hondin servis

Proxy

Member
zanima me u koji servis  za hondu da  da odem u zagreb, kupio sam cbr 600rr 2003.g. motor ima 15tkm.. i za sada je sve uredu,napravio sam s njim nekih 500 km...unaprijed hvala na pomoci...
 
Ja sam nedavno postavio isto pitanje i svi su me uputili na moto Sekol, da je tamo najbolji servis.
 
Prijatelju,kupio si motor koji ce rijetko posjecivati servis. Zato ne brini. Ulje i filter mozes promijeniti i sam. Benzin dobro ulje.....i puno  srece i prijedenih kilometara (y)
 
Ja ima CbrF 600 91g i trebao bih isto nekog provjerenog servisera, nešto me struja kolje na malim okretajima, i mislim da bi trebalo malo ventile poštelati, koga šreporučujete? Sekol??? ili nekog drugog, ne kžim se baš u to i nebih da me neko navesla da mi niš ne napravi na motoru i uzme brdo love.... BTW kakav je Sekol s cijenama??? isplati li se tamo voziti ovako stari motor.... Ako imate nekog drugog za preporučiti ... Slobodno....
 
bmw m 5 said:
Prijatelju,kupio si motor koji ce rijetko posjecivati servis. Zato ne brini. Ulje i filter mozes promijeniti i sam. Benzin dobro ulje.....i puno  srece i prijedenih kilometara (y)
znam da mogu sam to napravit,al posto je polovan motor,htio bih taj "moj prvi servis" prepustit nekom ovlastenom..
 
Moto Sekol (y)
http://www.motorisekol.com/index.htm
 
Proxy said:
zanima me u koji servis  za hondu da  da odem u zagreb, kupio sam cbr 600rr 2003.g. motor ima 15tkm.. i za sada je sve uredu,napravio sam s njim nekih 500 km...unaprijed hvala na pomoci...

Jel si kupio u TFmotorima  :shock:?
 
Proxy said:
gazda je seljacina kakvu dugo nisam upoznao...

Jel onaj tetovirani s dugom kosom  :misli:?
 
Nitko da mi odgovori, da li se mr. Sekol želi/voli zabavljati s starijim Hondolinama (CBR 600 91g)?
 
Branke said:
Nitko da mi odgovori, da li se mr. Sekol želi/voli zabavljati s starijim Hondolinama (CBR 600 91g)?
nevidim razloga zašto ne, ako ima znanje...novac je novac bio motor 91' ili 2007...

zovni i pitaj (y)
 
Branke said:
Nitko da mi odgovori, da li se mr. Sekol želi/voli zabavljati s starijim Hondolinama (CBR 600 91g)?
vrlo vjerovatno hoće :wink:

pošalji pp sekolu600RR da budeš 100% siguran ili nazovi direkt u servis :wink:
 
Dylan said:
Sekol600rr nije Ivan Sekol, ovlašteni serviser Honde!

Seks je također član foruma, ali rijetko se tu pojavljuje. Bolje je otići na njihov web i tamo pokupiti brojeve telefona.

Sekol600RR je bratic od Iveka i zivi par kuca nize tak da moze i prek njega provjerit, al bolje mu je direktno zvat Iveka :wink:
 
JOš jedan glas za Sekola!  (y)
Poslije njega znam da je sve u redu i da ne trebam ništa kontrolirati!
 
Dylan said:
Sekol600rr nije Ivan Sekol, ovlašteni serviser Honde!

Seks je također član foruma, ali rijetko se tu pojavljuje. Bolje je otići na njihov web i tamo pokupiti brojeve telefona.
nije ali mu je bratić i svaki dan je s njim tako da je isto :wink:
 
Imam Hondu iz 89 i zovio sam ju na podešavanje kod Sekola i čovjek ima strpljenja i volje popravljati i stare motore.

Kaže otvoreno šta se isplati, šta je nužno a šta nije toliko hitno.

Moja preporuka.
 
Definitivno Sekol,bez ikakvog razmišljanja jer samo je on br.1 (y) (y) (y)