HRC DUDO?

Golileo said:
Napisao:
Sasa MK Motori

Prije par godina sam imao slican slucaj sa HRC Dudom. To je ujedno i jedan od razloga zasto sam se razisao sa covjekom. (rekoh jedan od)
U motoru mi je pocelo nesto lupkati, kako mi je on bio serviser, odmah sam dosao njemu. Sad pazi ovo, makar motor nisma kupio kod njega, gledao me u oci i rekao da ako cu sevisirati motor kod njega da ce mi on dati garanciju. Kazem ja, ok, stvarno je u redu.
Vratimo se na lupkanje. Dodjem njemu kako mi nesto lupka. On kaze lanac razvoda i spaner. Promjeni mi i jedno i drugo i zaracuna papreno. Koliko se sjecam, lanac sam platio 1600 Kn dok je isti taj u Rijeci i kod Markeza kostao 650 Kn. Zamijeni on meni taj lanac, spaner i naravno ulje. Sve mi to uredno naplati. Preuzmem motor, krenem i lupkanje naravno i dalje sa tim da se uz lupkanje upalila crvena lampica Fi. Vratim mu se odmah i kaze mi kako su sigurno u pitanju i vodilice i kako bi to sve trebalo promjeniti. Garancija 0 bodova i kazem ja da mi je to preveliki trosak i da sam mu vec platio preko 2000 Kn a nije napravljeno nista. Nakon toga obidjem par servisera i kazu mi da su to ili bolcni na klipovima ili da je prolupala radilica posto sam stavljao full kvalitetno mineralno ulje od 40+ kuna u motor (po preporuci Dude). Dodjem Dudi i pitam sto cemo sad. On me doslovce odjebe i kaze mi da se javim tamo gdje sam kupio motor i gdje imam garanciju. Odem u Rijeku, dobim ponovo novi lanac, ponovo novi spaner i nove vodilice. Pod garancijom naravno. nakon toga zvuk se cuo i dalje (ai nema troska). U dogovoru sa Covjekom iz Rijeke uputim se Taubiju da mi on otvori motor da vidimo tocno sto je jer ovo hvatanje misa u mraku nije imalo smisla. Po putu do Zagreba, razleti mi se masina i potrga doslovce sve. Bez motora sam bio 3 mjeseca dok mi preko covjeka iz rijeke na garanciju nije doslo SVE kompletno novo.
Dakle, Dudi sam platio preko 2000 Kn i dosao mu kad je lupkanje bilo stvarno sitno. Da je rastavio motor i da je vidio kako je rijec samo o jednom letecem lezaju, mogao je to zamijeniti i stvar rijesena. Trosak bi meni bio sigurno manji a on je u ostalom to sve mogao odraditi pod garancijom kako je bio prvobitni dogovor. U cijeloj toj prici ona Fi lampica koja se upalila nakon njega, to je bio razlog jer su riknuli senzori na injektorima. Oba, a svaki kosta 100 Eura, jeben je posao napravio. Prvo me sjebo jer nije odah uklonio i uocio kvar, onda mi jos i injektore pokvario.
Sad ovaj tekst izgleda kao prisjecanje na stare dane i povratak ljutnje prema HRC Dudi, ali poanta je da se serviser naplati bez obzira da li je uklonio kvar ili nije. Rijetki su oni koji to rade drugacije.

(gospodo moderatori ne ljutite se kaj sam to sim stavil?)
:cool:

:misli:
 
Golileo said:
shonyo said:
Dudo... :boks:
Meni je poručio da mu se ne smijem pojavit u dvorištu,i da mi garancija ne važi,jer sam bio na servisu kod drugog servisera!

E da,kad sam naručio i kupio motor, onda me jedan dan nazval da mu dođem pomoć istovarit motor iz kamiona!

:mrgreen:

Ma nemogu vjerovati..!! :LOL: :LOL:

Kad sam trebal preuzet motor,moral sam skoknut do pumpe,kupit karnister (nije ga imal) i donest si malo benzina da mogu krenut s motorom :x
 
Pa kaj ga nisi još onda mogao malo zamoliti da mu počistiš garažu i dvorište? Mislim ako je tvoj motor sprljal njegov radni okoliš. A metlu si doneseš svoju naravno(ali si je možeš odnjeti doma kada završiš...)
 
:bonk: kaj ste navalili na čovjeka. Mali je zbilja pošten. Evo mog slučaja pa presudite.
Trebala mi neka pizdarija i veli on: nema frke, stari, daj tel. broj, 200 kunića i zvrcnem te za koji dan. Prođe mjesec, štanga, odem tamo - bude, bude, samo kaj nije, bum te nazval. Prođe metar, evo mene opet tam, mislim si usput mi je, jedno 20-tak kilometara, kad opet: joj samo kaj nije, ovo-ono, vamte-tamte, opet ja doma. Nakon dva-tri tjedna naletim na stvar koju trebam, košta 80 kuna a ne 200 ko kod njega i sav narogušen banem u njegovo dvorišće i ne bi vjerovali - vrati on meni 2 glave preko onog malog kaj radi kod njega.
Jel pošteno? POŠTENO! :mortal: