Hayabusa,da ili ne?

Ma kakvi krivo, pa šta će mi tolka kravetina.  :mrgreen:

Šala dečki. Neosporivo odličan i brz motor samo ne po mom ukusu!  :wink:
 
Medo said:
Ma kakvi krivo, pa šta će mi tolka kravetina.  :mrgreen:

Šala dečki. Neosporivo odličan i brz motor samo ne po mom ukusu!  :wink:

Ako ga ikad kupim napravit cu preradu  :mrgreen: i onda ce dobro izgledat
 
Baš me zanima što bi se moglo napraviti na tome motoru da se poboljša izgled? Sam po sebi je takav kakav je,poseban. Nekome se svidja,a nekome ne.
 
triple_9 said:
Baš me zanima što bi se moglo napraviti na tome motoru da se poboljša izgled? Sam po sebi je takav kakav je,poseban. Nekome se svidja,a nekome ne.
Mogli bi se skinuti svi oklopi i staviti drugo svjetlo, rep i volan.  :D
 
Meni motor u cjelini izgleda super, pogotovo kada ga netko vozi na cesti, jedino kada stane i krenes u detalje,stvari postaju malo drukčije,ali sve u svemu jedan od rijetkih suza koje se meni svidjaju...
 
Dek..Dadek said:
Gixeru,imaš 4U1?
meni je ljepši 4U2...

da,mislim da ću pogledat ovog u zelini.
Imam 4 u 1 !
Akrapović kaže da daje + 10 konja,pa ako su lagali mene i ja lažem vas !
 
triple_9 said:
A šta ja znam, radije bi vozio neki motogp motor sa nekih 240 konja nego busu sa 700  8)

@zlatni: Ducatist ne može biti ljubomoran,moraš to već jednom naučiti.
Očajan bi bila primjerenija riječ nego li ljubomoran!! :starac:
 
kuko said:
Jedan moj frend je ima, prije je vozio GSXR-a, kupio Hayabusu, pao sa nje i sad ju prodaje i hoće opet natrag GSXR-a....
Ali mislim da ju neće baš "prodavat", nego dat natrag u salon. :crazy:
jel to neki mlađi dečko,17 jari?
čuo sam u eurorentu...
 
Dek..Dadek said:
jel to neki mlađi dečko,17 jari?
čuo sam u eurorentu...
Probaj se raspitat kako stvari stoje oko uvoza !
Ja sam zvao carinu i kad sam pitao koliko bi me koštala davanja da si znam složit kalkulaciju,a na to, kreten mi je odgovorio da moram riskirat jer mi on to nemože reći ovako preko telefona.
Toliko o tome gdje živimo !
Jesi šta saznao za onu iz Zeline ???
 
pa uvoz i ne bi bio neki problem,recimo iz austrije.
Kod pitanja o carinjenju,nemoj zvat carinu,jer to je državna služba,već nekog špeditera,ima ih milion.
porez se zna,22%,dakle iz zemlje gdje kupuješ,dobijaš cijenu bez poreza za uvoz u HR,e sad,kolika je trošarina (za polovnjake),pitanje je-ak nije ista kao za novi motor.
sami špediter,uslugu će ti naplatiti 400-500 kn,+neki biljezi i prijava na granici oko 200 kn.
Znači,platiš porez i trošarinu,i dobijaš prometnu Hr.
I ta mi opcija "igra".

Nisam još zvao,imam broj,al od 17 sati piše u oiglasniku.budem danas valjda.
 
Dek..Dadek said:
pa uvoz i ne bi bio neki problem,recimo iz austrije.
Kod pitanja o carinjenju,nemoj zvat carinu,jer to je državna služba,već nekog špeditera,ima ih milion.
porez se zna,22%,dakle iz zemlje gdje kupuješ,dobijaš cijenu bez poreza za uvoz u HR,e sad,kolika je trošarina (za polovnjake),pitanje je-ak nije ista kao za novi motor.
sami špediter,uslugu će ti naplatiti 400-500 kn,+neki biljezi i prijava na granici oko 200 kn.
Znači,platiš porez i trošarinu,i dobijaš prometnu Hr.
I ta mi opcija "igra".

Nisam još zvao,imam broj,al od 17 sati piše u oiglasniku.budem danas valjda.
Ajde riješavaj to i u svakom slučaju čim je ubodeš, stavljaj slike !
 
Dek..Dadek said:
pa uvoz i ne bi bio neki problem,recimo iz austrije.
Kod pitanja o carinjenju,nemoj zvat carinu,jer to je državna služba,već nekog špeditera,ima ih milion.
porez se zna,22%,dakle iz zemlje gdje kupuješ,dobijaš cijenu bez poreza za uvoz u HR,e sad,kolika je trošarina (za polovnjake),pitanje je-ak nije ista kao za novi motor.
sami špediter,uslugu će ti naplatiti 400-500 kn,+neki biljezi i prijava na granici oko 200 kn.
Znači,platiš porez i trošarinu,i dobijaš prometnu Hr.
I ta mi opcija "igra".

Super Jura je opisao koliko sta kosta za uvoz motora .. on je uvozio novi .. probaj nac njegov post
 
GIXER said:
Ajde riješavaj to i u svakom slučaju čim je ubodeš, stavljaj slike !

haha,već je tu kod mene,sanjam svake noći...
kad riješim svoju CBRku,onda idem po novi.
dakle,navali narode,jeftinoooooooo!!!!!

Chimpa-uvoz nije bed nikakav.
pitanje je kakve su cijene vani,itd,ne vjerujem da su baš jeftinjola,prije bih rekao da je ovo naše tržište u prednosti....
 
zvonko situm said:
Očajan bi bila primjerenija riječ nego li ljubomoran!! :starac:


Tješite se vi samo... Ali ipak rado provirite u izloge Ducatija prije nego odete u Pit :jesus:
 
triple_9 said:
Tješite se vi samo... Ali ipak rado provirite u izloge Ducatija prije nego odete u Pit :jesus:


Je, ja sam gledal neki dan. Ima 2 classic krame po 118k kuna (u Austriji 10 000 ojra) i jedan crveni 749 kojeg niko neće.

1  kutija sa šarafima

2 koluta ljepljive trake za retrovizore

Kolut drota

Ducati kapa (one size fits all)

Ducati meccanica jakna (vozač je ujedno i mehaničar)

cjenici loše kopirani (nema se za toner)



Eto, to se vidi kroz izlog, tak da nemoraš dolazit u Zg

Ak se kaj promijeni u slijedećih 12 mjeseci, javit ću


Pozdrav



srki

 
Srki said:
Je, ja sam gledal neki dan. Ima 2 classic krame po 118k kuna (u Austriji 10 000 ojra) i jedan crveni 749 kojeg niko neće.

...

Bilo bi smiješno, kad ne bi bilo istinito...