ŠIBENIK ROŠTILJ 2004!!

NEVJERUJEM JA U NIKAKAV ROŠTILJ,GDJE SE NA SLIKAMA VIDI ROŠTILJ?
JA MISLIM DA SE JEDINO MOGLO NAĆI MALO GIRICA I LEŠO KRUMPIRA I TO JE TO. :chainsaw: :wink:
 
shepi said:
NEVJERUJEM JA U NIKAKAV ROŠTILJ,GDJE SE NA SLIKAMA VIDI ROŠTILJ?
JA MISLIM DA SE JEDINO MOGLO NAĆI MALO GIRICA I LEŠO KRUMPIRA I TO JE TO. :chainsaw: :wink:

Pa ni kod tebe se ne vidi roštilj...a uvijek se dobro najedemo (doduše kod tebe moramo i platit).
 
..ko kaže da nije bilo roštilja...je da je mali,al je tehnički dotjeran :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


rostilj.jpg
 
-www.sibenikroadracing.com-
Naglasi vasu stranicu s razmakom od povlaka i ekipa odma moze upast na nju. Evo ovako:
- www.sibenikroadracing.com -
 
Saaaaaaaašaaaaaaaaaaaaaaaaa, daj dogovori nekaj, već sem lačen :LOL: :LOL:
 
Bandit said:
Saaaaaaaašaaaaaaaaaaaaaaaaa, daj dogovori nekaj, već sem lačen :LOL: :LOL:
Radi nekaj, nemoj mislit same na klopu, Denisa, mjesano meso, urnebes ...
 
Vedran said:
Radi nekaj, nemoj mislit same na klopu, Denisa, mjesano meso, urnebes ...

Ajde ok, sutra smo tam...čim preuzmem auto :mrgreen:
 
:naklon: :klopa: (y)

juuuuupppppppiiiiiiiiiii.

Zakaj nema smajlić sa velikom škembom, onda bi i njega ubacil. :mrgreen:
 
Sad vam još samo fali :pelvic_thrust: :pelvic_thrust2: a onda bute došli na ovo moje :klopa: :piva:
:LOL: :LOL: :LOL:
 
Sandra said:
Nike said:
Sandra said:
bbbb :wink:
Ma doci cu ja Nike moj kod vas u Split pa ce biti rostiljarka na sve strane :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a doći ću i ja (opet) u Pulu pa će (opet) bit :drunk: :pistoles: :banana: :lalala: :piva: :B: :gitara: :naklon: (y) :peace:
 
Bandit said:
shepi said:
NEVJERUJEM JA U NIKAKAV ROŠTILJ,GDJE SE NA SLIKAMA VIDI ROŠTILJ?
JA MISLIM DA SE JEDINO MOGLO NAĆI MALO GIRICA I LEŠO KRUMPIRA I TO JE TO. :chainsaw: :wink:

Pa ni kod tebe se ne vidi roštilj...a uvijek se dobro najedemo (doduše kod tebe moramo i platit).

Ja sam jeo kod Shepija i nisam platio :D
 
Nema Sase nigdje. Sad ću se ja malo ozbiljnije potruditi da ga pronađem, pa će se majstor javiti.
(baš sam doznao-trenutno je van granica)
Ja sam svakako za. Naročito nakon obećanja da neću čekati uru i po na meso. Trebao sam odmah (kao i svi :D ) skočiti na roštilj!
Vidimo se.