Homemade Alu kuferi.

Pa to ti je onaj sistem koji se koristi na štitnicima ruku na enduro modelima...sad, kako i je i zašto taj sistem potreban kod fiksiranja na BMW na fuzić, to ne znam niti vidim na slici ali sam siguran da se da riješiti i bez toga....
 
Cijev sa druge strane fuzića je otvorena i taj nastavak ulazi u nju, a htio sam vidjeti koliki razmak mora biti između stijenki. Ima svrhu jer će nosać biti povezan za okvirom na četiri točke, tri na kojima će visjeti teret i oovaj koji će više služiti da ne dolazi do neželjenih vibracija ili bolje rečeno uvijanja. Moglo bi se izvesti i ovako kako je na ovoj fotki ali takvo rješenje mi se nije baš pokazalo kao najbolje iz gore navedenog razloga.  :mrgreen:
 
makazica said:
Kofere ću kroz mjesec - dva kupiti alpos.

Jesi li razmišljao o tome da, na tvom motoru, levi kofer treba da je tanji od desnog za 4cm?
Naravno ako hoćeš da je i levi i desni kofer podjednako udealjen od vertikalne ose.


 
B@ne said:
Jesi li razmišljao o tome da, na tvom motoru, levi kofer treba da je tanji od desnog za 4cm?
Naravno ako hoćeš da je i levi i desni kofer podjednako udealjen od vertikalne ose.

Jesam. Iako Touratech nudi i opciju da oba budu ista....što je izbor vlasnika oće li misliti o tome ili će zapinjat okolo.
Alpos također nudi opciju različitih zapremnina....ako se ne varam....

(y)