Hayabusa gen3

Jesi li negdje vani kupio motor?
Ovo je tvorničko jamstvo na Suzuki motocikle u Hr. - 24 mjeseca. Ne postoji mogučnost produženog jamstva.
Da,imam firmu u kupio sam ga u Njemačkoj novoga....sad sam išao pogledati u papire...imaš pravo...dvije godine je garancija....
 
  • Like
Reactions: Bob Rock
Gdje si ga mapirao i koliko love je to zadovoljstvo doslo???
Imaš po meni dvije najbolje opcije.....Doctor Doc iz Slavonije i Alen iz DKS Moto Međimurje....pošto sam iz Međimurja Čakovec a kod Alena sam vozio prije motore na servis,ja sam otišao tamo...to je bilo prije tri godine i sa zamjenom ulja i filtera,podešavanjem tj.kontrolom ventila,zamjenom dihtunga poklopca ventila,skidanjem hladnjaka sa čišćenjem,zamjenom guma( moje gume su bile) je bilo 5000 kuna.Moj je ECU na motoru bio tvornički tj.nije bio zaključani ali ako je na tvojemu bilo što rađeno...ispada nešto jeftinije jer se ne mora kupiti " ključ" za otvaranje ECU....promjenili smo mapu goriva i zraka,paljenje,podesili termostat da prije otvara,uklonili top speed limitator i najvažnije podesili otvaranje tj.reakciju sekundarnih leptira na dodavanje gasa...i to je u biti najvažniji pomak i najveća mana zzr gen1...tromost ispod 4000 okretaja i onda bummm...nakon toga motor je bolje reagirao na gas,bolja međuubrzanja i okretni moment,manja potrošnja,manje se je grijao i ljepše radio...kod mapiranja moj je imao 52000km,gpr nero furore auspuhe slip on,k&n filter...danas vlasnik ima preko 100000 km i prezadovoljan je....
 
evo jedna
 

Attachments

  • Screenshot_20231204-203045.png
    Screenshot_20231204-203045.png
    696.1 KB · Views: 0
  • Haha
Reactions: BeLa-Vg
Last edited:
Ma cijeli je prenizak , npr nema veze s gsxr1000
Sa njim sigurno nema veze ali sic je na 80 cm

ako dignes zadnji kraj 20-30 mm sa dog bones sta su vlasnici cesto radili i stavis stafne koje mozes regulirati na kraju dobije dosta vise mista za noge

Daleko je ona od danasnjeg sportasa jer je u stvari jako brzi turer

Jbg. meni je uvik u srcu sa svim svojim minusima
 
  • Like
Reactions: e39
Sa njim sigurno nema veze ali sic je na 80 cm

ako dignes zadnji kraj 20-30 mm sa dog bones sta su vlasnici cesto radili i stavis stafne koje mozes regulirati na kraju dobije dosta vise mista za noge

Daleko je ona od danasnjeg sportasa jer je u stvari jako brzi turer

Jbg. meni je uvik u srcu sa svim svojim minusima
100kg i 185 visine....ma savršema mi je...da sam niži ili viši problem ali ovako...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Attachments

  • WhatsApp Slika 2023-12-05 u 14.36.33_8de6d604.jpg
    WhatsApp Slika 2023-12-05 u 14.36.33_8de6d604.jpg
    160.3 KB · Views: 0
  • WhatsApp Slika 2023-12-05 u 14.36.33_9158d336.jpg
    WhatsApp Slika 2023-12-05 u 14.36.33_9158d336.jpg
    195 KB · Views: 0
Sa njim sigurno nema veze ali sic je na 80 cm

ako dignes zadnji kraj 20-30 mm sa dog bones sta su vlasnici cesto radili i stavis stafne koje mozes regulirati na kraju dobije dosta vise mista za noge

Daleko je ona od danasnjeg sportasa jer je u stvari jako brzi turer

Jbg. meni je uvik u srcu sa svim svojim minusima
Mislio sam na polozaj , ne na ostalo...