hondin servis

Proxy said:
zanima me u koji servis  za hondu da  da odem u zagreb, kupio sam cbr 600rr 2003.g. motor ima 15tkm.. i za sada je sve uredu,napravio sam s njim nekih 500 km...unaprijed hvala na pomoci...

Ja ti isto preporučam Sekola!
I ja bum kod tog tipa servisiral motor, King mi ga je preporučil!

Ivek No.1! (y)
Ivek pozdrav, vidimo se uskoro, moramo nekaj pošarafiti na motoru! :mrgreen: :LOL:
 
Sekol600RR said:
Ja ti isto preporučam Sekola!
I ja bum kod tog tipa servisiral motor, King mi ga je preporučil!

Ivek No.1! (y)
Ivek pozdrav, vidimo se uskoro, moramo nekaj pošarafiti na motoru! :mrgreen: :LOL:

Ha, ha, pogle si nick!  8)

Reklama, a!  :mrgreen: :misli:
 
Kas said:
Imam Hondu iz 89 i zovio sam ju na podešavanje kod Sekola i čovjek ima strpljenja i volje popravljati i stare motore.

Kaže otvoreno šta se isplati, šta je nužno a šta nije toliko hitno.

Moja preporuka.

Ak nije bed napiši šta ti je točno podešavao i koliko jenovaca bilo... Uopće nemam neku viziju koje su cifre u pitanju...
 
Otišao bi kod Sekola na servis ovih dana pa me zanima jel zna tko kavko ulje stavlja u motore...?
Čuo sam da stavlja SILKOLENE ali ne znam koji:pro4plus 5W40 ili Pro4 10W40...?
 
goc said:
Otišao bi kod Sekola na servis ovih dana pa me zanima jel zna tko kavko ulje stavlja u motore...?
Čuo sam da stavlja SILKOLENE ali ne znam koji:pro4plus 5W40 ili Pro4 10W40...?

Ima ti silkolenovo ulje kakvo god hoces! (y)
 
ovaj tjedan sam bio na prvom servisu kod Sekola i super sam zadovoljan i preporučam ga svima koji voze Honde...

Ivek,svaka čast!!! (y) (y) (y)
 
goc said:
ovaj tjedan sam bio na prvom servisu kod Sekola i super sam zadovoljan i preporučam ga svima koji voze Honde...

Ivek,svaka čast!!! (y) (y) (y)

Slažem se s tobom u potpunosti! (y) (y) (y) :mrgreen: