HRC DUDO?

Baš sam se i ja zabrinuo kaj te nema na forumu.
Iskustva? :palacdolje:
 
Di si vragec :twisted: :?:
Dudo ti leti po zraku kak da je opal u kotel Red Bull-a kad je bil mali pa mu sad niko nije ravan(ja ovo , ja ono ,ja ovak , ja onak ... :? )
M900 :mrgreen:
 
nisam kupovao motor tam...
...al dodatnu opremu - NIKAD VISE!!!

pitam: koliko to kosta?
odgovor: pa ne znam, treba naruciti!
p: ja to hocu kupiti, naruciti... koliko mi treba novaca?
o: a ne znam tocno, treba naruciti...
bla, bla
o: ma negdje izmedju 2500 i 4000 kunića!
p: pa to je razlika VAUUUU, mislio sam otprilike
unutar 100-200 kn, a ne 100-100 %!!
a kada bi to mogao dobit?
o: za tjedan-dva, možda tri...

...čuo sam da neki još čekaju!

p.s. inace radi se o sissybaru! cijena na suzukijevom netu je 249,00 E
 
marsy said:
nisam kupovao motor tam...
...al dodatnu opremu - NIKAD VISE!!!

pitam: koliko to kosta?
odgovor: pa ne znam, treba naruciti!
p: ja to hocu kupiti, naruciti... koliko mi treba novaca?
o: a ne znam tocno, treba naruciti...
bla, bla
o: ma negdje izmedju 2500 i 4000 kunića!
p: pa to je razlika VAUUUU, mislio sam otprilike
unutar 100-200 kn, a ne 100-100 %!!
a kada bi to mogao dobit?
o: za tjedan-dva, možda tri...

...čuo sam da neki još čekaju!

p.s. inace radi se o sissybaru! cijena na suzukijevom netu je 249,00 E

Kak ideš u kupovinu bez love?? Muktaril bi,aaaaaaa :cry: :cry:
 
Višak rasprave premješten ovdje: http://www.motori.hr/forum/viewtopic.php?t=10025
 
Freshman said:
Ibiza said:
Višak rasprave premješten ovdje: http://www.motori.hr/forum/viewtopic.php?t=10025

Šta je sad? Iz off foruma premješteno u recycle bin? E pa stvarno...


Ma Ibiza je bio jako brz i vrijedan, pa je preselio post kao off topic u dosadne sa neodgovarajućim naslovom, pa sam zamolio "Višu silu" da makne to, a pogotovo iz onog dijela foruma.
 
Prije 5.g. kupio si ja polovni DR BIG 750 (po meni motor snova) i fino odem kod doticnog na servis. Pitam koliko bi to kostalo i sto bi se radilo?
Covjek stavlja slusalice kao sto ih ima doktor(samo sa drugacijim zavrsetkom) i prislanja na dekl. Slusa. Pa jos malo gleda.
"Pa cuj lanac pogonski i lancanici, lanac bregaste...bla...bla..bla...1500-2000 maraka" Pa motor sam platio 4000 ?? Nista kazem hvala ljepa i odlucim nikad vise doci, ali nedao vrag mira trebao mi zupcanik ispod anlasera jer je navedeni pukao. Uz ostavljane kapare i cekanje cca mjesec dana dolazi dio i ja ga podizem i placam do pune cijene. Kada se ispostavilo da to nije taj dio vracam se nazad i molim da mi se naruci drugi jer je doslo do nesporazuma. Vrlo burno se situacija razvlacila 4-5 dana dok covijek nije predamnog gledao mikro-film i ustvrdio da nije narucio krivi dio iako sam mu ukazao da je zamijenio u sifri dvije nule sa dva o. Ako cak i nije bilo to nema veze ja sam spreman pricekati da se dio zamijeni za odgovarajuci. Ali ne on mi vraca novac ali ne i kaparu jer se kapara gubi kada se odustaje od narudjbe. Ali ja nisam odustao od narudbe, nego je dosao krivi dio??? Nakon navlacenja vrati on meni i tih 200 kuna (od 800 ukupno) i ja odlucih. Nikada vise Suzuki dok ne dodje drugi uvoznik. Prodao sam Dr-a i od tada vise Suzuki ne ulazi u moju "stalu"....
 
Ma frajer je fakat u kur.. Još dok sam imal suzu, dojdem ja tam pitat za dio, a mulac me pita da šta bi ja s tim??????? :shock: Onda pokušam pitat hoće li mi on zamjeniti, a on će; od kud meni to?da kaj ja mislim da je to sam tak, ........ :shock:
Sreća bio sam sa ženom, pa ga nisam puko šakom! :evil:
:chainsaw: :uzi:
 
toldi said:
Ma frajer je fakat u kur.. Još dok sam imal suzu, dojdem ja tam pitat za dio, a mulac me pita da šta bi ja s tim??????? :shock: Onda pokušam pitat hoće li mi on zamjeniti, a on će; od kud meni to?da kaj ja mislim da je to sam tak, ........ :shock:
Sreća bio sam sa ženom, pa ga nisam puko šakom! :evil:
:chainsaw: :uzi:

Dobro da ga nisi puko sa šakom jer bi bilo :cry:

NHF :mrgreen:
 
Koji si ti agresivac :!:
 
Dudo... :boks:
Meni je poručio da mu se ne smijem pojavit u dvorištu,i da mi garancija ne važi,jer sam bio na servisu kod drugog servisera!
I za prvi servis me tražio 800 kuna,te da mu dofuram motor do 10 sati,i naravno,da dođem po motor drugi dan iza 10 sati!

