Honda NC 700 D Integra

aprilliaaa

Well-known member
evo prvih špijunskih fotografija hondinog concepta predstavljenog na Eicmi 2010-e, kao i motora (CBF) iste baze kao Mid concept. (y)
naravno jedan i drugi s dual spojkom kao na VFR-u 1200F

evo san ponovo učita slike jer su bile puke :misli:  02.06.
 
aprilliaaa said:
evo prvih špijunskih fotografija hondinog concepta predstavljenog na Eicmi 2010-e, kao i motora (CBF) iste baze kao Mid concept. (y)
naravno jedan i drugi s dual spojkom kao na VFR-u 1200F

wow, jako zanimljivo, hvala :)
 
je.o ih lanac na skuteru,da ih je.o..  :cigle: :anger: :mrgreen:
šteta,inače ima potencijala,mogao bi dobro zgledati.. (y)
sad ću morati kupovati Crosstourera umjesto Mid-a.. :mrgreen:
 
marac_zg said:
je.o ih lanac na skuteru,da ih je.o..  :cigle: :anger: :mrgreen:
šteta,inače ima potencijala,mogao bi dobro zgledati.. (y)
sad ću morati kupovati Crosstourera umjesto Mid-a.. :mrgreen:
Zasto ti smeta lanac??  :misli:
 
milanche said:
Zasto ti smeta lanac??  :misli:

već sam na jednoj drugoj temi detaljnije obrazložio pa ću tu samo ukratko.. :mrgreen:
uglavnom,previše komplikacija oko održavanja za moj ukus..previše sam lijen da bih ga podmazivao svakih 500-800 km ili poslije svake kiše,a previše perfekcionist da bih ga ostavljao neodržavanog ili loše održavanog..  :mrgreen:
u svakom slučaju,na mojim dvokotačnim prometalima želim ili kardan ili remen.. 8)
 
milanche said:
Kuzim,ali podmazivanje dođe kao kad nalijevas gorivo,jbg moras i amen!
a izmjena lanca i ostalih komponenata koje prate to nije baš jeftina...
sićan se gp 50 open...nije se baš proslavija s time...pa je vraćen remen  :wink:
 
baldeks said:
a izmjena lanca i ostalih komponenata koje prate to nije baš jeftina...
sićan se gp 50 open...nije se baš proslavija s time...pa je vraćen remen  :wink:
malo si pomijesao neke stvari,gp racing je bio sa lancem,poslje je izasao jeftiniji gp open sa normalnim polozajem masine i remenom,gp1 recing se prodavao jos prosle godine,neznam dal ga jos ima u ponudi,znam da je zadnje izasla malossi replica skupa sa open verzijom :wink:

a sto se tice ove honde,ako zelim skuter,kupit cu skuter,a ako zelim motor,kupit cu motor
 
malaga said:
malo si pomijesao neke stvari,gp racing je bio sa lancem,poslje je izasao jeftiniji gp open sa normalnim polozajem masine i remenom,gp1 recing se prodavao jos prosle godine,neznam dal ga jos ima u ponudi,znam da je zadnje izasla malossi replica skupa sa open verzijom :wink:

a sto se tice ove honde,ako zelim skuter,kupit cu skuter,a ako zelim motor,kupit cu motor
to je to (y)
 
milanche said:
Kuzim,ali podmazivanje dođe kao kad nalijevas gorivo,jbg moras i amen!

ma i nadolijevanje goriva mi ide na onu stvar,jedva čekam da izume motore na zrak..:LOL:
šalu na stranu,neodržavanje lanca,uz to što zna biti dosadno,može imati dosta neugodne posljedice,a ne želim si time razbijati glavu dok se vozim,tako da,dok je lanac na nekom dvokotaču,taj dvokotač neće u moju garažu..dobro,osim ako je posuđen ili poklon od nekoga.. :mrgreen:
a niti ona kontrola zategnutosti lanca mi se baš ne radi.. :mrgreen:  hvala onima koji su stavili kardan i remen na motore.. :naklon: :piva:

a sviđa mi se ovaj DCT mjenjač.. (y)
nadam se da će ga Honda početi uvoditi i u već postojeće modele..recimo,Deauville sa DCT mjenjačem bi bio motor po mojem ukusu.. (y)
a ovaj Mid bi mogao biti stvarno dobar skuter..
samo me zanima kakvu će mašinu staviti unutra..
 
marac_zg said:
ma i nadolijevanje goriva mi ide na onu stvar,jedva čekam da izume motore na zrak..:LOL:
šalu na stranu,neodržavanje lanca,uz to što zna biti dosadno,može imati dosta neugodne posljedice,a ne želim si time razbijati glavu dok se vozim,tako da,dok je lanac na nekom dvokotaču,taj dvokotač neće u moju garažu..dobro,osim ako je posuđen ili poklon od nekoga.. :mrgreen:
a niti ona kontrola zategnutosti lanca mi se baš ne radi.. :mrgreen:  hvala onima koji su stavili kardan i remen na motore.. :naklon: :piva:

a sviđa mi se ovaj DCT mjenjač.. (y)
nadam se da će ga Honda početi uvoditi i u već postojeće modele..recimo,Deauville sa DCT mjenjačem bi bio motor po mojem ukusu.. (y)
a ovaj Mid bi mogao biti stvarno dobar skuter..
samo me zanima kakvu će mašinu staviti unutra..
sto ljudi sto čudi
 
marac_zg said:
ma i nadolijevanje goriva mi ide na onu stvar,jedva čekam da izume motore na zrak..:LOL:
šalu na stranu,neodržavanje lanca,uz to što zna biti dosadno,može imati dosta neugodne posljedice,a ne želim si time razbijati glavu dok se vozim,tako da,dok je lanac na nekom dvokotaču,taj dvokotač neće u moju garažu..dobro,osim ako je posuđen ili poklon od nekoga.. :mrgreen:
a niti ona kontrola zategnutosti lanca mi se baš ne radi.. :mrgreen:  hvala onima koji su stavili kardan i remen na motore.. :naklon: :piva:

a sviđa mi se ovaj DCT mjenjač.. (y)
nadam se da će ga Honda početi uvoditi i u već postojeće modele..recimo,Deauville sa DCT mjenjačem bi bio motor po mojem ukusu.. (y)
a ovaj Mid bi mogao biti stvarno dobar skuter..
samo me zanima kakvu će mašinu staviti unutra..

Ti si po mojim videnjima jako lijeni vozac.. Ti bi da ne moras nista osim po gasu, a nejde to tako buraz.