Hayabusa gen3

Skuter je mama i tata komocije za sve po gradu. Cipele, jakna, kaciga, novcanik, telefon, kljucevi, parking, guranje izmedu auta...
Kad bi mi se dalo trazit tamo postove prije 10-15 godina, kladio bi se da ovo nećeš nikad napisati
 
Bliže15 ali da, najveći protivnik. Nije ni Busa tad bila baš u milosti. Ljudi se mijenjaju.... i ostare.😄
 
  • Like
Reactions: Author
Ma ajde no, ja vozim zzr svakodnevno po največim gužvama na posel i z posla Ljubljanu,guram ga u sve i najmanju rupu,nekad mi ni samome nije jasno kak sam prošel između auta..
Al jednostavno ne izdržim ni jedan da ga ne bi upalil i provozal tokom sezone... zima me ubija..i vidim da je sa svakom godinom sve gore i gore..sve teže i teže umjesto da je kontra,izgleda da se toga nilad neču najest🤣
A ujedno mi je motor konstantno čist i pic pic kao da se ne vozim...ma jednostavno ..ljubav je to i ajde bok
 
Mate s kontinenta😅
Dalmacija je sve…raj za zivot i bajkere
Eh, moram bar probat sa provokacijom... :mrgreen: Zadnje dvije godine krajem desetog mjeseca motor ide u Dalmaciju, onda se vrlo angažirano prati prognoza i otprilike svaka dva tjedna pobjegne na par dana. Sad je već dole spreman. :p
 
  • Like
Reactions: spalatum
Cipele, jakna, kaciga, novcanik, telefon, kljucevi, parking, guranje izmedu auta...

Ne kuzim ovaj dio. Jedina razlika u odjeci između duljeg i kraceg đira mi je što po gradu nosim disposable kacigu od 300kn, da je mogu ostavit na motoru s bolikurac za krađu, dok za ozbiljniji đir stavim shoeicu, sve ostalo je u principu isto. Teniske, rebatinke, i vindjaka ovisno o sezoni.
 
Nije mi jasno ,zapraf ne kužim kak se je početak teme o Hajabusi prometnul u diskusiju ko se gde vozi ,jesu to patike ,neka kaciga i jeftina jakna u kombinaciji s isusofkama ili japankama ili kaj već.😂
I Busa i zzr1400 zaslužuju adekvatnu obleku, zaslužuju da ih se vozi a ne da stoje parkirani u tzv.garažama i inim šupama. Do nove Hayabuse nemrem još ,da bi ju htel, o kako još.Ali zzr1400 bum piknul skoro ,doduše gen1.,ali bum.Samo da nabasam na pravog.👍
 
Nije mi jasno ,zapraf ne kužim kak se je početak teme o Hajabusi prometnul u diskusiju ko se gde vozi ,jesu to patike ,neka kaciga i jeftina jakna u kombinaciji s isusofkama ili japankama ili kaj već.😂
I Busa i zzr1400 zaslužuju adekvatnu obleku, zaslužuju da ih se vozi a ne da stoje parkirani u tzv.garažama i inim šupama. Do nove Hayabuse nemrem još ,da bi ju htel, o kako još.Ali zzr1400 bum piknul skoro ,doduše gen1.,ali bum.Samo da nabasam na pravog.👍

Ispruži se za drugu generaciju. Isplatit će ti se višestruko jer vjerovao ili ne, ali ta dva motora nemaju veze jedan s drugim.
 
Vjerujem ,pročitao sam utiske, uglavnom tvoje .,imaju težinu budući da imaš i voziš gen two.I ono što su drugi iznijeli cijenim.Nažalost,nisam toliko financijski moćan da se rastegnem na gen2.,a na neku kredu u banci ili posudbu ne želim ići,mogu ali neću.Iznos s kojim raspolažem je dovoljan za gen1,platim i moj je.
Nisam od onih koji se kurče pred kafanom i ekipom kak su kupili ali imaju još samo 83 rate za platiti.👍😎😂
 
  • Like
Reactions: BeLa-Vg
Nije mi jasno ,zapraf ne kužim kak se je početak teme o Hajabusi prometnul u diskusiju ko se gde vozi ,jesu to patike ,neka kaciga i jeftina jakna u kombinaciji s isusofkama ili japankama ili kaj već.😂
I Busa i zzr1400 zaslužuju adekvatnu obleku, zaslužuju da ih se vozi a ne da stoje parkirani u tzv.garažama i inim šupama. Do nove Hayabuse nemrem još ,da bi ju htel, o kako još.Ali zzr1400 bum piknul skoro ,doduše gen1.,ali bum.Samo da nabasam na pravog.👍
Prodaje se ti moj bivši...72000km...moraš vidjeti kako motor izgleda...ja sam bolesnik kaj se toga tiče i sadašnji vlasnik isto,,,,motor je mapiran,ima gpr nero furore auspuhe upisane,na 45000 štelani ventili,na 60000km zatezač lanca...ma sve...
 
  • Like
Reactions: Kawah
Pratim.
Bil sam nedavno f Štutgartu i okolici,pogledal sam dva komada ,trećeg nisam ,vlasniku nije pasal termin.Nisam se nešto proslavil,stanje oba je podnošljivo dobro ,s mog aspekta.Idem ponovno prije Božića pa ću vidjeti.
 
Samo da nadodam, s obzirom da mogu dosegnuti samo gen1,tu ću probati pronaći najbolje moguće jer vidim da gen2 ne mogu trenutno dosegnuti.Evo ,to je to.,pa ponudite ako ima kakvog lufta.😎
 
Ovaj je obišao svijet na busi
1000005095.jpg
 
Ovaj je obišao svijet na busi

Užas.
Zamišljam samo muku oko podmazivanja lanca na ovakvom motoru bez centralne nogare i još ovako natovarenom... 🤮

Zapravo, ne moram ni zamišljat jer znam kako je meni bilo bez centralne na putovanjima ili na 3 tjedna godišnjeg sa ženom.

Za to samo motor s kardanom ili sa centralnom nogarom.

Ostao sam bez karbonske kadice, ali je život puno lakši. :mrgreen:


zzr1.jpg
 
  • Like
Reactions: infinity and Author
Užas.
Zamišljam samo muku oko podmazivanja lanca na ovakvom motoru bez centralne nogare i još ovako natovarenom... 🤮

Zapravo, ne moram ni zamišljat jer znam kako je meni bilo bez centralne na putovanjima ili na 3 tjedna godišnjeg sa ženom.

Za to samo motor s kardanom ili sa centralnom nogarom.

Ostao sam bez karbonske kadice, ali je život puno lakši. :mrgreen:


View attachment 771240
Da, taj dio s lancem je najgori kod duzih tura….
Zato je plan dns sutra power naked+gs i tjt, all done!
Power naked za vikend blast, gs za ture 😆
 
  • Like
Reactions: t0malito
Kući nije problem onaj prijenosni stander, ali na putu je. Općenito kakav je uzitak ovako pretrpan motor?? Uzmes 4x4 i na put.