HONDAŠI U UTRKAMA OLDTIMERA I CLASSIC MOTOCIKALA (PH)

grizzlyzg

New member
Štovani ljubitelji  Honda motocikala
Došlo je vrijeme da se moto scena upozna i sa nama.

Moje ime je Davor Bolšec
Vozim Hondu CX 500 iz 1977 godine
Moj Gulle kako ga neki zovu, osvojio je nekolicinu odličja i meni kao njegovom tlačitelj priuštio mnogo užitaka...
Vozio sam na trkama i Honde kao što su,CB 250,CB 360,CB 400 n,CX 500,CB 750,CB 900
Vozio sam i neke druge motocikle kao što su Kawasaki Z750,Pannonia 250, Yamahu xs 500
Ipak je
HONDA-HONDA
... (y)
 
Davore                 
Slažem se sa tobom da je Honda Honda.Kao stariji pitao bi te samo jedno.Ako si ti na tom motociklu koliko imaš kila.Čini mi se da te ima posvuda , ne šališ se sa kilažom.           
Ja još uvijek imam CBR 600 iz 89 god sa 247 000 km. Sada ide na restauraciju, od devetog miseca pa kroz zimu.
 
barba said:
Davore                 
Slažem se sa tobom da je Honda Honda.Kao stariji pitao bi te samo jedno.Ako si ti na tom motociklu koliko imaš kila.Čini mi se da te ima posvuda , ne šališ se sa kilažom.           
Ja još uvijek imam CBR 600 iz 89 god sa 247 000 km. Sada ide na restauraciju, od devetog miseca pa kroz zimu.

Svaka čast, zato štujem Hondu
 
pozdrav hondaši ija sam hondaš vozim cb400n 1981g neznase koliko prešla ali jasam je nabavio od prijatelja on je već poredio mašinu tako ja samo livam i vozim a nabavio sam još jednu od prve ruke kad je stigla kodmene prešla 147 000 tkm nitko ništa dirao još tvornička farba
 
barba said:
Davore                 
Slažem se sa tobom da je Honda Honda.Kao stariji pitao bi te samo jedno.Ako si ti na tom motociklu koliko imaš kila.Čini mi se da te ima posvuda , ne šališ se sa kilažom.           
Ja još uvijek imam CBR 600 iz 89 god sa 247 000 km. Sada ide na restauraciju, od devetog miseca pa kroz zimu.

Svaka čast (y) Možeš poslati neku fotku?
 
Killex               
Svakako prije kraja sedmice.Samo da je oslobodim.Uokolo ima raznih motora ,od cbr 600 u komadima,vfr 750 u djelovima i jedan stari BMW boxer i još jedan vfr kompletan.
 
barba said:
Killex                 
Svakako prije kraja sedmice.Samo da je oslobodim.Uokolo ima raznih motora ,od cbr 600 u komadima,vfr 750 u djelovima i jedan stari BMW boxer i još jedan vfr kompletan.

Čekam  (y) 
 
grizzlyzg                     
Svaka čast i respekt.  Što se tiće ovog zavoja tribala bi bit dvojka ???    Ili ulaz u ZG.   
Poz Barba
 
Killex                     
Nisan zaboravija nego san u velikoj gužvi i imam problem sa rasčiščavanjem a moran je izvući jer bi je tija završiti do slijedečeg Motohepeninga u 10 misecu.Još malo i poslat ću slike.
 
grizzlyzg said:
...i meni kao njegovom tlačitelj...


Ovo si stvarno dobro napisao za svojih 150kg :mrgreen:
 
barba said:
grizzlyzg                       
Svaka čast i respekt.   Što se tiće ovog zavoja tribala bi bit dvojka ???    Ili ulaz u ZG.     
Poz Barba


Dvojka,treča,pun gas i jurnjava prema trojci,šaltam jednu vše i s pola gasa i više ulazim u trojku...
 
barba said:
grizzlyzg                       
Svaka čast i respekt.   Što se tiće ovog zavoja tribala bi bit dvojka ???    Ili ulaz u ZG.     
Poz Barba

dvojka, tu sam ostavil fibulu i tibiji :mrgreen:
 
grizzlyzg                     
Ako dođem dogodine u vašu klasu opast će vam prosjek težine.Imam 86 kg.
 
Ma, nema frke Barba...Ja bih ionako prodao svoj motor jer mi je želja opet voziti najjaču klasu,a ti možeš ,naravno ako hočeš kupiti moj motor ,koji je ujedno i najbrži u klasi. Naravno da ču OPET kupiti HONDU,a uz moj motor ide jako puno dijelova koji su zlata vrijedni tu kod nas. Ako te interesira nazovi me na 091 22 22 393 :bananarace:



                                                      Pozdrav :bananapivo:
 
grizzlyzg                 
Zahvaljujem na ponudi ali imam u radioni nekoliko strojeva koji bi mi dobro došli .Ako se odlučim javit ču se za više informacija ako nije smetnja.I ja sam oldtimer.Samo po godinama.
 
Čekam............................ČEkam....................................ČEKam..........................................ČEKAm...ČEKAM................................................AJDE VIŠE;JAVI SE