Homemade štender

Po meni na ovon stenderu fali jos dosta detalja
1. Nekakva rucka prihvat za dizat spusta
2. Na prihvatima di se vata za vilicu tu bi stavia nesto gumeno, plasticno da se ne dira od zeljezo
 
Ko te jebe  :jesus:  da si pristo na 150 kn ja bi ti ga poslo i iznenadjenje bi ti bilo da nebi nista platit moro  :jesus:  jebalovas150kndavasjebalo150kn  :LOL:  podjelio sam tog raznoraznog drloga vise ni sam neznam kome sve nisam, Angelo, Gato, strasilo ovi oni  :LOL:
 
KING RR said:
Ko te jebe  :jesus:  da si pristo na 150 kn ja bi ti ga poslo i iznenadjenje bi ti bilo da nebi nista platit moro  :jesus:  jebalovas150kndavasjebalo150kn  :LOL:  podjelio sam tog raznoraznog drloga vise ni sam neznam kome sve nisam, Angelo, Gato, strasilo ovi oni  :LOL:
Pa reka si da ti fali uška i da je zahrđa i da neznaš di je :mrgreen: Jednostavno mi nisi da prostora za cjenkanje :LOL:
 
Covik jutros doso, pito, ja oso na tavan naso i dao mu to i ostecene grane od zeca  ;)  pa se ti razmisljaj  :mrgreen:
 
KING RR said:
Covik jutros doso, pito, ja oso na tavan naso i dao mu to i ostecene grane od zeca  ;)  pa se ti razmisljaj  :mrgreen:


jel imaš još kakvog drloga od zeca da bi meni možda moglo trebati  :misli: :misli: (y) (y) :mrgreen: :mrgreen:
 
KING RR said:
Covik jutros doso, pito, ja oso na tavan naso i dao mu to i ostecene grane od zeca  ;)  pa se ti razmisljaj  :mrgreen:
Imaš li još nešto na tavanu što zanimljivo? :mrgreen:
 
JosipSt said:
Po meni na ovon stenderu fali jos dosta detalja
1. Nekakva rucka prihvat za dizat spusta
2. Na prihvatima di se vata za vilicu tu bi stavia nesto gumeno, plasticno da se ne dira od zeljezo
joj kolega pa jel ne vidis da je taj štender ne dovrsen i da ga dovrsavam.. :azn:
ispod njega idu gumice koje ce sluziti kao distance a na prihvate ce isto ici guma ali tek kad to sve pobojam.. (y)
 
To je ono sto mi vjerojatno za nista nece posluzit, izmedju lanaca, lancanika, zmigavaca, releja za led, brtvi deklova, ruckica, tipli, vijaka etc etc etc    :LOL:
 
stand2-jpg.133387

245138d1335304716-pit-bull-motorcycle-stands-your-busa-$225-img_6200.jpg


Meni ovi izgledaju jednostavni za izradu.