herceg bosanska županija

lili said:
dobar put  (y)

al ovo mi je zaplijenilo pozornost  :mrgreen:
index.php

Toje navigacija.
Boyz jako dobra tura, dobro je objašnjeno, sjedi 5.
 
AnteK said:
Mene zanima ali sam malo dislociran! :mrgreen: (y)

I mene takodjer...ali ako si ti dislociran, ja sam jedno puta 15!!!hehe

Bilo bi dobro kad bi se ovo nekako moglo na neku kartu ubacit ako boyze mozda zna i ima vremena!?  :misli:  :mrgreen:
 
evo da se aktiviram malo bio benduro pa prosao golija planina izmedju livanjskog i glamočkog polja
 
(y)


Okolica Livna mi je ludilo, bija sam samo na Cincaru al imam želju proširit vidike.
Naletit ću do Livna kroz ovaj misec u posjet prijatelju, ako me žena pusti, pa ti se javim.
Nekako sam se sa tobom mimoiša na benduru, pa da ispravim taj propust :piva:
Ako uspijem ikoga nagovorit, dovodim ga sa sobom
 
Lijepi tereni za vožnju. (y)

Drago mi je, što te ono deklo nije izbacilo iz stroja.
Evo par fotki, da imaš za arhivu. :wink:
 
forgas said:
(y)


Okolica Livna mi je ludilo, bija sam samo na Cincaru al imam želju proširit vidike.
Naletit ću do Livna kroz ovaj misec u posjet prijatelju, ako me žena pusti, pa ti se javim.
Nekako sam se sa tobom mimoiša na benduru, pa da ispravim taj propust :piva:
Ako uspijem ikoga nagovorit, dovodim ga sa sobom

ajd valja imas lijepih lokacija pa odaberi gdje
 
idemo se malo voziti krenemo iz livna preko korićine pa malo svratimo na glamočko jezero prilozeno par slika,nastavimo za glamoč
 
prolaz kroz glamoč pa nastavimo preko piste nekad davno sluzila za slijetanje aviona tj zatvara se cesta a postaje aerodrom ma nemaju to ni švabe ajmo za rore spomenik neznam kome
 
da sad idemo malo na jezero zupica pa okolo istog preko velikog tičeva za šatorsko jezero a onda zna se klopa je u pitanju dalje se ne moze
 
e sad kad smo zadovoljili zivotne potrebe istresli 2 ožujska piva u sebe nisam stigao dokumentirati mozemo lagano preko gornjih peulja na put livno -grahovo pa kuci odrađena tura nekih 250 km raznih puteva sretan uskrs do viđenja :LOL:
 
boyze said:
e sad kad smo zadovoljili zivotne potrebe istresli 2 ožujska piva u sebe nisam stigao dokumentirati mozemo lagano preko gornjih peulja na put livno -grahovo pa kuci odrađena tura nekih 250 km raznih puteva sretan uskrs do viđenja :LOL:

Lijep kraj, donekle poznat! (y) (y)
 
boyze said:
e sad kad smo zadovoljili zivotne potrebe istresli 2 ožujska piva u sebe nisam stigao dokumentirati mozemo lagano preko gornjih peulja na put livno -grahovo pa kuci odrađena tura nekih 250 km raznih puteva sretan uskrs do viđenja :LOL:

Sve je pet  (y), osim ožujskog.
Žuja je sranje  :mrgreen: