I neka se čudo desi

urarmili

New member
SISAK JE GRAD MOTORISTA

Ovih dana Udruga ,,Bikers Brothers,, i braća Borčilo u svojoj kući u Savskoj ulici otvorili ,,Bikers safe house,,

ondje se svi koji dolaze u Sisak mogu odmoriti i pripremiti za nastavak puta.

Osigurali su servisnu službu onima koji izvan Siska dožive nezgodu,slat će se prikolica ,onima koji ostanu bez novca pomoć će im i financiski.
Kuća ima stotinjak kvadrata ,spavaonice ,sanitarni čvor ,kupaonice na raspolaganj je i kuhinja.
 
Ovih dana će slike a ima u večernjem al mislim da su to samo Sisačke stranice.
 
Zanimljivo. Jel postoji i neka radiona recimo? Sa nešto malo osnovnog alata?
 
Sisak je mali grad te sve šta če možebitno trebat popravit ,zavarit itd je vro lako i brzo izvedivo
 
...svi oni koji dugo imaju veze sa motorima i dosli su u Sisak imaju posjetnicu Biker Brothersa... :)
 
Sve je to super i ljepo al mi nije jasno, ona financijska pomoć  :misli:
 
phay said:
Sve je to super i ljepo al mi nije jasno, ona financijska pomoć  :misli:
kad ostaneš bez para, dobiješ 100evra da odeš s busom doma i još odeš na ćvape :LOL:
 
Mislim da je suvišno trošit riječi na ovako odličnu ideju, bez komentara, svaka čast.
 
super ,valjda bu i funkcioniralo kak treba  (y)
 
konačno neko ! svaka čast !

naravno da bi i u zg trebalo nešto takvo, pogotovo onaj dio sa strancima u nevolji kojima recimo u subotu uveče u našoj metropoli pukne guma. možete si zamislit koja je to hrpa problema !
ljetos sam naletila na čehe na povratku s godišnjeg na naplatnima lučko. guma raspadnuta, subota uveče, oni naravno nemaju više love jer su 10 dana lutali po jadranu. nema kog nisam zvala, i oni koji su možda mogli pomoć bili su na grobniku ili su odgovorili da se čeka ponedeljak. motor u nevoznom stanju - kud s njima ? hoćeš pomoć nemaš kako...Na moju i njihovu sreću, Dudo je na kraju poslao kombi po njih i otvorio butigu da se guma zamjeni. :D

što će reći cijela priča - vrijeme je da se neko pozabavi tim i u zagrebu, kad se svi toliko ponosimo bikerskom kolegijalnošću. nek bude i za pare, nema veze, al da imaš koga nazvat kad si u gabuli i kome neće biti teško u nedelju nać nekog da ti pokrpa gumu ili slično  8)
 
Iwa said:
konačno neko ! svaka čast !

naravno da bi i u zg trebalo nešto takvo, pogotovo onaj dio sa strancima u nevolji kojima recimo u subotu uveče u našoj metropoli pukne guma. možete si zamislit koja je to hrpa problema !
ljetos sam naletila na čehe na povratku s godišnjeg na naplatnima lučko. guma raspadnuta, subota uveče, oni naravno nemaju više love jer su 10 dana lutali po jadranu. nema kog nisam zvala, i oni koji su možda mogli pomoć bili su na grobniku ili su odgovorili da se čeka ponedeljak. motor u nevoznom stanju - kud s njima ? hoćeš pomoć nemaš kako...Na moju i njihovu sreću, Dudo je na kraju poslao kombi po njih i otvorio butigu da se guma zamjeni. :D

što će reći cijela priča - vrijeme je da se neko pozabavi tim i u zagrebu, kad se svi toliko ponosimo bikerskom kolegijalnošću. nek bude i za pare, nema veze, al da imaš koga nazvat kad si u gabuli i kome neće biti teško u nedelju nać nekog da ti pokrpa gumu ili slično  8)

Potpisujem mislim da bi svaki veći grad morao to imat  (y)