Honda Ruting

CrispyKevin

Active member
Poslao prije 3 dana upit za servis i zamjenu guma, idem drugi tjedan dole, pa reko da provjerim cijene, mozda je jeftinije nego tu, pa da spojim ugodno s korisnim. Poslao upit na mail, nema odgovora. Zovem drugi dan, kaze covjek posalji na drugi mail, ja cu to rijesiti. Super, posaljem, Nista. Zovem drugi dan, kaze nismo stigli, ali sutra do 9 ujutro imas ponudu na mail. Evo vec je podne, nema odgovora. Zovem, nitko se ne javlja. Mislim, decki su super ljubazni, sve ok. Ali da 3 dana ne mogu dobiti ponudu, zapitam se, kakav je to onda servis? A generalni zastupnici za Hondu, Kakva iskustva imate? Kakvi su?

EDIT: Rijeka je u pitanju
 
Search na forumu mi nije nasao nista, ali preko googla je izbacio temu na racun Honda Ruting, jest
Zagreb, ali vjerojatno je isti k. Tako da mijenjam pitanje. Gdje da pošaljem upit? Ne bi bas u Zagreb, ali Rijeka, Pula ili negdje u blizini ako ima sta provjereno za Honde?
 
Evo, nazvao me, sad ce poslati ponudu. Super ljubazan, sve izgleda ok. Vidjeti cemo kakva ce ponuda biti.
 
Poslao prije 3 dana upit za servis i zamjenu guma, idem drugi tjedan dole, pa reko da provjerim cijene, mozda je jeftinije nego tu, pa da spojim ugodno s korisnim. Poslao upit na mail, nema odgovora. Zovem drugi dan, kaze covjek posalji na drugi mail, ja cu to rijesiti. Super, posaljem, Nista. Zovem drugi dan, kaze nismo stigli, ali sutra do 9 ujutro imas ponudu na mail. Evo vec je podne, nema odgovora. Zovem, nitko se ne javlja. Mislim, decki su super ljubazni, sve ok. Ali da 3 dana ne mogu dobiti ponudu, zapitam se, kakav je to onda servis? A generalni zastupnici za Hondu, Kakva iskustva imate? Kakvi su?

EDIT: Rijeka je u pitanju
Poznavajuci gazdu,ako si slao u rijeku,ne cudime,uvijek je pijan😂,majna live forever🥂😂
 
  • Haha
Reactions: balky1
Ruting posluje po onome:
"Honda se prodaje sama."
Bio jednom, mislim se, ma ajde svako ima loš dan.
Otišao još jednom i to je to.
Odusto sam od Rutinga.
Tako da nemam Hondu,...
 
Search na forumu mi nije nasao nista, ali preko googla je izbacio temu na racun Honda Ruting, jest
Zagreb, ali vjerojatno je isti k. Tako da mijenjam pitanje. Gdje da pošaljem upit? Ne bi bas u Zagreb, ali Rijeka, Pula ili negdje u blizini ako ima sta provjereno za Honde?

Imaš u Puli HPmotori Hondu isto..
 
Pokušao sam zadnji 2-3 tjedna nabaviti mali Honda OEM vizir i poslao upit na 4 Hondina zastupnika (jedan po jedan jer mi se nisu javljali) i evo jučer naručio vizir iz Italije (cijena vizira i poštarine isto kao i kod nas sa poštarinom). Jedan zastupnik mi je odgovorio da imaju i rekao cijenu ali nakon što sam i telefonski i dva puta mailom tražio ponudu da ga platim nisam nikada ništa dobio.
Živio internet.
 
Nemam pojma..ovisi možda koliko veliki servis..,
al prodali su oni tih Hondi ovuda masu čini mi se..
Jedno je trgovina kada ljudi dođu kupiti ono što žele ili zateknu u trgovini a drugo kada treba nešto naručiti. Ja sa njima imam od prije samo negativna iskustva i više ne idem tamo , kakav je serviser ne znam.
 
Ljubazni i sve ok, malo duze im je trebalo za ponudu, ali ajde. Ali ponuda je skuplja nego ovdje. I to za 50€. Poslao sam upit kod onog mehanicara Sekol u ZG. Na netu sam nasao da je super. Pa cemo vidjeti.
 
velika honda, osim kaj nisam uspio nac testnu vožnju, pa ne ulazi u uži izbor
samo nek pere samoprodaju, ak je njemu dobro i meni je