Hayabusa gen3

Je gadna ta dvanajstica prije redizajna…. S tim usisom… mah… kad familija ima para kramari prodaju….
 
Zanima me,dali bi mogel netko dati direktnu usporedbu kaj se vožnje tiče između zx12r i zzr 1400.
Razvijanje snage,okretni moment,udobnost,okretnost..
Vozil sam zx12r ali bilo je to davno (15g+)..i vozil sam ga više puta. U sječanju mi je ostal kao nenormalno snažan motor i veoma okretan,ali bila su to druga vremena.. tada smo bili navikli na yamahe fzr1000, zxr750, itd..tak da je zx12r bil svemirski brod.
 
Bdw.. imam vozačevo sjedalo od zx12r, (lagano ostečena presvlaka) ako nekome treba za rezervu,odnosno za preradu sica ..dam đabe..odnosno mjenjam za jedan kratak đir sa 12sticom
 
Vozil sam zx12r ali bilo je to davno (15g+)..i vozil sam ga više puta. U sječanju mi je ostal kao nenormalno snažan motor i veoma okretan,ali bila su to druga vremena.. tada smo bili navikli na yamahe fzr1000, zxr750, itd..tak da je zx12r bil svemirski brod.
Tebi je vrijeme fakat stalo, ZXR i FZR smo vozili prije 30+ godina.... :ROFLMAO:
 
Jebiga...ja sam vozil fzr tam 2000g..zxr 2002 ..zx7r 2005g.. sa 19g.sam otišel od kuče i od bauštelske plače nisam mogel kupit bolje
 
  • Like
Reactions: WraGG
Je gadna ta dvanajstica prije redizajna…. S tim usisom… mah… kad familija ima para kramari prodaju….
al bar ima dobre kočnice
no kaj mi znamo, nije to motor za mase
 
Dvoumim se između ova dva auspuha...Yoshimura vs Akrapović....svaki savjet,iskustvo,pametna riječ ili preporuka...dobrodošla...plačanje cugom...
 

Attachments

  • s-l960.jpg
    s-l960.jpg
    103.1 KB · Views: 0
  • s-l1600.jpg
    s-l1600.jpg
    81.4 KB · Views: 0
Jep ak očeš v čakovcu stati v nedelišču zakočiš
12ka ustvari ima sasvim solidne kocnice..problem ie prvo brzina drugo tezina motora..e onda dolazimo do tih 3klipnih klijesta koja traze odrzavanje i one jadne pumpe kocnice..cak i ona sa radijalnim kocnicaa ne koci nista bolje..znam .jer sam se zapuco u pjesacko ostrvo :mrgreen: ..ko hoce malo bolje kocnice mora sve bit cakumpakum..ja kad sam repariro klijesta stavio nove diskove nove plocice i pancirna crijeva to je bilo prosvjetljenje..jos da je bila pumpa bolja
 
  • Like
Reactions: e39
Dvoumim se između ova dva auspuha...Yoshimura vs Akrapović....svaki savjet,iskustvo,pametna riječ ili preporuka...dobrodošla...plačanje cugom...
Jebiga ...suzuki i yoshimura je skorom pa obavezno..mada je meni osobno akrap ljepši.
Bdw videl sam te nekih mjesec dana nazad,kruzat po ČK...fenomenalno izgleda bussa
 
Jebiga ...suzuki i yoshimura je skorom pa obavezno..mada je meni osobno akrap ljepši.
Bdw videl sam te nekih mjesec dana nazad,kruzat po ČK...fenomenalno izgleda bussa
Hvala....bila je inače pikirana bijela ali kad sam ih vidio jednu pokraj druge...nekak mi je crna sa bakrenim bolje sjela....javi se kaj spijemo nekaj na Adria
 
  • Like
Reactions: e39
onda dolazimo do tih 3klipnih klijesta koja traze odrzavanje i one jadne pumpe kocnice
*šesteroklipne, čuveni tokico u kombinaciji s nissin pumpom kojim su suzuki i kawa "oplemenili" većinu top modela s kraja '90-ih i početka '00-ih

sva sreća pa je rješenje svih problema jeftino i jednostavno
 

Attachments

  • received_663036672484707.jpeg
    received_663036672484707.jpeg
    239.4 KB · Views: 0

Attachments

  • WhatsApp Slika 2023-11-30 u 15.14.02_72a466c0.jpg
    WhatsApp Slika 2023-11-30 u 15.14.02_72a466c0.jpg
    287 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: t0malito
*šesteroklipne, čuveni tokico u kombinaciji s nissin pumpom kojim su suzuki i kawa "oplemenili" većinu top modela s kraja '90-ih i početka '00-ih

sva sreća pa je rješenje svih problema jeftino i jednostavno
To da...ali ova 12 stica ide u toplu garažu između 45 kolekcionarska primjerka...tak da tvorničko stanje mora biti u svakom slučaju...