HI-FI kutak

Lipo to izgleda.
Ja sam (setup boravak) kombinira BW i Jamo. Ima i setup blagovaona, soba, komin ... ali to neki drugi put. Prašina mi čuva uređaje, a ovo malo plavo čudo je za digitalu.:ROFLMAO:
Ovi tvoji B&W mi izgledaju ko 601 s1 ili s2 ? To je dobra serija.
.. ja sam bio sasvim zadovoljan sa b&w 602s3 (sve dok mi ih macak nije dokrajcio) ..onda sam ih dao popraviti ali nije to vise bilo to pa sam tražio zamjenu i prešao na 685 koji su stepenica prema dolje po kvaliteti.
 
  • Like
Reactions: JosipS
Ovi tvoji B&W mi izgledaju ko 601 s1 ili s2 ? To je dobra serija.
.. ja sam bio sasvim zadovoljan sa b&w 602s3 (sve dok mi ih macak nije dokrajcio) ..onda sam ih dao popraviti ali nije to vise bilo to pa sam tražio zamjenu i prešao na 685 koji su stepenica prema dolje po kvaliteti.
Evo pogledao, 602 S2. Je, bas je bokun tvrđi ali u kombinaciji sa ovim Jamo dobio sam fini zvuk. Još bi ja ali žena je čovjeku vuk :LOL:
 
Evo pogledao, 602 S2. Je, bas je bokun tvrđi ali u kombinaciji sa ovim Jamo dobio sam fini zvuk. Još bi ja ali žena je čovjeku vuk :LOL:
znaci ima i tu ljubitelja B&W :)
a nije svaka ista mene je draga tjerala da opet kupim 805.. imao sam neke missione stare privremeno kaze ona ne može to tako.. kupuj :D
 
  • Like
Reactions: prpa and JosipS
meni su ovi san. pokaza ženi video i ona veli "može" (jeftin marketinški trik, pokaži joj Amy ili Adele i sve može :mrgreen:), nesvjesna da su ogromni za u bilo koju sobu i da svaki ima 100 kila.

 
  • Haha
Reactions: JosipS
Moji su 3x manji od ovih ali su opet preveliki za moju sobu, treba dosta kubika da mogu pravo da disu
 
  • Like
Reactions: Marin0
Akustika prostorije i prava velicina zvucnika za prostoriju je jako bitna. I ja bi rado velike b&w801 , slusao sam ih u par navrata ali jednostavno ne bi imao kamo s njima u stanu.
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Starudija
 

Attachments

  • d0170366-7e61-4221-8885-e7297dee0869.jpeg
    d0170366-7e61-4221-8885-e7297dee0869.jpeg
    191.8 KB · Views: 0
  • d6ba97e9-4f9b-4bd6-92a0-85e9bf0a44dc.jpeg
    d6ba97e9-4f9b-4bd6-92a0-85e9bf0a44dc.jpeg
    230.8 KB · Views: 0
  • 910f2fa3-fc87-4dde-bead-3710ad2638e6.jpeg
    910f2fa3-fc87-4dde-bead-3710ad2638e6.jpeg
    138 KB · Views: 0
@alpine

Jel si nove JBL kupovao ili?
..jednom sam slušao JBL studio 4429 ili sličan model , ne mogu se točno sjetiti , stariji model je bio , ali zvuk je bio odlican.
 
Da, nove sam uzeo. Slušao sam i te 4429 ali novi model. Savršeno zvuče. Moje sam uzeo i zbog optike.
 
  • Like
Reactions: Marin0
I moji zvucnici u njemu :mrgreen:
Cudno je da su ti Equalizeri potpuno nestali iz audio svijeta a u PA svijetu su nezamjenjivi :cool:
 
Cudno je da su ti Equalizeri potpuno nestali iz audio svijeta a u PA svijetu su nezamjenjivi :cool:

Jer u Hi-Fi svijetu vise ne trebaju ispravljat greske i samo degradiraju zvuk, a u PA svijetu moraju rijesit probleme s akustikom prostora i (ako se ne radi o zivoj svirci, a cesto i tada) pofarbat zvuk da trese lupa udara, a opet da ljudi ne ogluse ako bi i srednji i visoki bili razmjerno zastupljeni u zvucnoj slici.

Tak si barem ja to tumacim :)
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Jel ima netko savjet za dobro i ne preskupo pojacalo sa BT-om? Uzeo sam za probu neki jetilen za na more i ok mi je kao ideja pa bi nesto slicno slozio doma ali tamo trebam nesto bolje.
 
Dok su kasetasi bili u djiru ja imao 2 Technicsa samo buljio u one kockice sto lete tamo vamo :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: prpa