HONDE nikako da stignu

ZOKA

New member
Pa koji je ovo kur.c ovim ljudima sta misle da SE TEK TAKO MOGU ZAJEB..AT s nama i bolih ih k..ac. Lipo sam im reka napit cu im se krvi ako mi motor ne stigne do petka. Oni neznaju ni di je brod s motorima. Navodno je jucer trebao bit u KOPRU, ma sta oni misle i koga oni je.u. Nadam se da ce motori stic do petka u ST, ako misle nastavit ovako grdno se varaju to ce bogami skupo i platit. Nebudu li korektni iskoristit cu sva sredstva koja god mogu milom ili silom i nece im vise past na pamet tako se sprdat pogotovo me je.u ove vrucine pa mi je tlak malo visok i zivci su mi malo proradili.
 
A ja čuo sa jedne strane da se isporuke očekuju od ponedjeljka. Nemrem procjeniti koliko je pouzdan taj izvor, ali...Živi bili pa vidili.
Zoka, koliko si čekal do sada tih nekoliko dana buš još izdržal...a onda, di bu ti kraj?
 
Kako to da ti nije stigao? Netko te malo jebe izgleda, valjda misle da vi dole nemate pojma šta se tu događa. Nekidan ispred RR-a je bilo par komada, pa svima su došli već. Možda za tovarland idu s brodom na vesla :mrgreen:
 
Honde su sigurno stigle u Zg. Ja sam svoju podigao u četvrtak.
Neko vas malo vuče za nos.
 
MOLIM TE JAVI MI SE NA MOB 0917824646, MOGA BI NEKOM JEB.T MATER. :evil:
 
pa fakat ju dugo cekas... :eek:
zivkaj svaki dan, popij im krv, sta drugo...
:mrgreen:
a nista, strpi se jos malo... ako si ceko do sad, cekaj jos par dana... :|
 
Vidit cemo do Petka :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen:
 
ZOKA said:
Vidit cemo do Petka :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen:

ak nebude u petak, lijepo odi tam i reci da očeš neznam nekaj. npr. poklopac suvozačevog sica ili kakvu kacigu il buš ih dal u novine da kasno s isporukom i da su te izjebali i da vidiš kak bu ti se ulizivali i buš dobio još neš. :)
 
I ja sam poludio od cekanja. narucio sam svoj primjerak u Varazdinu, proslo je više so 30 paklenih dana, svaki petak bilo je u ponedeljak, a onda opet u petak...
KONACNO ovaj vrazji ponedeljak je stigla, no kak nebre da sve bude super kak treba nisu stigli njezini papiri - nebrem je registrirat, normalno nema ni probnih tablica. Al ajd dobro je barem mi je doma kod kuce, opet velim KONACNO.
 
A koji tip Honde si uzeo?
Ako je RR, onda te, vezano uz temu neregistrirani motocikl, sigurno nee uhvatiti.. :mrgreen:
 
Uzeo sam CBR1000RR uplatio sam je 10.04. i rekli su mi da motor stize kraj 05. pocetak 06. mjeseca. Lipo sam ih pita ima li mogucnosti da mi motor stigne do Grobnika(28.05)rekli su da je lako moguce. Nakon toga sam ga i uplatia. Kad je prosa Grobnik bilo je receno da ce bit 02.-og, pa 06.-og, pa 10.-og, 06.mjeseca. Sada kad ih pitam da mi bar kazu ime broda s kojim stizu motori, ni to neznaju ?!?! :shock: Samo da se zna ovo je vec 2. put. nemogu virovat da ih toliko nije briga ili nesto debelo kasne pa nece da kazu ime broda. Neko muljanje je u djiru, koje neznam samo znam da mi nije niti malo drago da ide preko mene. Djelujemi ko da se sprdaju samnom Ono samo vi uplatit papani pa kad motor stigne, stigne. Bas me zanima kako ce zavrsit :?:
 
Dok god ima ljudi koji ce platiti u cijelosti motor, oni ce se zahebavat sa njima.
Mislim da je najbolje da ti nazoves Ruting, jer sve ide preko njih i da ti oni kazu ispravnu informaciju gdje je i kada stize motor.
Uostalom, mozes im i reci da ti se zuri, pa ce te ozbiljno shvatiti, inace... :evil:
 
Pa i pricam o Rutingu nego o kome. Najnovija informacija koju sam dobio:
motori stizu u petak (samo koji petak) u Koper.
 
Ipak ima korektnosti dobio sam prednji "stafelaj" za dignit prednje vilice kad minjas kolo i to od Rutingovog dilera, a ne od Rutinga. Rekli su mi da se smirim i strpim jos "malo" :roll:
 
He mogao si bolje meni dati te pare! Ja bi ti barem iskreno rekao da ti motor nece doci nikad:mrgreen: :mrgreen:
Bolje kod rutinga nego kod Jagica ja moj ceko 2 i po mjeseca svaki put je bio na drugom carinskom skladistu, pa je honda poslala plavu pod mojim brojem sasije... :? :?
Ali to su njihova posla uzme pare od tebe da uplati i isporuci modor onom koji je uplatio prije tebe itd...
Samo strpljenja nema ti druge!!
 
Ahm, Ruting dobija motore uglavnom iz Italije, tako da postoji moguci problem da ces se nacekati da se talijansko trziste zasiti tim motociklom i tek onda ce ga isporucivati za Hr....

Mada je moguce i da ce ga dobiti direktno iz Japana, ako su ti tako rekli :mrgreen:
 
jos kad dodje kriva boja... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

u kojoj boji ih uopce ima?
 
Ako si narucio prije travnja motor je morao stici,
ja sam cekao do 20 tjedna, a porucio sam u sjecnju,
ali moram ti reci da da se isplati cekati do bozica za taku masinu!!!