Honda X-ADV

Iritantno kako DCT sam dize brzine u zavojima. Cudno da nisu sredili nekakav ziroskop da zna kad si u zavoju da ne salta.
Senzor nagiba to riješava, sigurno u buducim modelima. Nadam se i tempomatu. Ali kad vidim novu 2024 forzu, vec me vuku dvojbe... ova verzija sa zlatnim felgama👍
021-638254565121338044-honda-forza-750.jpg
 
Cudno da to vec sad nisu to ubacili. Jer to nije stvar estetike/ sminke, to je must have na takvim hybridima. Opasno je ovako voziti. Na manualnom naravno ne dolazi do toga.
To je pitanje elektronskog paketa
Xadv nije ta kategorija😂
 
Prije bih rekao da je do glupavog inzenjeringa kod Honde. Vjerojatno kroz par godina i to ispeglaju ali to je mozda najveci fail kod X-ADV-a.
Ima razne musice, ali to sa saltanjem u zavoju je tesko za prozvakati.
 
Prije bih rekao da je do glupavog inzenjeringa kod Honde. Vjerojatno kroz par godina i to ispeglaju ali to je mozda najveci fail kod X-ADV-a.
Ima razne musice, ali to sa saltanjem u zavoju je tesko za prozvakati.
Ako se stavi motor na rucno saltanje, onda nema tih problema?
Ili ionda u nekim okretajima sam prebaci u visu?
 
Ako se stavi motor na rucno saltanje, onda nema tih problema?
Ili ionda u nekim okretajima sam prebaci u visu?
Pa vrlo jednostavno
Nema angle control ka Africe od 2020
Zasto nema….e pa nije taj cjenovni razred
Naravno da kad si u manualu nema tog problema jer onda minjas sam…..
 
Ufff, nisam to znao. Necemo onda vise gledati DCT skutere.
Nesto slicno sam imao na Burgmanu 400 kad sam stavio prelake Dr Pulley rolice: kada brzina padne ispod recimo 30kmh on odvoji kvacilo. Dosta neugodno u kruznom i po gradu na skretanjima.
 
Pa vrlo jednostavno
Nema angle control ka Africe od 2020
Zasto nema….e pa nije taj cjenovni razred
Naravno da kad si u manualu nema tog problema jer onda minjas sam…..
Nije bas niti daleko od AT. X-ADV je 14000 a AT "normalna" je par somica vise.
 
Ljudi, automatik se šalta s gasom, ak držiš stalan gas, naravno će promjenit u višu, ako se naglo ubrzava, u nižu i ako se koči motorom u nižu?
S tim da dozvoljava ručno mjenjanje i u automatskom modu. Kad se promjeni ručno unižu, onda je i zadrži jedno vrijeme.
Koje igrarije dozvolhava taj dct, a vi ovdje brabonjate,
Prominia mi je san brzinu, pa mi se otvoria kuver i ispa mi pilić iz lidla.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: seki22
Ljudi, automatik se šalta s gasom, ak držiš stalan gas, naravno će promjenit u višu, ako se naglo ubrzava, u nižu i ako se koči motorom u nižu?
S tim da dozvoljava ručno mjenjanje i u automatskom modu. Kad se promjeni ručno unižu, onda je i zadrži jedno vrijeme.
Koje igrarije dozvolhava taj dct, a vi ovdje brabonjate,
Prominia mi je san brzinu, pa mi se otvoria kuver i ispa mi pilić iz lidla.
Amateri😂😂😎😎
 
Ljudi, automatik se šalta s gasom, ak držiš stalan gas, naravno će promjenit u višu, ako se naglo ubrzava, u nižu i ako se koči motorom u nižu?
S tim da dozvoljava ručno mjenjanje i u automatskom modu. Kad se promjeni ručno unižu, onda je i zadrži jedno vrijeme.
Koje igrarije dozvolhava taj dct, a vi ovdje brabonjate,
Prominia mi je san brzinu, pa mi se otvoria kuver i ispa mi pilić iz lidla.
Vraga drzi, mjenja u sekundu dvije kako njemu odgovara. Bas sam prekjucer isao djir dvijestotinjak km i non stop je to radio, ja saltam dole, on dize gore. Nije problem to odraditi ali ako je automatik, onda se nebi trebalo toliko cackati, samo da je nijansu "pametniji".
 
nemam xadv, nisam ga nikad ni vozio.
nije smijesno.
nije moj tip motocikla, skutera
 
Last edited:
  • Haha
Reactions: WraGG