Hayabusa?

Svidja li vam se Hayabusa?

  • Da

    Votes: 0 0.0%
  • Ne

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
  • Poll closed .
Osobno sam 100% za klasu sport-touring u koju spada i GSX-R1300 !!!
Probao sam i nju i XX-a i ZX12R. Svaki motor ima svoje specifičnosti , no za moj gušt je XX , pa tako i moj odabir nakon moje CBR1000F !
Hayabusa je opaki motor , puca od snage , položaj mu je malo prenisko, ali izvrstan za ljude iznad 180 cm, na kočenju odličan, a kada se još montira 4-2-1 Akrapović Evolution može se i na pistu ( rekreativno !!! ), jer inače originali stružu u svakom zavoju !
NIJE MOJ ODABIR, ALI CIJENIM TU ZVIJER !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Da se mene pita odmah bi promijenio ime hayabusi i maknuo joj ono R iz imena!
 
što se tiče maxi-a... il si muž ili si naljepnica :D

2Grawe: napokon se našla neka koja sluša? :twisted:
 
bool said:
2Grawe: napokon se našla neka koja sluša? :twisted:

jebi ga takvi smo mi patrijarhalci.
fino dodem mado pivica i klopica TV daljinski hahaha
a zena radi
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
sim@ said:
Fire Breath said:
Daniel said:
tipicno za amere i americko pretjerivanje-ne bi to bilo to da se ne stavi i pokoja turbina i ona zadnja vilica da izgleda ko dragster+politika sto vise kroma to bolje!

?? i kaj tome fali :shock: :? :| meni krom naljepsi metal.. a za Hayabusu nemam komentara, fenomenalna je..

:confused2: :confused2: :confused2: Za sve one kojima je hayabusa glup odnosno, onima koji ga smatraju tenkom i usto Mad Rider harley nema 800kila. :headache: :headache: :headache: :headache: :chainsaw:
P.S Fire Breath imas prav :mrgreen: :headfones: :dance:

mislim da svi imaju pravo na svoje misljenje!
 
Ružno do bola...je da iman veliki poster na zidu u sobi ali to je brat stavija :roll:
i bio kod frenda neki švabo s jednom, pa tip ima bočne nogare sa svake strane i onda prvo jednu pa drugu da se nebi privalija kad se skida s nje..i to motor ma bager...
 
Ovdje sve sami ljubitelji skutera :p
Nikako ne kužim one kojima je bitno da motor treba biti što manji, skuteri su za vas! :twisted: (iznimka je ako ćeš voziti po grobniku, ali osobno mi je malo predaleko, a i da nije ne bi činilo ni 0.1% vožnje budući da vozim 11,5 mjeseci u godini)
Busa mi je nakon ovog mog motorčeka od 350 kg bila lagana kao perce, tako da je sve to relativno... :kiss:
 
ma koja busa, ovo je The Ultimate Beast.... 220ks na zadnjem kotacu a izvana kada se stave oklopi izgleda ko pitoma beba

http://www.mc-xpress.com/yamahar1.htm
 
Kad sam bio mali, sused je vozil emzu 251. I imal je crno kožno odijelo. I brkove i bradu. I bil je prava faca. A ja sam se vozil na poniju. I kad je sused jedamput dolazil doma, baš se zaustavil ispred mene i mame kad me vodila iz škole za rukicu. I ja sam joj rekao, majko, majko, hoću i ja tako!
A majka me na to kišobranom ošine i ljutito kaže: Hoćeš kurac, sine!!!
(hvala ti, Rambo!).

roll.gif
 
foggy said:
ma koja busa, ovo je The Ultimate Beast.... 220ks na zadnjem kotacu a izvana kada se stave oklopi izgleda ko pitoma beba

http://www.mc-xpress.com/yamahar1.htm

Dodge Tomahawk je The Ultimate Beast :mrgreen:
 
Eustahije said:
Kad sam bio mali, sused je vozil emzu 251. I imal je crno kožno odijelo. I brkove i bradu. I bil je prava faca. A ja sam se vozil na poniju. I kad je sused jedamput dolazil doma, baš se zaustavil ispred mene i mame kad me vodila iz škole za rukicu. I ja sam joj rekao, majko, majko, hoću i ja tako!
A majka me na to kišobranom ošine i ljutito kaže: Hoćeš kurac, sine!!!
(hvala ti, Rambo!).

roll.gif
...i onda si, da je zajebes skuhao svinjsku glavu... :twisted: :twisted:
 
Dylan said:
...i onda si, da je zajebes skuhao svinjsku glavu... :twisted: :twisted:

i slomio joj naćve
 
E nije ni on.

larry2.jpg


I decided to make the rockets so I can increase the power by only changing the nozzle diameter, my rocket engines have a thrust of 1100 lbs each (2000 hp each).

2000 konja sa svake strane :LOL: