Honda izbacuje novi V4 motor do 2010.

pa nitko nije ni rekao da je izmislila samo da je poznata po v4 racing agregatima,ali ovaj u nr-u je bome honda izmislila  :wink:
 
RC46 said:
pa nitko nije ni rekao da je izmislila samo da je poznata po v4 racing agregatima,ali ovaj u nr-u je bome honda izmislila  :wink:

nesto se ne sjecam kakav ima agregat Ducati u GP..ili Suzuki :misli:,a i Zaporozac je imo V4 agregat :mrgreen: ako neko zna sta je to :LOL:
 
ne kuzim te uopce pa daj malo prouci kroz povijest na koliko utrka honda nije imala v agregate od davnih godina su poznati po v motorima  :wink:
 
gastajbarter said:
nesto se ne sjecam kakav ima agregat Ducati u GP..ili Suzuki :misli:,a i Zaporozac je imo V4 agregat :mrgreen: ako neko zna sta je to :LOL:

Ak nije nekaj za jesti sigurno je četverokotačno prometalo iz Ukraine tipa automobil.....
 
Evo opt MCN izbacija neke slike! Ako če ovo bit Hondina uzdanica ili alternativa za XX ili VFR onda ja svog X-a ne prodajem dugo dugo!!!!! Naravno o stilu ili dizajnu nema rasprave ovo je moj osobni doživljaj viđenog!
 
            ......baš čekam novog xx-a ali ako izađe ovakav baš me i neće privući, više mi vuče ne neki polu RR, vidi taj rep, usrat će suvozačko mjesto koje je dosad bilo fotelja.... :palacdolje:
 
RC46 said:
ne kuzim te uopce pa daj malo prouci kroz povijest na koliko utrka honda nije imala v agregate od davnih godina su poznati po v motorima  :wink:

Ja povijest nemoram proucavat jer znam sta je bilo :jesus:,

Honda je slavu i prve novce zaradila na rednom 4cl motoru a najvise love je zaradila na Hondi cub,poslije toga je najprodavaniji motor goldwing..v4 tu nemoze ni prismrdit.
Sto se tice sporta pravili su oni i redne i v i svasta jos al nikad nisu bili jedini a pogotovo prvi....v masine pa i v4 su se pravile dok je Soihiro pravio bicikla

jedno vrijeme su pokusali da patentiraju v4 motor da bude samo Honda exluziv :?..naravno da im nije proslo..neznam jel se ko sjeca osamdesetih suzukija v4, 1200 ili 1400ccm cruiser, Yamahu V max mislim da netreba predstavljat
 
Ovako što se izgleda XX tiče meni nije izgledu NIŠTA posebno, zaobljena i jednostavna.

Motor je slavan po voznosti i snazi a to mi iz slika ne možemo znati.

Izaći će na godinu test i ako ocjene budu dobre onda će neki promijeniti mišljenje
 
ovo je odvratno,lici mi na bmw  :palacdolje:


2 gast.  pa ne kazem da je prva ali je najpoznatija od japanaca na to mislim jer je u svojoj povjesti imala vise v agregata na pisti i na cesti od svih japanskih proizvodaca  :wink:
 
meni se svidjaju kocnice,najavljivanih 210KS,polozaj vozaca i suvozaca,kardan i zadnji kraj...ne svidja mi se naprijed i najvjerovatnije mi se nece svidit cijena koja po svemu najavljenom nece bit nimalo povoljna
 
gastajbarter said:
meni se svidjaju kocnice,najavljivanih 210KS,polozaj vozaca i suvozaca,kardan i zadnji kraj...ne svidja mi se naprijed i najvjerovatnije mi se nece svidit cijena koja po svemu najavljenom nece bit nimalo povoljna

Ak je VFR 800 100 000kn onda će ovo bit jedno 125 000 - 130 000 odokativno
 
juric_16 said:
honda nr 750 v4 sa ovalnim klipovima nije nikad zazivjela u serijskoj proizvodnji nego je prodavana u maloj seriji, nesto kao desmosedici

mislim da kod nas u hr ima jedan nr negdje na moru, valjda tamo porec ili nesto tako

Ima jedna zložena u rutingovom salonu na jankomiru  :wink:
 
gastajbarter said:
meni se svidjaju kocnice,najavljivanih 210KS,polozaj vozaca i suvozaca,kardan i zadnji kraj...ne svidja mi se naprijed i najvjerovatnije mi se nece svidit cijena koja po svemu najavljenom nece bit nimalo povoljna

Šta će ovom karavanu 210 KS :mrgreen:?
 
honda bas hoce progurati ovaj neki tupi i zaobljeni design  :palacdolje: :palacdolje:
 
RC46 said:
honda bas hoce progurati ovaj neki tupi i zaobljeni design  :palacdolje: :palacdolje:



                  ....BLADE-OŠTRICA....... :LOL: :LOL:
 
pa i xx je imao odlicna aerodinamicka svojstva ,i vfr800 a izgledaju ko motori za razliku od ovoga  :misli: sf motora a pogotovo ono cudo dn01  :palacdolje:
 
RC46 said:
pa i xx je imao odlicna aerodinamicka svojstva ,i vfr800 a izgledaju ko motori za razliku od ovoga  :misli: sf motora a pogotovo ono cudo dn01  :palacdolje:

Možda uživo i ne bude toliko sf,ali kakva revolucija,u najmanju ruku allrounder čudnog izgleda,honda već duugo ima V4 mašine,tako da neznam čemu tolika pompa od strane ljudi iz Honde kada pričaju o ovom motociklu? btw imaće odlična svjetla :mrgreen: