Humanitarna akcija: DJELIĆ SRCA MOG!!

Rivi

Active member
DJELIĆ SRCA MOGA ZA VRAĆANJE OSMJEHA TUŽNIM OČIMA ALENA I JOSIPA

Mi, motoristi Splitsko-Dalmatinske Županije pokrenuli smo ovu akciju u suradnji s Hrvatskom udrugom socijalnih radnika županije Splitsko-dalmatinske i Centrom za socijalnu skrb iz Splita. U ove predblagdanske dane mnoge su dječje oči, tu oko nas, crvene od isplakanih suza.....

Malenog Alena i Josipa pronašli smo uz pomoć Centra za socijalnu skrb iz Splita. Alen je tek navršio godinu dana i boluje od teške mišićne atrofije. Bratu Josipu, koji je napunio tri godine, utvrđen je dijabetes tip 1, te prima inzulin 4 puta dnevno!!
Otac, razvojačeni branitelj, skrbi za svoja dva anđela najbolje što može. Brižna majka danonoćno je uz uzglavlje Alena i Josipa. Oboje su na kraju materijalnih i fizičkih snaga. Troškovi ove siromašne četveročlane obitelji teško su breme, pogotovo nakon nedavno dijagnosticirane Josipove bolesti.
U ove predblagdanske dane pokažimo Josipu i Alenu da nisu sami i zaboravljeni. Doprinesimo vraćanju osmjeha njihovim dubokim tužnim očima. Oni se ne predaju. Podržimo ih u toj borbi. Neka se njihova radost Božića razlije našim srcima.
Potreban je tek mali korak da bismo realizirali još jednu veliku i plemenitu stvar. Danas za mališe Josipa i Alena, a sutra za nekog drugog. Svaki Vaš prilog je blagoslov!

ŽIRO RAČUN"ZA JOSIPA I ALENA": 2340009-3102446416  kod Privredne banke Zagreb


PROGRAM AKCIJE

- Okupljanje sudionika ispred crkva Sv. Frane, subota 22.12.2007.u 10.00h
- Ulazak na Rivu od 10.15. do 10.30.
- Parkiranje motora izvršiti u dva reda u razmaku od 4-5 metara
- Svaki sudionik koji parkira motor na Rivi dužan je dati prilog od min. 50kn u humanitarne svrhe akcije MALO MOGA SRCA ZA DJEČIJI OSMJEH
- Nakon parkiranja motora započeti sa dijeljenjem letaka građanima
- Akcija traje do 15.00 sati
- U slučaju kiše ili jako lošeg vremena akcija se odgađa za sljedeći dan sa istim vremenom provedbe akcije
- Strogo je zabranjeno turiranje motora i bilo kakvo oštećivanje betonskih ploča (paljenje guma i sl.)
- Sav novac koji se prikupi biti će položen na račun korisnika humanitarne akcije MALO MOGA SRCA ZA DJEČIJI OSMJEH, a uplatu će izvršiti predsjednik SMK Predatori
- Prebrojavanje novca vršit će dopredsjednik SMK Predatori s još dva člana komisije
- Sakupljeni novac bit će uplaćen u roku 8 dana od završetka akcije
 
Dragi moji amo još jednom pokazat koliko veliko srce imamo  :D
Motorist Splitsko-Dalmatinske županije su pokrenuli ovu HUMANITARNU akciju za maloga Alena i Josipa,ja ču biti toliko slobodna da pozovem SVE motoriste lijepe naše pa i šire da se uključe u ovu akciju i svojim skromnim prilozima pomognemo!

IDEMO LJUDOVI po 50,00 kuna !!!! (y)
 
Molio bi da budete bar toliko normalni pa idiotske komentare ne stavljat u teme humanitarnog karaktera.
Stvarno nije prikladno mjesto za to.
 
