Hayabusa?

Svidja li vam se Hayabusa?

  • Da

    Votes: 0 0.0%
  • Ne

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
  • Poll closed .

jazi

New member
Sto mislite o njegovom izgledu :?: Meni je uz R1 i Ducati 996SPS najljepsi motor :D
No nemaju svi isto misljenje :(
 
jazi said:
Sto mislite o njegovom izgledu :?: Meni je uz R1 i Ducati 996SPS najljepsi motor :D
No nemaju svi isto misljenje :(
Super izgleda, samo da je 50-100 kila lakša
 
pitaj ghost ridera kakva je
 
To nije motor nego tenk. Upravo motor za one amere, koji su vozili harleye od 800kg, pa ajd sad bi mogli malo sportaka od nekih 300kg. K vragu ta današnja djeca previše gledaju filmove tipa Biker Boyz, gdje oni nigeri furaju te tenkove. 8)
 
tipicno za amere i americko pretjerivanje-ne bi to bilo to da se ne stavi i pokoja turbina i ona zadnja vilica da izgleda ko dragster+politika sto vise kroma to bolje!
 
Daniel said:
tipicno za amere i americko pretjerivanje-ne bi to bilo to da se ne stavi i pokoja turbina i ona zadnja vilica da izgleda ko dragster+politika sto vise kroma to bolje!

?? i kaj tome fali :shock: :? :| meni krom naljepsi metal.. a za Hayabusu nemam komentara, fenomenalna je..
 
Pa nije da sam nešto oduševljen, ali moram priznat da je drugačija od ostalog... ko raketa
 
...jedan od najružnijih motora općenito,ako se uopće može zvat motorom..trebalo bi stavit da za njega triba c kategorija...kompleksaški japanski pristup(što više konja,što više kmh) u svom najjačem obliku...uostalom sve što je kompromis je za k... kakav sad sport-turer..oćeš piškit ili kakit?
 
Potpisujem tvoje mišljenje Damir-e!

Nema više onakvih motora kao nekad da je bio lijep a i brz kao što je naprimjer bio ZX10!

Ma koda mi je bitno ide li 10 ili 25 km brže od ostalih, jer ionako ne idem kupit motor(ili ga imam) da bi jurio autocestom nego da bi se guštao po prirodi i vozio se takvom brzinom da nešto i vidim a ne da proletim da nisam vidio na Severinu na Kupi 2 autobusa napaljenih Čehinja koje idu na Pag a i ja tamo idem......

Meni se uopće ne sviđa a onaj ko je ima taj ju je kupio da bi se za njega moglo reći da ima najbrži motor i to je onaj koji ne može iskoristit ni 50% njezinih mogućnosti (moje mišljenje je da ih ima samo za autocestu a za lokalne i stazu da je 0 ) i da ode s njom od kuće na kavicu inazad! Čast iznimkama!
 
Daniel said:
tipicno za amere i americko pretjerivanje-ne bi to bilo to da se ne stavi i pokoja turbina i ona zadnja vilica da izgleda ko dragster+politika sto vise kroma to bolje!

Jel mislis ovako :D :
00010138.jpg


Ja ne znam sto ti vidis lose u tome. :?
 
jednostavo mi se nesviđa tu mozd na slici izgleda manji al znam da je ogroman i tezak, nikad si ga ne bi uzeo.
 
Fire Breath said:
Daniel said:
tipicno za amere i americko pretjerivanje-ne bi to bilo to da se ne stavi i pokoja turbina i ona zadnja vilica da izgleda ko dragster+politika sto vise kroma to bolje!

?? i kaj tome fali :shock: :? :| meni krom naljepsi metal.. a za Hayabusu nemam komentara, fenomenalna je..

:confused2: :confused2: :confused2: Za sve one kojima je hayabusa glup odnosno, onima koji ga smatraju tenkom i usto Mad Rider harley nema 800kila. :headache: :headache: :headache: :headache: :chainsaw:
P.S Fire Breath imas prav :mrgreen: :headfones: :dance:
 
Borko2 said:
Hayabusa je prevelika jedino za one koje su premali :mrgreen:

Potpis.. Imam 1.95cm.. po velicini nema toga koji mi je preveliki tako da vas "patuljke" nemogu shvatiti kad kazete da su preveliki (Hayabusa, ZX-12R, BlackBird, ZZR-1100,. .. ) LOL :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :D :D :D :D :D


nhf to all.. :wink:
 
exotic said:
jednostavo mi se nesviđa tu mozd na slici izgleda manji al znam da je ogroman i tezak, nikad si ga ne bi uzeo.

meni su bas zato takvi najbolji.. kak vi velite kamioni.


P.S. ako vec i je kamion, ja neznam nikog ko si nebi rado zgustao u onim americkim tegljacima.. krom, auspuhi debeli 3m u zrak, masina ispred kabine, onak velika hauba... :p mljac.. :wink: :D
 
Fire Breath said:
exotic said:
jednostavo mi se nesviđa tu mozd na slici izgleda manji al znam da je ogroman i tezak, nikad si ga ne bi uzeo.

meni su bas zato takvi najbolji.. kak vi velite kamioni.


P.S. ako vec i je kamion, ja neznam nikog ko si nebi rado zgustao u onim americkim tegljacima.. krom, auspuhi debeli 3m u zrak, masina ispred kabine, onak velika hauba... :p mljac.. :wink: :D

ja sa 2m ne mogu ni voziti ništa manje od hayabuse, a što se tiče američkih auta nijedan mi nije premali za razliku od europskih gdje od koljena ne mogu okretati volan
 
Glasao sam protiv Hayabuse. Unatoc tome mislim da je to jedan izvrstan motor, "poseban", medjutim ili ga je vrijeme pregazilo ili taj koncept nikad nije ni bio za cestu. Mozda nije los kao sport-tourer, ali ima i boljih alternativa.
Jedina hayabusa koja mi se dopala je ona prerada za endurance utrke iz prosle sezone, jer izgleda skroz kao R motor. Ne lici na sebe :)