HONDE nikako da stignu

maverick said:
Ahm, Ruting dobija motore uglavnom iz Italije, tako da postoji moguci problem da ces se nacekati da se talijansko trziste zasiti tim motociklom i tek onda ce ga isporucivati za Hr....

Mada je moguce i da ce ga dobiti direktno iz Japana, ako su ti tako rekli :mrgreen:

Ruting dobiva skutere iz Italije jer se tamo i proizvode.
Motori stižu iz Japana i poslovično kasne...ali na kraju kada ti stigne ćeš sve zaboraviti :D
 
da, da, neces se ni sjecati ove nervoze...osim ako dok stigne ne budu KISE JESENJE, O O O O O!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Danas ujutro ušle u jadran...lovi ih na putu :mrgreen: izgusari ih :mrgreen:
 
To je super ideja, netreba ga cekat u Kopru nego ih odma iskrcamo u SPLITU.
 
Bandit said:
Danas ujutro ušle u jadran...lovi ih na putu :mrgreen: izgusari ih :mrgreen:

Imam ti par dobrovoljaca za to :mrgreen:

PIX_02306_268.jpg


Samo da ne naiđu Asterix i Obelix kasnije :mrgreen:

pirates.jpg
 
Zašto bi morao tražiti poklopac za suvozačev sic, pa to ako nedaju znaći da su maznuli pa žele prodati odvojeno.

Uz suzuki se dobije normalno poklopac, iako u sport mobile kažu da neki to znaju još dodatno prodavati kako bi uzeli neku ekstra lovicu.
 
Motor cu navodno dobit u utorak ili sridu, bit ce super ako bude i cetvrtak.
Sada su motori u Kopru :?: :!: :?: :roll: Po ko zna koji put :!:
 
ZOKA said:
Motor cu navodno dobit u utorak ili sridu, bit ce super ako bude i cetvrtak.
Sada su motori u Kopru :?: :!: :?: :roll: Po ko zna koji put :!:
Utorak i petak su praznici. Samo će Jelavić radit :wink:
 
Izgleda cetvrtak bi mogao bit moj dan, sugerirali su mi da budem strpljiv. Bit cu strpljiv do cetvrtka, ako ne bit ce :twisted:
 
nevjerojatno-kod tih stvari kod nas je neminovno doci do onoga-ako sam cekao do sada pricekat cu jos dva dana...

nevjerojatno!!! sta se vozilo ne moze isporuciti kad je receno bio auto, bio motor?!?!
 
ZOKA said:
Izgleda cetvrtak bi mogao bit moj dan, sugerirali su mi da budem strpljiv. Bit cu strpljiv do cetvrtka, ako ne bit ce :twisted:

...i? Jel' stigla pila?
 
ZOKA said:
Motor cu navodno dobit u utorak ili sridu, bit ce super ako bude i cetvrtak.
Sada su motori u Kopru :?: :!: :?: :roll: Po ko zna koji put :!:

Zar ne dolaze Honde za Hrvatsku in Slo. iz Nizozemske??? Barem rezervni djelovi za Slo. dolaze od tamo.

Svejedno se nadam, da si dočekao svoju ljepoticu! (y)