Honda CBR250RR dolazi u 2010.?

malaguti said:
stara ima 4 cilindra i opako se vrti,a ova nova ima jedan cilindar,nije to ni sjena stare cbr250rr,ali nije cilj ove nove cbr da bude kao stara,to nema smisla ni usporedivati...

Ne uspoređujem samo kažem, ova nova će bit ista kawac 250, ko sveta voda - nit pomaže nit odmaže  :mrgreen:

Btw : osobno mislim da kad bi honda reinkarnirala staru 250 da bi bio pravi hit  :wink:
 
Ghostrider-SB said:
Ne uspoređujem samo kažem, ova nova će bit ista kawac 250, ko sveta voda - nit pomaže nit odmaže  :mrgreen:

Btw : osobno mislim da kad bi honda reinkarnirala staru 250 da bi bio pravi hit  :wink:
e bilo bi odlicno da se napravi nova cbr250rr da bude kao stara....a ova nova cbr je jaca od ninje250...
 
malaguti said:
e bilo bi odlicno da se napravi nova cbr250rr da bude kao stara....a ova nova cbr je jaca od ninje250...

Ma to je nijansa koju laik nebi ni primjetio.

Ali stara  :slinavac:
 
Ghostrider-SB said:
Ma to je nijansa koju laik nebi ni primjetio.

Ali stara  :slinavac:
nije bas nijansa,nova honda 32kw/42 konja a ninja ima 33 konja...
 
malaguti said:
nije bas nijansa,nova honda 32kw/42 konja a ninja ima 33 konja...

42 ks mi se nekak čini pretjerano za 250 4t jednocilindrika(osim onih koji se rastavljaju svakih 10 radnih sati,al to su perverzije).
Tipke w i s su tu blizu dost,da se nisu zahebali u postu?Na internetu sam nabasao na samo par sajtova koji spominju "30ak do 35 ks"...

Mislim u svakom slučaju nije loše s tim da će bit i vjerojatno lakši od ninje.

A što se tiče dizajna,generalno oke,al je top koma  :palacdolje: i malo izgleda zgurano...Čak se usudim reči da je kawa 250R ljepša,a ako bude yamaha napravila YZF-R250 i zadržala otprilike isti dizajn ko sa R125,bit će definitivno najljeopša 250ica dosad  (y)

Eh da,da spomenem.Sviđa mi se što dolaze novi motori za mlade vozače,ali za mene ovo je za mene samo još jedna hondina nova serija,jel se ovakav motor,točnije ovakav agregat nemože ponudit kao pravi nasljednik vrištečeg četverocilindraša kakva je bila prijašnja generacija

@ koki_3-znam da su generalno uvožene samo u USA i UK,al ih vjerojatno ima 2 3 primjerka u hrv...GSX-R250 je originalno bio samo za Japan i mislim par primjeraka u kanadi,al je cca oko 8og mjeseca bio na njuški za 13 tkn :)
 
Angie said:
Tipke w i s su tu blizu dost,da se nisu zahebali u postu?Na internetu sam nabasao na samo par sajtova koji spominju "30ak do 35 ks"...

:)
strani je link sta sam stavio i kao sto vidis da se nisu zeznuli tako da su napisali kw a mislili ks,jer nije strana oznaka za konje ks nego hp :wink:

moguce je da su mislili 32hp a napisali 32kw,ali isto tako je moguce i da ima 32kw...
 
ruzna je isto ka i ona ninja 250..i nije mi jasna oznaka R kad nema nikakve veze sa time,niti izgledom nit polozajem a nit snagom..
steta sta se nas glas ne cuje do japana ,jer ocito oni ne kuze da je jebe.. rzuan i spor motor... hehe  :mrgreen:  :mrgreen:
tribali bi slozit opet neku luđu ka stare 250-ke a ne ovo smece proizvodit...  :palacdolje:
 
malaguti said:
strani je link sta sam stavio i kao sto vidis da se nisu zeznuli tako da su napisali kw a mislili ks,jer nije strana oznaka za konje ks nego hp :wink:

moguce je da su mislili 32hp a napisali 32kw,ali isto tako je moguce i da ima 32kw...