E da,kad sam naručio i kupio motor, onda me jedan dan nazval da mu dođem pomoć istovarit motor iz kamiona!
Ja velim, kaj je tebi?Nit hoću,nit mogu!
A veli on, je,pa to je tvoj motor!

Onda sam se probal prisjetit dal mi ga je možda poklonil.Al nije,još i danas otplaćujem isto to čudo!

Sljedeća situacija!
Imal sam sudar i trebal mi je predračun za dijelove!Nazovem ja tam,i veli on 40 kuna po stavci+PDV na sve to!
Onda sam ga pital da kaj mu je?
-Je,pa treba nać dijelove na mikro filmu!Nije to lako!
Pošto sam trebal oko 20-tak stavaka,pa na to PDV, izračunajte si!
E onda sam mu reko da ja znam kak je to tražit dijelove,na kaj je on reko
-nemaš ti pojma!
E onda sam mu objasnil da ja radim s auto dijelovima.
Pa se počel pravdat da ja imam kompjuter,a on mikro film.Kad sam mu objasnio da i ja imam mikro film uz kompjuter,i da se kod mene u firmi to naplaćuje 160 kuna (PDV uračunat) bez obzira jel jedana ili tisuću i jedna stavka.Onda je uslijedilo objašnjenje (s moje strane) da se na dotičnom motoru nije mjenjalo ništa osim auspuha od 1997. godine,od kad se motor proizvodi.Jer na autima svako malo nešto mjenjaju.
Odgovor je bio,da nek si onda sam napravim predračun,kad sam tak pametan.
Ali ok,gosn. Šola iz Splita (tada ovlašteni trgovac i serviser za SUZUKI u Splitu) je bio veći genijalac.
:mrgreen:
 
Preuzeo sam kod njega motor, zasad nemam riječi, čovjek je prema meni i više nego korektan!
 
shonyo said:
Dudo... :boks:
Meni je poručio da mu se ne smijem pojavit u dvorištu,i da mi garancija ne važi,jer sam bio na servisu kod drugog servisera!

E da,kad sam naručio i kupio motor, onda me jedan dan nazval da mu dođem pomoć istovarit motor iz kamiona!

:mrgreen:

Ma nemogu vjerovati..!! :LOL: :LOL:
 
Napisao:
Sasa MK Motori

Prije par godina sam imao slican slucaj sa HRC Dudom. To je ujedno i jedan od razloga zasto sam se razisao sa covjekom. (rekoh jedan od)
U motoru mi je pocelo nesto lupkati, kako mi je on bio serviser, odmah sam dosao njemu. Sad pazi ovo, makar motor nisma kupio kod njega, gledao me u oci i rekao da ako cu sevisirati motor kod njega da ce mi on dati garanciju. Kazem ja, ok, stvarno je u redu.
Vratimo se na lupkanje. Dodjem njemu kako mi nesto lupka. On kaze lanac razvoda i spaner. Promjeni mi i jedno i drugo i zaracuna papreno. Koliko se sjecam, lanac sam platio 1600 Kn dok je isti taj u Rijeci i kod Markeza kostao 650 Kn. Zamijeni on meni taj lanac, spaner i naravno ulje. Sve mi to uredno naplati. Preuzmem motor, krenem i lupkanje naravno i dalje sa tim da se uz lupkanje upalila crvena lampica Fi. Vratim mu se odmah i kaze mi kako su sigurno u pitanju i vodilice i kako bi to sve trebalo promjeniti. Garancija 0 bodova i kazem ja da mi je to preveliki trosak i da sam mu vec platio preko 2000 Kn a nije napravljeno nista. Nakon toga obidjem par servisera i kazu mi da su to ili bolcni na klipovima ili da je prolupala radilica posto sam stavljao full kvalitetno mineralno ulje od 40+ kuna u motor (po preporuci Dude). Dodjem Dudi i pitam sto cemo sad. On me doslovce odjebe i kaze mi da se javim tamo gdje sam kupio motor i gdje imam garanciju. Odem u Rijeku, dobim ponovo novi lanac, ponovo novi spaner i nove vodilice. Pod garancijom naravno. nakon toga zvuk se cuo i dalje (ai nema troska). U dogovoru sa Covjekom iz Rijeke uputim se Taubiju da mi on otvori motor da vidimo tocno sto je jer ovo hvatanje misa u mraku nije imalo smisla. Po putu do Zagreba, razleti mi se masina i potrga doslovce sve. Bez motora sam bio 3 mjeseca dok mi preko covjeka iz rijeke na garanciju nije doslo SVE kompletno novo.
Dakle, Dudi sam platio preko 2000 Kn i dosao mu kad je lupkanje bilo stvarno sitno. Da je rastavio motor i da je vidio kako je rijec samo o jednom letecem lezaju, mogao je to zamijeniti i stvar rijesena. Trosak bi meni bio sigurno manji a on je u ostalom to sve mogao odraditi pod garancijom kako je bio prvobitni dogovor. U cijeloj toj prici ona Fi lampica koja se upalila nakon njega, to je bio razlog jer su riknuli senzori na injektorima. Oba, a svaki kosta 100 Eura, jeben je posao napravio. Prvo me sjebo jer nije odah uklonio i uocio kvar, onda mi jos i injektore pokvario.
Sad ovaj tekst izgleda kao prisjecanje na stare dane i povratak ljutnje prema HRC Dudi, ali poanta je da se serviser naplati bez obzira da li je uklonio kvar ili nije. Rijetki su oni koji to rade drugacije.

(gospodo moderatori ne ljutite se kaj sam to sim stavil?)