HONDAŠI U UTRKAMA OLDTIMERA I CLASSIC MOTOCIKALA (PH)

grizzlyzg said:
Čekam............................ČEkam....................................ČEKam..........................................ČEKAm...ČEKAM................................................AJDE VIŠE;JAVI SE
Svaka čast još uvijek čekaš,udri nižu i dalje,lipo si" lega" u dvojci jeli to zbog Honde ili.......





                                 


                                  "HONDE"
 
ajd mi otkrij tajnu tko ti je servisiral xs 500 dok si ju vozio i kak se taj motor ponaša. (y)
 
ronny said:
ajd mi otkrij tajnu tko ti je servisiral xs 500 dok si ju vozio i kak se taj motor ponaša. (y)
Imao Hondu YC iz 1980g.Vozila do ove godine.Više ne vozi.Ukralo iz garaže.(šmrc!)Morao kupit novi motor,jer kakav je život bez motora?
 
grizzlyzg said:
Štovani ljubitelji  Honda motocikala
Došlo je vrijeme da se moto scena upozna i sa nama.

Moje ime je Davor Bolšec
Vozim Hondu CX 500 iz 1977 godine
Moj Gulle kako ga neki zovu, osvojio je nekolicinu odličja i meni kao njegovom tlačitelj priuštio mnogo užitaka...
Vozio sam na trkama i Honde kao što su,CB 250,CB 360,CB 400 n,CX 500,CB 750,CB 900
Vozio sam i neke druge motocikle kao što su Kawasaki Z750,Pannonia 250, Yamahu xs 500
Ipak je
HONDA-HONDA
... (y)
Nemoraš se posebno predstavljat,pa ko nije čuo za tebe,nego u tvojoj garaži kolko sam informiran ima fajn dobrih boldorki,to bi me več zanimalo. (y)
 
@ grizzlyzg ako imas djelova za CB 900 F Bol D'or trebaju mi satovi i cep od rezervoara (navodno cep sa bravicom od cbx 550 odgovara na rezervoar od bol dora) javi mi cijenu na PP.
 
grizzlyzg said:
Ma, nema frke Barba...Ja bih ionako prodao svoj motor jer mi je želja opet voziti najjaču klasu,a ti možeš ,naravno ako hočeš kupiti moj motor ,koji je ujedno i najbrži u klasi. Naravno da ču OPET kupiti HONDU,a uz moj motor ide jako puno dijelova koji su zlata vrijedni tu kod nas. Ako te interesira nazovi me na 091 22 22 393 :bananarace:



                                                       Pozdrav :bananapivo:

Slušaj tvigica zašto nam nabijaš komplekse , jadni mi sa samo sto kila , imam ja za tebe Grizlića u pripremi mali dobro napreduje.
Za tebe imamo CB1300 dok bude oldtimer možeš imati i 200kg što se nje tiče neće joj smetati .

Što se CX 500 servisa tiče  promjena ulja svake prestupne godine i to bi bilo to .
 
Ringo said:
Jota posudit ću ti ja svoju cb 1100f

Ne meni ja sam prelagan za to Grizliju vidiš da traži novu pilu , Honda je the best ali se ja ne odvajam od moje Jote ( blokada na 9200).
 
Grizli kad već prodaješ Gulepumpu sa specijalnim auspuhom što ne kažeš koje je vrjeme taj motor vozio na Grobniku , to bi sigurno pomoglo pri prodaj .
Kažu da su Honde s kardanom trkaći motori a cilindri ne stružu po zavojima ko kod BAMEWEA , jedino ćeš morati produžiti prenos jer si na izlazu iz Zagrebačke pun gas pa nikad kraja ciljnoj.
 
:misli: ufff, jedva sam vas pronašao, a i mene opako pere želja da opet si jednu sezonu priuštim, nadam se da bu to iduća, i nemam namjeru motor mjenjat meni je moja  500-tka skroz dobra, e da malo oboružamo temu slikicama, evo vam jedna moja slika s početka karijere i jedna "trojka" ...
 
Ogi said:
:misli: ufff, jedva sam vas pronašao, a i mene opako pere želja da opet si jednu sezonu priuštim, nadam se da bu to iduća, i nemam namjeru motor mjenjat meni je moja  500-tka skroz dobra, e da malo oboružamo temu slikicama, evo vam jedna moja slika s početka karijere i jedna "trojka" ...

Konačno , di si se skrivao do sada