Homemade štender

Sve bijelo je sipas plastika?
 
KING RR said:
To je ono sto mi vjerojatno za nista nece posluzit, izmedju lanaca, lancanika, zmigavaca, releja za led, brtvi deklova, ruckica, tipli, vijaka etc etc etc    :LOL:

imaš ti tu svašta zanimljivog  :mrgreen: :mrgreen: (y)
 
KING RR said:
To je ono sto mi vjerojatno za nista nece posluzit, izmedju lanaca, lancanika, zmigavaca, releja za led, brtvi deklova, ruckica, tipli, vijaka etc etc etc    :LOL:

imaš ručkicu prednje kočnice za moju kantu ?
 
pa ova moja kanta je za tebe nedostižmno moderna..  :jesus:
 
Uzeo sam ih prošlu zimu i super su. Bez ikakvih problema drže upaljenog Tuona i mene na njemu.  (y)
 
Imate kod Boška kakve hoćete...
Nazovi, dogovori, mogu bit i plavi i zeleni i žuti i inox, ujedno i za ražanj :)
 
Boško hwo? Daj broj neki  (y)
 
Cvitak said:
Uzeo sam ih prošlu zimu i super su. Bez ikakvih problema drže upaljenog Tuona i mene na njemu.  (y)
Nisam nikad priko amazone uzima za koliko dodje i da li je to konacna cijena sa svime ili ima još nešto?
 
ja sam uzeo sa ebaya, identične iz Njemačke. Cijena je bila slična.
 
poštar said:
Nisam nikad priko amazone uzima za koliko dodje i da li je to konacna cijena sa svime ili ima još nešto?

ima na njem ebayu, cijena 50-ak €, dostava kroz tjedan dana
 
e ako sam ja normalan ...  :LOL:

50ak€ je približno 380 kunića (ma neka je i 350... ) .. i to je full OK i prihvatljiva cijena... a takav gotovo isti ako napravi naš čovjek je preskupo za 200 kuna.. WTF ..:eek:hne:  :LOL: