HONDA XR 600R

...i jbg još sam nekaj djelova kupil :misli:
 

Attachments

  • 20171127_180549.jpg
    20171127_180549.jpg
    167.7 KB · Views: 116
prpa said:
jbga :mrgreen: trebas prednje disk plocice?

Hvala na ponudi ali ih za sad netrebam (y)
..i ovo mi je do sad premasilo proracun,to poslozim a dalje nek si slaze i ulaze tko hoce..
 
Fuzistor-pazi koja riječ....
Nožni oslonac....

Gesendet von meinem S8 mit Tapatalk

 
..ja.. said:
Ovaj feder, to je za fuzistore, footpegse?
Jedan je u pakiranju ili par?

..po jedan je pakiran jer su ljevi i desni.
 
ajd sad ja da pitam  :misli:

svidja mi se xr jos od davnih dana kad sam ga vidio u top motu.

jedini koji je u oglasima je onaj za 3000 eura

nadjem xl za pola novaca na njuski.

je stariji ali koje su bitne razlike ako kupujem stari motor u koji cu svakako uloziti novce xl xr.

e jesam ga zablentavio  :mrgreen:

sta me sprecava da kupim xl 600 i obnovim potrebno ili je xr egsotika koja se placa?

moze vredjanje sad.
 
tri soma
ili soma i pol
 

Attachments

  • honda-xr-600-r-600-cm3-slika-88422590.jpg
    honda-xr-600-r-600-cm3-slika-88422590.jpg
    144.2 KB · Views: 293
  • honda-xl-600-600-cm3-slika-57176322.jpg
    honda-xl-600-600-cm3-slika-57176322.jpg
    79.1 KB · Views: 198
ma nema vredjanja tude :LOL:.Ovaj za 3 soma mi izgleda precijenjen,ali mislim da bi Dado33 ili mac puno bolje procijenili (y)
 
Boco XR precjenjen a XL zaboravi prastaro
 
taj XR se prodaje duze vrime e sad ili nesto ne stima sa njim ili i drugi misle ka ja da je to previse novaca

 
e da imam nove diskove sa plocicama i opleteno prednje crijevo kocnice(750kn) ,lanac 520 did vmx zlatni  i lancanike 14/47(600kn)
 
Boco, XR600R i XL600R su sasvim različiti motori. Iako na prvi pogled slični, razlike među njima su velike(ako te zanima, mogu ih nabrojati), a to je diktiralo i razliku u cijeni, još dok su bili aktualni.
XR600 je nov koštao točno kao i tada nova CBR600. S razlogom. Zbog toga ih i nije prodano puno, pogotovo u HR (svega par komada).

Danas su i jedan i drugi model precjenjeni. Realno ne vrijede ništa. Čak ni XR600, kojih sad ima još nekoliko valjda u cijeloj evropi. Pa prestao se proizvoditi prije skoro 20 godina.
Rijetke budale ko na primjer -ja, vide u njemu neke stvari koje su posebne.
Npr:
- i danas možeš za taj motor kupiti svaki dio do zadnjeg šarafića..
- lagano vozeći cestom ili terenom možeš s njim na benduro, enguro ili na more
-možeš na posao, u dućan, na gljive, na kestene ili na kupanje
-  možeš skočiti sve skokove na jednoj supercross stazi
-to je hard-enduro svog vremena. Ima 130 kila s punim tankom (ja sam vagao svoga)

Kažem "svog vremena", jer to vrijeme je definitivno prošlost i te posebne stvari su posebne samo rijetkima. Većini su te posebne stvari nevažne, ta manjina-budale, a ti motori glomazni otpad.
Evo tak otprilike..
 
Hmm a koji onda dual sport uzeti do 3000 eura ?

ima DR, XT, KLR, DRZ bi bio odličan ali nema ih sa urednim papirima.

Nadjem i par dominatora koji izgledaju prilično dobro na slikama jedino me muči što su to već teži motori  :misli:

Znači trebao bi biti do 150 kg da može na nosač od kampera i da komforno vozi dvoje.