ŠIBENIK ROŠTILJ 2004!!

Damir

New member
...dio vas je bio prošle godine kod nas u gostima na roštilju pa znaju o čemu se radi..ako imate volje ove godine bi ponovili nešto slično..za one koji nisu upućeni ne radi se o nikakvom moto susretu ili slično...nema paljenja guma,pucanja,striptizeta(bar planiranih)...čisto spojite jednu zajedničku vikend vožnjicu do šibenika,a mi organiziramo roštiljčinu(ove godine tu uskaču i sponzori u pomoć pa će bit i za dva dana) te uz to spox će organizirat smještaj u apartmanima po popularnim cijenama da imate gdje prespavat...najvjerovatnije ćemo imat i neku od piva po popularnoj cijeni...sva događanja na samoj plaži,uzvratni susreti u odbojci od prošle godine,naravno :mrgreen: :mrgreen:
....eto,uglavnom Saša zna o čemu se radi,nama triba samo podatak o terminu koji vama vikend odgovara da se možemo mi tu uskladit...mi smo spremni,čekamo odgovor...
 
...evo upravo se vratih sa Paga u Šibenik. Ja sam naravno za, samo ako bi se moglo nekako izbjeći onaj vikend za dva tjedna (9-11.7) jer imam svadbu u Zg pa u Šibenik dolazim tek u nedjelju popodne.
 
Imate se cemu pohvalit s punim pravom, kad se mi nemozemo organizirat.
BRAVO!! :)
 
ZOKA said:
Imate se cemu pohvalit s punim pravom, kad se mi nemozemo organizirat.

Stvarno teško za povjerovat s obzirom na vaše brojno stanje. :shock:
 
Jedan put da je i Mate mrtav ozbiljan
 
Onda sad ovaj prvi vikend, ja sam s kompićem u Vodicama 8)
 
Nike said:
Jedan put da je i Mate mrtav ozbiljan

Ma to je izmislio na brzaka :mrgreen: :mrgreen:
Mora da je gladan, pa bi što prije :mrgreen:
 
Mrki said:
Nike said:
Jedan put da je i Mate mrtav ozbiljan

Ma to je izmislio na brzaka :mrgreen: :mrgreen:
Mora da je gladan, pa bi što prije :mrgreen:
Aj dobro onda, već sam se preplašija da mu nije nešto drugo
 
..ma lako za vas domaće tovare..zanima me kad bi odgovaralo Saši...tako smo se i prošle godine prema njima poštelali..ajmo,Saša...okupi trkače i na izletić..imamo ovaj put inicijativu od strane vlasnika samog beach bara,osiguranu klopu(zadnji put smo sami spox,zoki i ja to riješavali),ako ne dođete morat ćemo sve sami pojest...
..reci emilu da ćemo ovaj put peći na dva roštilja pa neće morat čekat onoliko u redu ko prošle godine :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
..evo par slikica sa prošlogodišnjeg roštilja...

rostilj1.jpg


rostilj2.jpg


rostilj3.jpg
 
Vidi se i moj x9 gore desno :mrgreen:

rostilj1.jpg


Samo ja sam navratio samo na pola sata i otišao radit... Drugi put ostajem duže, pogotovo sad kad sam upoznao cilu ekipu i vidio da su momci prva liga
 
Mocippaldi said:
Damir said:

Ili vas je malo bilo ili se od ove glavuse(lijevo) nevidi ostatak gostiju :neznam: :zid: :paper:

..nemoj tako,pa nema mate baš tako veliku glavu..tu nam je još i imao original vratne pršljenove,vidiš kak je zgodan :mrgreen: :mrgreen:
 
...roštilj može biti bilo koji vikend...samo sam htio da se saša uime mk motori izjasni kad bi njima odgovaralo jer je njih najviše i dolaze iz zg,a onda se manjina i ovi domaći tovari lako prilagode..samo eto još uvijek čekamo odgovor...