Hlače?

DacMan said:
mislim da oko XL negde, nepise na hlacama ni na racunu, a etiketu sam zgubil :D

imas slike u oglasniku

mislim da tako nešto tražim, ali domenzije ne pašu - 185,86... :mrgreen:
 
smarty said:
Gotovo sada, kao što sam rekao uzeo sam od Frank Thomasa.

I ja sam se skuhao u hlačama samo 5 minuta koliko sam ih isprobavao, poslije sam skinuo termo podstavu i napravio đir, nije baš hladno bilo... Malo sam zabrinut što će biti preko ljeta, ali dobro...
Kako sam već i rekao, sve je bolje od onoga prije, a dali je i stvarno ustanoviti ću s vremenom.
Daj sad reci kakve su hlače kad je malo toplije, ja imam FT jakn, zadovoljan sam, za hlače sam zinteresiran pa me zanima kak ti je u njima na 25+
 
darko57 said:
Daj sad reci kakve su hlače kad je malo toplije, ja imam FT jakn, zadovoljan sam, za hlače sam zinteresiran pa me zanima kak ti je u njima na 25+

Ja imam FT kožne hlače oko tri godine (ne znam model), sa slajderima, perforirana koža natkoljenica, super zadovoljan, nosim ih po ljeti bez obzira na temperaturu.
 
a što da ti kažem... :mrgreen:

najradije 500, ali znam da to nije realna cijena...  :mrgreen:
a opet za 1300 mogu kupit nove kožne...
 
:mrgreen: :mrgreen:
iskreno....znam da je to i više nego dobra cijena... međutim prvenstveno tražim kožne, tako da ću radije dat 1000 i kusur kn, ali za kožu... ove su tvoje su super, ali nije to to što tražim.... tekstilne bi kupio jedino da ulete po nekoj turbo povoljnoj cijeni.... tako da nema smisla da te zavlačim....

(y)
 
SM Blade said:
:mrgreen: :mrgreen:
iskreno....znam da je to i više nego dobra cijena... međutim prvenstveno tražim kožne, tako da ću radije dat 1000 i kusur kn, ali za kožu... ove su tvoje su super, ali nije to to što tražim.... tekstilne bi kupio jedino da ulete po nekoj turbo povoljnoj cijeni.... tako da nema smisla da te zavlačim....

(y)

ma nema problema,meni bi i u neku ruku bilo žao ih prodat jer izgledaju ludilo,jedino što je sad malo vruče za njih (y)
 
znam, stvarno su super što se tiče izgleda...
skini podstavu i vozi brže!  :mrgreen:
 
Silom prilika, ja opet tražim hlače. Ove su mi prevelike postale, i moram uzeti nešto drugo.
Pokušao bi s nečim drugim, imam Frank Thomas, prezadovoljan sam, ali za zimu; ljeti je to užas živi za nositi, kao u sauni sam.

Do nekih 1000,00kn maksimum, naravno bolje što manje. Ali da je relativno ok omjer ljeto/zima i da je to ipak kvalitetno.

Što preporučate? Nešto od Helda?

:misli:
 
smarty said:
Silom prilika, ja opet tražim hlače. Ove su mi prevelike postale, i moram uzeti nešto drugo.
Pokušao bi s nečim drugim, imam Frank Thomas, prezadovoljan sam, ali za zimu; ljeti je to užas živi za nositi, kao u sauni sam.

Do nekih 1000,00kn maksimum, naravno bolje što manje. Ali da je relativno ok omjer ljeto/zima i da je to ipak kvalitetno.

Što preporučate?

:misli:

spidi trans http://www.spidi.eurorent.hr/Default.aspx?p=6&gccid=25
ja ih imam..imaju nutra podstav za zimu a ljeti se moze skinut i nije tako vruce u njima a zimi su stvarno tople (ja sam se vozio kad je bio snjeg  :mrgreen: ) cijena nekih 100 eura tu kod nas u međimurju i narpavi ti po mjeri ako ti niti jedne ne pašu  (y)
 
koki_3 said:
spidi trans http://www.spidi.eurorent.hr/Default.aspx?p=6&gccid=25
ja ih imam..imaju nutra podstav za zimu a ljeti se moze skinut i nije tako vruce u njima a zimi su stvarno tople (ja sam se vozio kad je bio snjeg  :mrgreen: ) cijena nekih 100 eura tu kod nas u međimurju i narpavi ti po mjeri ako ti niti jedne ne pašu  (y)

:? nije mi Međimurje baš blizu  :?