honda cb600 hornet VS kawasaki z750s

baxy said:
Lijepo opisano (y) ali hornetice po toj cijeni više nema u prodaji nit će je bit do kraja godine tako da "čiča miča gotova je priča" što se tiče cijene kao neke prednosti.

bio sam u Rutingu u Zagrebu prije cca 10 dana i imali su jednu u salonu :?
 
honda ti je zakon za razliku od z ima puno manje vibracija na volanu  z na 5000 ok vibrira. honda za tvoju visinu ti je komotnija i laksa i jeftinij za raditi servise.honda je puno komotnija za voziti suvozača na z rikneš
 
Ja sam 175cm, moja jedina i predivna Er5-ica sa sjedalom visine 815mm od majčice zemlje mi je taman, Z je iste visine, ali je širi. Probo sjedit na njemu i bih na prstićima. Brijem da bi ti to bilo malo bed.. :misli:
 
Btw, tek sad skužio da furaš KLE-a. Ak se uspiješ hrvat sa njegovim sedlom onda bi trebao i sa Zedom.. KLE je kakvih 830mm?
 
nemaš kaj mislit - uzmi fazera... ups, taj nije na listi, tja... ne primamo mi svakoga u yamaha porodicu...  :mrgreen: :LOL:
 
Bio sam danas u rutnigu..nemaju vise ni jednog horneta ni 600 ni 900....tako da je s akcijama gotovo...jedino su ostale cbr-ke 1000 za 94 999kn...nisam siguran ima li koja od 600...mislim da ima....