Mislio sam u postu što si gore napisao,al sad kad sam pročitao članak vidim da je sve oke...znam da je njihovo horsepower :)
Al mi svejedno zvuči malo pretjerano...a bumo vidli..može konjaža bit i 33 ks,al je okretni moment 29nm,što je poprilično dobro  (y)

hoyt said:
ruzna je isto ka i ona ninja 250..i nije mi jasna oznaka R kad nema nikakve veze sa time,niti izgledom nit polozajem a nit snagom..
steta sta se nas glas ne cuje do japana ,jer ocito oni ne kuze da je jebe.. rzuan i spor motor... hehe  :mrgreen:  :mrgreen:
tribali bi slozit opet neku luđu ka stare 250-ke a ne ovo smece proizvodit...  :palacdolje:

Nažalost,danas oznaka R često označava mentalitet,a ne motor  :mrgreen:
 
Ne kužim baš ovo ružan  :misli:
Pa vizualno je skoro identičan modelu 1000 RR, a kad kažem da je isti ružan, nađe se miljon ljudi koji tvrde da im je ljep  :misli:
 
nije ruzan samo ga ta prednja vilica kvari,vilica izgleda kao da je 50ccm :?

e kad bi izasla yzf r250 uz razumnu cijenu (y)
 
Bila su neka govorkanja, čak i slike neke minir6r, možda i "izleti" nešto do kraja godine, u najmanju ruku treba pričekati Bologna motor show za tjedan dana.
 
joke sta je ovo http://images.google.hr/imgres?imgurl=http://img26.picoodle.com/img/img26/4/7/1/f_mobile01125m_42ee6a4.jpg&imgrefurl=http://www.forum-vixion.com/forum/viewtopic.php%3Fp%3D24415%26sid%3Dccde8c9d312d7894c81a7512ca0a37c6&usg=__XBDYYWAhjMmT7-qB6ToomAHoZro=&h=480&w=640&sz=230&hl=hr&start=10&tbnid=Wi80ew6L04CyXM:&tbnh=103&tbnw=137&prev=/images%3Fq%3Dyamaha%2Byzf%2Br250%26gbv%3D2%26hl%3Dhr%26sa%3DG
 
To je slika koju sam stavio na forum prije skoro godinu dana. Upravo na to sam i mislio u svom prethodnom postu.

f_mobile01125m_42ee6a4.jpg
 
malaguti said:
joke sta je ovo http://images.google.hr/imgres?imgurl=http://img26.picoodle.com/img/img26/4/7/1/f_mobile01125m_42ee6a4.jpg&imgrefurl=http://www.forum-vixion.com/forum/viewtopic.php%3Fp%3D24415%26sid%3Dccde8c9d312d7894c81a7512ca0a37c6&usg=__XBDYYWAhjMmT7-qB6ToomAHoZro=&h=480&w=640&sz=230&hl=hr&start=10&tbnid=Wi80ew6L04CyXM:&tbnh=103&tbnw=137&prev=/images%3Fq%3Dyamaha%2Byzf%2Br250%26gbv%3D2%26hl%3Dhr%26sa%3DG

To sam i ja vidio i izgleda za prste polizat.Još kad vidiš dupli prednji disk nekako ti se u glavi mota da bi to moglo imat malo više ponija i bit mal ozbiljniji stroj  :)
 
joke said:
Ne kužim baš ovo ružan  :misli:
Pa vizualno je skoro identičan modelu 1000 RR, a kad kažem da je isti ružan, nađe se miljon ljudi koji tvrde da im je ljep  :misli:

izgleda ka kineska kopija 1000RR-a .... jos sa ovim volanom ruznim .. bljak..

a ova yamaha da se pocne proizvodit odma bi je uzea... predivan motor  (y)  jos samo masina  :LOL:
 
hoyt said:
izgleda ka kineska kopija 1000RR-a .... jos sa ovim volanom ruznim .. bljak..

a ova yamaha da se pocne proizvodit odma bi je uzea... predivan motor  (y)  jos samo masina  :LOL:

Pa što fali rednom četverocilindriku sa 250 ccm :mrgreen:. To bi imalo zvuk bolji od svega danas poznatog na tržištu
 
uh...sa nekih 50-60ks... pa to bi bija san od motora...  8)
al cini se meni da je ovo moje razmisljnje samo san.. heh
tesko da ce oni ikad vise napraviti tako zivcane motor manje kubikaze..a to je klasa koja stvarno fali..evo ja ka primjer,tija bi neki R ,a 600 mi se cini previse po cijeni i po snazi ,a nista slabije od toga nema..osim Rs-a i takvih koje su opet prica za sebe...
 
Glede snage, ne vjerujem da če si namjerno uništiti šanse kod dijela vozača, pa iči preko limita klase od 35kW (48 KS)
 
ok,da bude onakva yamaha i da ima 48 konja,sta mislis kolika bi cijena bila?