Honda INTEGRA 750

Neki dan gledam na autoputu čovjek i žena na bijelom vultusu, vultus u full opremi, koferi, top case od honde.
Bijela odijela, icon airlite bijele kacige sa zlatnim vizirima, vanzemaljci. Htio sam reći, čitava ta paleta, ctx, vultus, integra itd. perfekt.
 
izvrstan je to sve koncept
dosta dobar momenat i to na nižim i srednjim đirima + mala potroÅ”nja
može se vozit najnormalnije i na dosta niskim đirima, recimo cca 2500

za bolju sliku ovoga je recimo usporedba između integre i yamahe mt07
integra: 55 ks, 68 Nm/4750 rpm
mt 07: 75 ks, 68 Nm/6500 rpm
 
Ne bi baÅ” toliko zalazio u tehniku.
Ali je motor uŔtiman za tu vrst motocikla.
Relaksirajuće ubijanje kilometara. Niska točka težiÅ”ta, dobre dimenzije guma, kako za džep tako i za vožnju, hoćeÅ” sprtske, touring ili offroad gume, ima čak i slikova u toj dimenziji. Vozljivost top, u gradu nije teÅ”ka.
Ne udara te suvo]zač kacigom pri promjeni brzina, dct.
Od metka siguran motor.
 
izvrstan je to sve koncept
dosta dobar momenat i to na nižim i srednjim đirima + mala potroÅ”nja
može se vozit najnormalnije i na dosta niskim đirima, recimo cca 2500

za bolju sliku ovoga je recimo usporedba između integre i yamahe mt07
integra: 55 ks, 68 Nm/4750 rpm
mt 07: 75 ks, 68 Nm/6500 rpm
Ma dobar je to stroj aliā€¦ā€¦
Bez obzira na veca kola ja bi prije i Xadv i Forzu 750 a pogotovo ovi novi NC 750Xā€¦ā€¦.

Triba si obicnu africu uzetā€¦..šŸ˜‚šŸ˜‚šŸ˜‚
 
Afrika je neŔto sasvim drugo.
Mada, ako se uzme potreba normalnog prevoza i korisnosti, tu je integra za dužinu koplja ispred.
 
I meni najupotrebljiviji motocikl s te platforme, sve je naj osim izgleda, fully loaded i nije tako ružna.
 

Attachments

  • Screenshot_20211109_160719.jpg
    Screenshot_20211109_160719.jpg
    746.1 KB · Views: 0
I meni najupotrebljiviji motocikl s te platforme, sve je naj osim izgleda, fully loaded i nije tako ružna.
Opet kazem
Odlican stroj aliā€¦ā€¦
Jedan poznanik mi je imaā€¦.sve superā€¦..
Ali sta se mene Integra je skuter i kao skuter mora imat mista ispod sicaā€¦.Tj gdje bilo mista za integralnu kaciguā€¦.
Xadv to ima
Forza 750 to imaā€¦.
NC 750 X/S to imaju a to su prakticno motoriā€¦.i sa istim kolima kao i Integra ako se ne varam.mozda grijesim
Govorim o ova 4 modela jer je unutra isti motor i DCTā€¦..

a sta se tice Apriljeā€¦on ce sa svojon sredenon(vrhunski) Integron sredit vecinu ā€œmotoristaā€ na popularnoj dioniciā€¦..šŸ˜‚šŸ˜‚šŸ˜‚
 
ImaÅ” top case.
Skuter nema tu vozljivost motocikla.
Sad uzmi, imaŔ vozljivost NC, a zaŔtitu od nevremena od forze.
 
Last edited:
X-ADV bi bio jaaako zanimljiv na 17/19 i tanjim gumama, ovako je, samo luxus prometalo koje integri ni blizu može pružit parolu na cesti.
 
Od Eureke malo gori pa u Spara
Vidi jel imaju peceno pilešŸ˜‚
Eee moga je na janjetinu ovaj zavrsit:mrgreen:

ovom tipu samo prijatelji posjeduju motore, a bit ce i s ja janjetinom tako. Prijatelj mu rekao kakvi je okus. Ovaj i oni antiprotivan su ajmešŸ†
 
X-ADV bi bio jaaako zanimljiv na 17/19 i tanjim gumama, ovako je, samo luxus prometalo koje integri ni blizu može pružit parolu na cesti.
Prvo razlucimo da je rijec o skuterima
Pa onda daljeā€¦.
Ne vozi se Grobnikā€¦.ni motorima to nije bitno a kamoli skuterima
 
Nisi razumio.
Ne radi se o vožnji na vrijeme, već o ugodnosti koju pruža bolja upravljivost.
 
X-ADV bi bio jaaako zanimljiv na 17/19 i tanjim gumama, ovako je, samo luxus prometalo koje integri ni blizu može pružit parolu na cesti.
Daj ne kaki, da tako moram napisat. X adv je za integru pa i forzu 750 uber vozilo. A tako ga i Honda percipira. Integre vise nema, forza 750 je neki bastard, pa ako uspije uspije, a x adv je Hondin No.1 i njega ce gurat.
 
Opet kazem
Odlican stroj aliā€¦ā€¦
Jedan poznanik mi je imaā€¦.sve superā€¦..
Ali sta se mene Integra je skuter i kao skuter mora imat mista ispod sicaā€¦.Tj gdje bilo mista za integralnu kaciguā€¦.
Xadv to ima
Forza 750 to imaā€¦.
NC 750 X/S to imaju a to su prakticno motoriā€¦.i sa istim kolima kao i Integra ako se ne varam.mozda grijesim
Govorim o ova 4 modela jer je unutra isti motor i DCTā€¦..

a sta se tice Apriljeā€¦on ce sa svojon sredenon(vrhunski) Integron sredit vecinu ā€œmotoristaā€ na popularnoj dioniciā€¦..šŸ˜‚šŸ˜‚šŸ˜‚
Hoce i VR 46 sa napimapanom kozom sredit 90% kuferasa
 
Ja i kažem da je xadv luxus skuter.
Ali to ne može nigdje ostvarit osim u optici.
Čak je u loÅ”ija u zaÅ”titi od vjetra.
Integra jw kraća i agilnija.
Ja ne mogu nikako prožvakat ono zadnje kolo od 15 cola, strči nazad kao tuđe.
 
Daj ne kaki, da tako moram napisat. X adv je za integru pa i forzu 750 uber vozilo. A tako ga i Honda percipira. Integre vise nema, forza 750 je neki bastard, pa ako uspije uspije, a x adv je Hondin No.1 i njega ce gurat.

heheh pa to ti je Sredju i brat mu Seki po gluposti.

tekmicu se ko ce vecu glupost napisat