ŠIBENIK ROŠTILJ 2004!!

A to samo "Purgere" zoveš, ili smo pozvani i svi mi ostali obični smrtnici???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Ajmo ovako, 24. i 25.07. Jel to moze. Naime to je jedini vikend kad sam osobno slobodan pa ako ostalima to pase, tj. ako im nije kasno, nek sejave da organiziramo !
 
Ako do tada zbog tebe padnem 20 dag...mislim...bum te tužil ko saki pravi zagorec :LOL:
 
Sasa MK Motori said:
Ajmo ovako, 24. i 25.07. Jel to moze. Naime to je jedini vikend kad sam osobno slobodan pa ako ostalima to pase, tj. ako im nije kasno, nek se jave da organiziramo !

Meni ne paše :cry:
24.07 je Hladno Pivo u Zadru, a od 23. do 24.07.2004. je moto susret MK "SJENE" - Kaštela (jedini uz obalu u ovom mjesecu).
Po meni je bolje organzirati vikend iza toga (31.07-01.08 ), tada nema uopće moto susreta... Samo znam da se ovo organizira zbog Saše i njegove ekipe...
 
Sasa MK Motori said:
Ma zanemarite mene ako vam ne odgovara taj vikend. Meni je to jedini slobodan vikend, ali ne i ostatku kluba.

Damir said:
..ma lako za vas domaće tovare..zanima me kad bi odgovaralo Saši...tako smo se i prošle godine prema njima poštelali..ajmo,Saša...okupi trkače i na izletić..

Damir je ipak tebe prvog zvao ;)
 
Mogway i ti si pozvan...samo javi da ti objasnim di je to. :mrgreen: :mrgreen:
Meni je ovo Damirovo malo sumnjivo, sve nešto navlači Sašu na samo na vikend, pa ono malo mjesečina, pa ono malo šetnjica pa ono malo u apartmančić...stoka pederska :mrgreen: :mrgreen:
 
mate said:
Mogway i ti si pozvan...samo javi da ti objasnim di je to. :mrgreen: :mrgreen:
Vjerojatno do TRSTA pa Autoputom A4 do Riminija i pogledaš preko mora i tocno tamo si morao ić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Mogway said:
mate said:
Mogway i ti si pozvan...samo javi da ti objasnim di je to. :mrgreen: :mrgreen:
Vjerojatno do TRSTA pa Autoputom A4 do Riminija i pogledaš preko mora i tocno tamo si morao ić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kad si već spomenuo Rimini ;) evo ti karta sa moje zadnje inozemne turneje, pa da se ne izgubiš
RouteItaly.gif
 
mate said:
Mogway i ti si pozvan...samo javi da ti objasnim di je to. :mrgreen: :mrgreen:
Meni je ovo Damirovo malo sumnjivo, sve nešto navlači Sašu na samo na vikend, pa ono malo mjesečina, pa ono malo šetnjica pa ono malo u apartmančić...stoka pederska :mrgreen: :mrgreen:

Da i meni je malo sumljivo :eyebrow: a znači čeka se najveća špica tako da ja nemogu doći,kojae su to fore.ROSTILJ POD HITNO!!! :pistoles:
 
BorisZ said:
Jesu pozvani i riječani? :poke:

..ne,niste pozvani,a ako ipak dođete onda ćemo vas razbit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

...naravno da ste pozvani...mislim da ćemo uz čevape i pivu lakše uskladit poglede na naše domaće prvenstvo :D :D :D
 
..još jednom u kratko..što se nas tiče mi možemo kad god većini vas odgovara...saši je bio upućen post jer je on prošle godine organizirao ekipu i polazak iz zagreba pa sam milio da odradimo na istu shemu...dogovorite se kad većini paše i samo javite..ostalo ćemo mi
 
Onda 24.7.2004. :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: (y) :piva: :piva: :piva: :piva: [/b]