honda top moto

Alfred MK Motori said:
e da i još jedna zanimljiva stvar Arai RX7 kod njih košta 5,090 kn a u rutingu od kojeg ih uzimaju 5,999,60

U Rutingu Arai RX7 košta isto kao i u Top Moto,cijene moraju biti iste!
S popustom od 15 % koštaju 5.090 kn.

tko kaze? da je tako onda ne bi bili konkurentni jedni drugima  :wink:
 
Pa diler opreme ne bi nikako smio biti konkurencija uvozniku koji i prodaje tu opremu.
 
DeeDee said:
tko kaze? da je tako onda ne bi bili konkurentni jedni drugima  :wink:
Pa u principu nebi smjeli baš biti toliko konkuretni!
Moja firma ima neke propise oko tih cijena. I recimo da neka stvar ima ovakvu cijenu, u cijeloj Hrvatskoj će koštat skoro isto. Na ovu bi cijenu bila razlika cca 100-150 kuna, od dealera do dealera.
 
Ja bi napravio zakon da niti jedan glavni uvoznik bilo čega nesmije imati maloprodaju i točka!  (y)
 
Alfred MK Motori said:
U Rutingu Arai RX7 košta isto kao i u Top Moto,cijene moraju biti iste!
S popustom od 15 % koštaju 5.090 kn.

bio sam par puta i pital sam za cijenu i nitko nije spominjal nikakav popust  :palacdolje: :palacdolje:

i zašto bi morale cijene biti iste,ako je top moto zadovoljan sa tom cijenom odnosno maržom to je njegova stvar  (y) (y) (y) (y)

ali znam par takvih primjera gdje je kod uvoznika veća maloprodajna cijena proizvoda nego kod nekog prodavaća (y)
 
miro said:
kupovao sam svojevremeno u top motu - isporuka kako su obećali, ljubazni su također (y), jedino pate od velikih cijena za dijelove za hondu.  :palacdolje:

cijena je ista ko i u svakom drugom ovlastenom Honda ducanu u hr, usudio bi se rec i niza :wink:
 
Alfred MK Motori said:
U Rutingu Arai RX7 košta isto kao i u Top Moto,cijene moraju biti iste!
S popustom od 15 % koštaju 5.090 kn.
u rutingu sam bio više puta u zadnje vrijeme i rečeno mi je da je kaciga arai rx7 5999kn i da nema nikakvog popusta čak ni na gotovinu a tako je bilo rečeno i još nekim članovima foruma koji su bili tam :wink:
dakle ruting :palacdolje:  top moto (y) (y)
 
nije ruting jedini koji ih prodaje pobogu! zato se ide i kod drugih koji prodaju.. pa neces ni gace kupit u prvom ducanu u koji naidjes ako mislis da su preskupe :misli: :mrgreen:
 
DeeDee said:
nije ruting jedini koji ih prodaje pobogu! zato se ide i kod drugih koji prodaju.. pa neces ni gace kupit u prvom ducanu u koji naidjes ako mislis da su preskupe :misli: :mrgreen:
problem je u tome kaj je ruting glavni uvoznik a uzima najveću maržu :palacdolje:
 
bikerboy said:
problem je u tome kaj je ruting glavni uvoznik a uzima najveću maržu :palacdolje:

ak to malo podrobnije analiziraš....Ruting ili svaki uvoznik koji ima i maloprodaju ubire 2 marže  :wink:
 
bikerboy said:
problem je u tome kaj je ruting glavni uvoznik a uzima najveću maržu :palacdolje:

zato budu 2007 prodali tolko RX7 8)
 
bikerboy said:
(y) (y)
ak ih prodaju 10kom bit će super

uvijek postoje drugi ducani koji ih prodaju.. pa, ovo je samo jedan od primjera loseg poslovanja.. ne kuzim cemu tolika prasina.  :misli: