I neka se čudo desi

Ovo je potez hvale vrijedan nebi bilo loše kad bi ovakvih stvari bilo više ljudi bi bezbrižno mogli obilazit ljepu našu (y)
 
(y)
Samo se nadam da nam popravci nebudu trebali, odmor, klopa cuga može! (y)
 
...ovo je za svaku pohvalu... svaki veći grad u hrvatskoj bi to trebal imat... na granici bi mogli dijelit bajkerima brošure pa zlu ne trebalo... po hak-u - mogu sjest i plakat...  8)
 
urarmili said:
SISAK JE GRAD MOTORISTA

Ovih dana Udruga ,,Bikers Brothers,, i braća Borčilo u svojoj kući u Savskoj ulici otvorili ,,Bikers safe house,,

ondje se svi koji dolaze u Sisak mogu odmoriti i pripremiti za nastavak puta.

Osigurali su servisnu službu onima koji izvan Siska dožive nezgodu,slat će se prikolica ,onima koji ostanu bez novca pomoć će im i financiski.
Kuća ima stotinjak kvadrata ,spavaonice ,sanitarni čvor ,kupaonice na raspolaganj je i kuhinja.
Dečki svaka čast (y)
Straško ostao bez love....molimo pomoć! :LOL: :LOL: :LOL:
 
Webfreak said:
Dečki svaka vam dala!  (y) Nebi htio bit pesimista, ali koliko se to isplati?
financijski im se ne isplati,ali drustveno da...
(y)
 
gor@n said:
financijski im se ne isplati,ali drustveno da...
(y)

...nemreš vjerovat da to još postoji... nisam pesimist ali me zanima kak dugo bu to funkcioniralo...  8)
 
Prekrasno, svaka čast  (y) (y) (y)

Čestitam svima koji su ovo realizirali, zaista odlična ideja  :naklon:
 
evo slika za one koji vjeruju samo svojim očima :mrgreen:
 
Banija racing tim kreće u akciju :LOL:
 
Svaka čast dečki samo napriijed jer svatko tko je na putu imao nekakvih problema zna šta znači pomoč na putu.
 
Ma kuća je krasna!  (y) Ovo je stvarno nešto posebno!

Mislim da bi toga trebalo biti po cijeloj Hrvatskoj, ne mora biti ovako službeno, npr. ako se netko nađe u Bjelovaru u nevolji, slobodno se javi na moj mob. U garaži ima dosta alata za pomoć, a i sve ostalo ćemo nekako riješiti - zajedničkim snagama!