Honda VULTUS NM4

svi si vole brijat kak su nekakvi velki vozači, preslike Agostinija i Rosija, a onda se voze ko babe i koče promet na magistrali ... takvih je 90% vozača, tog su u Hondi svjesni, sukladno tome bi bili kreteni da stavljaju dva diska i 100 KS kad jeleni ne iskoriste ni jedan disk i 50 KS, a bez pogovora keširaju cifre ko da kupuju GP motor ... i onda neko veli da ovi u Hondi neznaju kaj rade :mrgreen:
 
kae ovo Die Hard 17 ?

a najglasniji piceki od 45 kila i metar i jagoda :LOL:





Srki
 
glavni su mi likovi kojima su argumenti netočna gramatika :eek:hne:
zaboli me za gramatiku, a da se malo potrudin vjerojatno bi i pogodija štagod, ali neččču :jesus:
 
aprilliaaa said:
glavni su mi likovi kojima su argumenti netočna gramatika :eek:hne:
zaboli me za gramatiku, a da se malo potrudin vjerojatno bi i pogodija štagod, ali neččču :jesus:
koji lick, pa ti si prvi počeo prozivati na neko obrazovanje i sprdati moju matematiku :misli: odluči u kojem smjeru će ići rasprava prije nego ju pokreneš (y)
 
MOONSHIELD said:
na strnu sada dizajn, ali 300 kila, jedan disk, vilica i aspuh ko na vf-u iz '84., s time da je vf napredniji jer je imao dva diska :LOL: svi ostali razvojem grabe naprijed, a honda zadnjih par godina konstantno unazad, sve modele su downgrejdali, osim cbr-a, ali i tu nema nekog bitnog napretka, pogotovo na 600 koji je već 11 godina isti, i onda se čudimo koliko joke proda jamahahahahahahaha
:eek:hne: :eek:hne: :eek:hne: :eek:hne: :eek:hne:
izraz matematika se odnosila na tvoje nepoznavanje koliko tko čega proda...kad ti već moran pojašnjavati, baš me boli koliku si ocjenu ima u školskin klupan
ako je joke mjerodavan na svjetskoj razini, pa kvragu, sigrno ččče ovi iz honde doččč ga vrbovat :shocked:
a cili post ti je falivennn...samo ću ti dodat da jedina honda ima ovaj DCT mjenjaččč (dupla spojka...), pogledaj usput potrošnju ovih modela i troškoveodržavanja, pa će ti biti jasnije o napretku honde
 
aprilliaaa said:
:eek:hne: :eek:hne: :eek:hne: :eek:hne: :eek:hne:
izraz matematika se odnosila na tvoje nepoznavanje koliko tko čega proda...kad ti već moran pojašnjavati, baš me boli koliku si ocjenu ima u školskin klupan
ako je joke mjerodavan na svjetskoj razini, pa kvragu, sigrno ččče ovi iz honde doččč ga vrbovat :shocked:
a cili post ti je falivennn...samo ću ti dodat da jedina honda ima ovaj DCT mjenjaččč (dupla spojka...), pogledaj usput potrošnju ovih modela i troškoveodržavanja, pa će ti biti jasnije o napretku honde

Ti se isto sa svakakvima zamaraš!  :no:
 
MOONSHIELD said:
na strnu sada dizajn, ali 300 kila, jedan disk, vilica i aspuh ko na vf-u iz '84., s time da je vf napredniji jer je imao dva diska :LOL: svi ostali razvojem grabe naprijed, a honda zadnjih par godina konstantno unazad, sve modele su downgrejdali, osim cbr-a, ali i tu nema nekog bitnog napretka, pogotovo na 600 koji je već 11 godina isti, i onda se čudimo koliko joke proda jamahahahahahahaha

Isti u kojem smislu?
 
aprilliaaa said:
:eek:hne: :eek:hne: :eek:hne: :eek:hne: :eek:hne:
izraz matematika se odnosila na tvoje nepoznavanje koliko tko čega proda...kad ti već moran pojašnjavati, baš me boli koliku si ocjenu ima u školskin klupan
ako je joke mjerodavan na svjetskoj razini, pa kvragu, sigrno ččče ovi iz honde doččč ga vrbovat :shocked:
a cili post ti je falivennn...samo ću ti dodat da jedina honda ima ovaj DCT mjenjaččč (dupla spojka...), pogledaj usput potrošnju ovih modela i troškoveodržavanja, pa će ti biti jasnije o napretku honde
strašan im je napredak (y)
i to je u biti jedino ća san skužia u tome ća si napisa, ae (y)
 
:LOL: :LOL:
Sekol said:
Isti u kojem smislu?
a koje su bitnije preinake osim kaj su dodali usd vilice nakon 2 godine i dodali one nakaradne oklope?? :misli:
neda mi se istraživati, ali kolko ja znam, agregat se nije ništa posebno mijenjao..
 
mjesec opet sere, a ne pušta vodu :mrgreen:
 
Ovo je motor za neko drugo vrijeme...otprilike za dvadesetak godina vise-manje.....realno govoreci kvaliteta nije upitna vec samo dizajn... (y)
 
dizajn je fenomenalan i svi koji su ga vidili uživo, bar oni koje ja znan, su oduševljeni
a jeli liči na klasiku...nije ne liči
treba ga promatrat drukčije, ne spada u klasiku, ne spada čak ni u ove malo modernije high tech makinje, to je čisti sf
dizajneri su se razigrali i napravili ovo čudo i boli ih k. za one koji nemaju mašte i neznaju se prema tome postaviti.
 
Meni je taj motor OK. Možda Hr tržište nije spremno za to,ali Honda sigurno zna sta radi.
BTW,motor je stvarno ko iz "Akire",meni kao ljubitelju anima je to veliki plus
 
Meni se to čini kao radikalni nasljednik DN-01. Mogu samo predpostavljati koliko će Vultus biti u centru pažnje kad je to i DN-01 lakoćom uspijevalo.
 
Petar Crni said:
Meni je taj motor OK. Možda Hr tržište nije spremno za to,ali Honda sigurno zna sta radi.
BTW,motor je stvarno ko iz "Akire",meni kao ljubitelju anima je to veliki plus


..onda se upiši za ovu limitiranu seriju.

honda-vultus-nm4-gundam.jpg