Evo jedna strašno lipa gesta motociklista, i jedna strašno fina ideja smk predatora da se maloj djeci uljepša ne samo Božič i nova godina nego životni standard opčenito, i da im se unese barem malo radosti i blagostanja u njihove domove.
Stoga, ajmo ljudi, okupimo se u lipom broju i pomozimo tu djecu, pokažimo srce i olakšajmo im i barem malo uljepšajmo život (y)
 
Svoj dolazak na rivu u subotu 22.12. najavili su: MK Fjaka, MK Sjene, MK Fibra, MK Malari, MK Omiški gusar, MK Sveti Jure, MK Reborrn, MK Brač, MK Nočni jahači, MK Streetrunnersi, MK Vuk samotnjak i mnogi  free raideri.


p.s.
ispričavam se ako sam u najavi koga izostavio, nisam namjerno
 
Charlie said:
Svoj dolazak na rivu u subotu 22.12. najavili su: MK Fjaka, MK Sjene, MK Fibra, MK Malari, MK Omiški gusar, MK Sveti Jure, MK Reborrn, MK Brač, MK Nočni jahači, MK Streetrunnersi, MK Vuk samotnjak i mnogi  free raideri.


p.s.
ispričavam se ako sam u najavi koga izostavio, nisam namjerno
Je,dragi Charli,samo bi apelira na motoriste koji nisu u ni jedan klub da se priključe u šta večen broju,ipak ,ovo je akcija svih motorista ovog Našeg kraja,kojoj če se priključit i ljudi ,slučajni prolaznici.
 
Točno tako Rusu.

Ovo je akcija svih motorista Splitsko dalmatinske županije i svi vozači na dva kola  su dobrodošli. Očekujemo velik odaziv kako bi Alenu i Josipu šta bolje pomogli u njihovoj životnoj borbi.
 
Charlie said:
Svoj dolazak na rivu u subotu 22.12. najavili su: MK Fjaka, MK Sjene, MK Fibra, MK Malari, MK Omiški gusar, MK Sveti Jure, MK Reborrn, MK Brač, MK Nočni jahači, MK Streetrunnersi, MK Vuk samotnjak i mnogi  free raideri.


p.s.
ispričavam se ako sam u najavi koga izostavio, nisam namjerno

Najavili su svoj dolazak iz KLE kluba  (y)
 
rus said:
Je,dragi Charli,samo bi apelira na motoriste koji nisu u ni jedan klub da se priključe u šta večen broju,ipak ,ovo je akcija svih motorista ovog Našeg kraja,kojoj če se priključit i ljudi ,slučajni prolaznici.

Prijo moj, ja prvi nisan u nijednon klubu. A znan i još bar priko nekoliko koji će doć. Za pomoć nekome ne triba bit u klubu!
 
Svoj dolazak su najavili i MK Dalmati te MK Imotski sokolovi.  Dođite i Vi da zajedno olakšamo životnu borbu braće Josipa i Alena.
 
Hvala Slobodnoj Dalmaciji koja nam je objavila članak o Humanitarnoj akciji za Alena i Josipa.
 
Rivi said:
Prijo moj, ja prvi nisan u nijednon klubu. A znan i još bar priko nekoliko koji će doć. Za pomoć nekome ne triba bit u klubu!
Ma, upravo to,mislin da ovde ima puno više motorista koji nisu u klubu,a njihovo šta veče prisustvo ,akcija če biti uspješnija. (y)
 
Humanitarna akcija'' DJELIČ SRCA MOGA''
upravo san se vratija sa Splitske rive,akcija,nadasve hvale vridna još traje,evo nešto slika sa rive ,a bit če tega još ,naročito od samog organizatora akcije.
 
okupljanje motorista,čakule.
organizator okupiran medijima,a i sami u službi promocije akcije.
 
dirljiva slika,a takvih je bilo dosta.DICA za DICU
 
i još par slika naših motorista velikog srca.
 
Evo taman stiga doma da se javim. Akcija hvale vrijedna, sve pohvale organizatoru.  (y) Nije bilo tesko potegnit jutros rano po studeni i ledu priko Hridi do Splita za ovako nesto.