Hyosung GT650

uglavnom...imas tu jednog koji nema dobra iskustva s njim,imas par koji voze Aquilu i GT250 i kazu da su zadovoljni....
moje misljenje je da ako se odlucis nece pogrijesiti za Gt-a,koji dodje cca 42300kn....i plus sve ovo sto ti je Pec rekao dolazi kod modela 2008
 
Pec said:
Nova verzija (  :D predmet mojih želja) ima maskicu, digitalni brzinomjer, crni okvir kao i ispuh i vilicu, a nemaju karburator nego ubrizgavanje (na engleskoj stranici imaju oznaku GT650EFI). Sada imaju 82 KS (i veći okretni moment) dok su "stari" imali 79 KS.


Odlično izgleda, kao stunt bike.
 
Hornet_Fan said:
Ja bi radije Hyosunga. Hyosung je klasa SV650 tako da je i jaci od Kawasakija.
Ima san 2 Hyosunga (125ccm) i sa njima nisan ima problema i iman pozitivna iskustva.



Po čemu je to "klasa" sv650 jača od Kawasakija?? Možda zbog v postavljenih cilindara nasuprot rednih u Kawe? Pročitaj malo usporedne testove testove po internetu.
 
gle za par tisuča dobim pravi japanski motor pa barem znam na čem sam a ne neki korejac s kojim se kockam dal če biti dobar ili ne  (y)
 
Ima logike, ali neznam kojeg japanca s ovakvim značajkama kao Hyo GT650i se može dobiti za par tisuća razlike  :misli:
 
Pec said:
Ima logike, ali neznam kojeg japanca s ovakvim značajkama kao Hyo GT650i se može dobiti za par tisuća razlike  :misli:
možda neče imat performanse kao gt650 nemora niti biti u klasi,rađe bi uzeo i klasu manje samo da je kvalitetnije  (y)
 
Ante250 said:
možda neče imat performanse kao gt650 nemora niti biti u klasi,rađe bi uzeo i klasu manje samo da je kvalitetnije  (y)
Hysung se proizvodi u Južnoj Koreji pa je teško govoriti o slaboj kvaliteti. Kada to govorim onda imam na umu Hyundai, Samsung, LG, ... . Vrijeme će pokazati isplati li se ili ne isplati.  :misli:
 
Pec said:
Hysung se proizvodi u Južnoj Koreji pa je teško govoriti o slaboj kvaliteti. Kada to govorim onda imam na umu Hyundai, Samsung, LG, ... . Vrijeme će pokazati isplati li se ili ne isplati.  :misli:
slažem se ali trenutno ljudi ipak nemaju povjerenja u njega zato što je još relativno nova marka kod nas
 
Recite vi što želite ali Hyosung će uči na dosta velika vrata

Iako će bit dječjih bolesti (a ima ih svugdje), dobra cijena će napraviti svoje i ljudi će kupovati.

Ovo je V2 motor,dobra rama,USD vilice,82 konja.
Po performansama bolji nego ER-6n

42300 kn... hmm nije tako puno.
A to je bez akcije...

Svaki proizvod će naći kupca i to je tako...