Humanitarna akcija: DJELIĆ SRCA MOG!!

stvarno je lipo bilo (y)



p.s.
joke 1311
dobit ču batina od žene ako mi slike ne pošalješ
 
Bilo mi je zadovoljstvo biti dio svega toga. Jos vece mi je zadovoljstvo vidjeti koliko se prikupilo u samo par sati (y)

Najdraze od svega mi je sta sam upozna ljude s kojima  svaki dan komuniciram preko foruma i vidija one koje vec znam. Sta vise od toga rec...nego

Idemo dalje (y)
 
Izašao je i članak u Slobodnoj  (y)

http://www.slobodnadalmacija.hr/20071223/split02.asp
 
Freewave said:
Bilo mi je zadovoljstvo biti dio svega toga. Jos vece mi je zadovoljstvo vidjeti koliko se prikupilo u samo par sati (y)

Najdraze od svega mi je sta sam upozna ljude s kojima  svaki dan komuniciram preko foruma i vidija one koje vec znam. Sta vise od toga rec...nego

Idemo dalje (y)
Potpisujem stari.
A oni RTL  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:pa ja šta sam bija doli nisam uspija skontat da je to prilog o tome stvarno sramota :palacdolje: :x :palacdolje:
 
bassman said:
stvarno je lipo bilo (y)



p.s.
joke 1311
dobit ču batina od žene ako mi slike ne pošalješ
izmlatit če te ona i bez njegovi slik,ha.ha.ha, (y) :nasilni:
 
Danas sam uplatia na žiro račun "ZA JOSIPA I ALENA" 22 270kn.

Roditelji malenog Alena i Josipa žele puno sreće i zdravlja te blagoslovljen Božić i sretnu Novu godinu svim motoristima i svim ljudima koji su pomogli akciji koja će malenima Alenu i Josipu olakšati njihovu životnu borbu.
 
Akcija je završila, pa temu mičem s vrha, ali uskoro moramo okačit još neku temu. Bez obzira, bio Božić ili ne.Davali novce ili pomagali drugačije. Bit dio ovoga svega se ne da opisat. Čarli, prijo, fala ti šta si me zva'!
 
Bilo mi je zadovoljstvo surađivat sa tobom Rivi, sa Vjekom46, sa Sabom, sa Jokom1311, ...  i sa svima koji su pomogli pri organizaciji akcije. Još jednom veliko hvala svim motoristima koji su bili na rivi i svojim ponašanjem pokazali da mi motoristi nismo divljaci kakvima nas nastoje prikazat.
 
Charlie said:
Bilo mi je zadovoljstvo surađivat sa tobom Rivi, sa Vjekom46, sa Sabom, sa Jokom1311, ...  i sa svima koji su pomogli pri organizaciji akcije. Još jednom veliko hvala svim motoristima koji su bili na rivi i svojim ponašanjem pokazali da mi motoristi nismo divljaci kakvima nas nastoje prikazat.

Nazalost, proci ce jos dosta vremena dok se to pocne shvacat, jer ce uvijek biti pojedinaca koji ce se svojim divljastvom i nekulturom nastojat dokazati. Nastetit ce sebi i nedaj Boze drugima, a zbog takvih cemo jos dosta dugo biti s ''one strane zakona''.
 
...još jedna u nizu dobro odrađenih humanitarnih akcija motorista... bravo!...  8)