herceg bosanska županija

Prekrasne fotke, samo nastavite sa djirevima i dodajte karte kad stignete  (y)
 
evo pošto sam smanjio rezoluciju slika pa napokon mogu staviti koju više sliku od vikenda i vožnje
 
znači to je bila ljepa popodnevna vožnja a sad koja slika povratka kući!!
znači prešli smo neki 150-180km skoro sve makadama, a redosljed je išao polazak od kuče nekih 5km asvalta pa kroz polje i u ođak,rujane, čaprazlije pa polako uspon prema troglavu i onha prije troglava prelazak na HR i spuštanje tamo negdje prema perući pošto neznam kako se mjesta zovu i nastavak dinarom prema vagnju gdje smo prišli granicu i spustili se u livanjsku kotlinu na glavni put pa kući.... eto tako nekako je kretanje teklo!!!
 
evo još koja slika sa još vožnje dan prije jer pošto su javili gadno vrijeme za vikend ja sam odlučio se malo sam provozati i odluka je bila na tušnicu!!!
znači polazak popodnevni sati kričem prema tomislav gradu gdje dolazim do mjesta kolo i tu polazim makadamom prema repetitoru koi je na vrhu...
http://maps.google.hr/maps/ms?hl=hr&ie=UTF8&msa=0&msid=213697896381465460692.0004a38975c6a7366a657&t=h&z=12
 
evo još slika
 
i evo još povratak ukratko jer nemože se staviti i uslikat sva ta ljepota...
 
goran e said:
evo još koja slika sa još vožnje dan prije jer pošto su javili gadno vrijeme za vikend ja sam odlučio se malo sam provozati i odluka je bila na tušnicu!!!
znači polazak popodnevni sati kričem prema tomislav gradu gdje dolazim do mjesta kolo i tu polazim makadamom prema repetitoru koi je na vrhu...

Živiš u lijepom kraju okružen destinacijama za prašinarenje!  (y)
 
goran e said:
i evo još povratak ukratko jer nemože se staviti i uslikat sva ta ljepota...

Je brajo lipo, lokejš'n ti je prva liga.
Digod pođeš nemoš se zajebat, svaka ruta pogodak.  (y)
 
a šta možemo kad živimo u takvim podnevljima okruženim ljepotom i terenima za prašinarenje a toje još ništa šta nas čeka ove sezone samo šteta je to što fotografija nemože dočarati svu tu ljepotui premalo je fotografija koliko ima toga za vidjeti!!!!
 
Samo ti to sve lipo ubilježi u kartu, pa kad se bude imalo
vrimena i volje neka gradivo ponove i drugi zainteresirani.
 
evo karta od vožne na tušnicu
http://maps.google.hr/maps/ms?hl=hr&ie=UTF8&msa=0&msid=213697896381465460692.0004a38975c6a7366a657&t=h&z=12
 
e dok si ti radio mi dogovarali bijesnu turu jednom kad radis subotom do jedan a nedjelja fraj ako budes dobar :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
goran e said:
znači to je bila ljepa popodnevna vožnja a sad koja slika povratka kući!!
znači prešli smo neki 150-180km skoro sve makadama, a redosljed je išao polazak od kuče nekih 5km asvalta pa kroz polje i u ođak,rujane, čaprazlije pa polako uspon prema troglavu i onha prije troglava prelazak na HR i spuštanje tamo negdje prema perući pošto neznam kako se mjesta zovu i nastavak dinarom prema vagnju gdje smo prišli granicu i spustili se u livanjsku kotlinu na glavni put pa kući.... eto tako nekako je kretanje teklo!!!

sašli kod planinarskog doma bitelic pa jednim djelom benduro trase vaganj i kuci
 
a dok ti jedeš i gozbiš se mi bacamo ture hahahaha!!!!
evo mi malo po krugama šverali ali u povratku smo se razišli kod križa jer je meni negdje u putu sspala plastika i ja se vratio da je nadem i kad sam je našao nastavio još malo vozati se i uživati pošto sam naišao na kpnje ali nisam mogao dugo jer se kiša spremala...
 
evo još koja
 
goran e said:
a dok ti jedeš i gozbiš se mi bacamo ture hahahaha!!!!
evo mi malo po krugama šverali ali u povratku smo se razišli kod križa jer je meni negdje u putu sspala plastika i ja se vratio da je nadem i kad sam je našao nastavio još malo vozati se i uživati pošto sam naišao na kpnje ali nisam mogao dugo jer se kiša spremala...

a jeste postali bezobrazni :jesus: :jesus: šic šic
a da netko vozi za tobom uvijek :LOL: :LOL:
 
evo da se javim sa današnjom turom ali nažalost sam a štašššššš!!!! Malo smo se provozali do t. grada pa preko lipe do blidina i onda priko brda i planina do rame pa cestom nazat doma....
 
a evo još koja slikica