IGOR ERAK

Iwa

Motorator
upravo sam vidjela reportažu o čovjeku. nesreća na motoru.toliko hrabrosti i volje zaslužuje bar tren naše pažnje. operacija koju treba za početak nije čak ni skupa, ako se ne varam negdje oko 8000 eur....

Evo i reportaze: http://www.youtube.com/watch?v=mwGsHvjKxlc

c/p RTL :
Igor Erak
Četvrtak, 21.09.2006.
Igor Erak (27) prije četiri godine doživio je tešku prometnu nesreću. Zbog hematoma na mozgu bio je u komi 25 dana, a danas je nepokretan. Da bi krenuo na rehabilitaciju u vodi, mora mu se prvo ukloniti kanila iz grla pomoću koje diše. No, takvi se zahvati ne izvode u Hrvatskoj i veoma su skupi. Igorova majka živi od 900 kuna nadoknade za nezaposlene pa nije u mogućnosti snositi troškove operacije i puta.

Ako im želite pomoći možete to učiniti na sljedeći broj tekućeg računa: 3213383428; Zagrebačka banka

Igor Erak, mob. 098/9240-127


ljudi, jel možemo išta napraviti ? i da li želimo ?


BILO BI LIJEPO DA KONAČNO NAPRAVIMO NEŠTO DOBRO SVI ZAJEDNO KOLIKO NAS IMA, JER OVO JE JEDNA OD RIJETKIH TEMA OKO KOJE SE NEĆEMO SVI ISPOSVAĐATI I VJERUJEM DA IMAMO SVI ISTO MIŠLJENJE !




 
ja sam za.  dečko ima tek 27 godina.
rekao je jednu rečenicu koja me stresla do srži - da će onima koji su mu rekli da više neće nikad hodati doći pješice...

i nakon svega što mu se desilo želi opet sjesti na motor...


majke mi mile, da imam te novce dala bi mu bez sekunde žaljenja.....i daću mu koliko god da budem mogla.
 
jel postoji mogućnost za doć do te snimke s exploziva ?!? mislim da kad bi ljudi ovdje vidjeli tu priču, da ne bi bilo ni jednog člana foruma koji ne bi dao bar 10 pišljivih kuna....a nas je puunooo....
 
Iwa said:
jel postoji mogućnost za doć do te snimke s exploziva ?!? mislim da kad bi ljudi ovdje vidjeli tu priču, da ne bi bilo ni jednog člana foruma koji ne bi dao bar 10 pišljivih kuna....a nas je puunooo....

posalji mail RTL-u, daj link na forum
 
demza said:
a da skupimo lovu na DDK i da se uplati zajednicki kao "motori.hr forum members" ?
to bi bilo najbolje  (y)
 
poslala mail RTL-u, sad je na njima da nam daju snimku ako mogu...

ovako : ako dovoljno ljudi pokaže volju za pomoć, ja ću se primit organizacije i okolo vuć ljude za rukav na DDk. ako treba staviću umjesto kofera na motor kutiju za priloge, pa šta bude da bude !!! a ja znam biti TOLIKO DOSADNA da će vam svima biti lakše dat pare nego me trpit !!! dobro ? 8)
 
OK
Pokazala si da si dosadna :mrgreen:
Ma,nemaš frke,dam na DDK neki mali prilog (y)
 
VVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIITTTTTTTTTTTTTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO



Ja sam ZA !  (y)
 
dr.chala said:
VVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIITTTTTTTTTTTTTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO



Ja sam ZA !  (y)

i ja ga dozivam na pp al ga nema...ako se ne prijavi na temu do sutra, počeću ga maltretirati sms-om.... 8)
 
Iwa said:
poslala mail RTL-u, sad je na njima da nam daju snimku ako mogu...

ovako : ako dovoljno ljudi pokaže volju za pomoć, ja ću se primit organizacije i okolo vuć ljude za rukav na DDk. ako treba staviću umjesto kofera na motor kutiju za priloge, pa šta bude da bude !!! a ja znam biti TOLIKO DOSADNA da će vam svima biti lakše dat pare nego me trpit !!! dobro ? 8)

stara, napravit cemo kutiju, stavit je negdje gdje ce je svi vidjeti

a ti jos idi i "dosadjuj" ljudima :D
 
Mislim da kutija ne treba - trazio sam Zle majke da posude onaj kotac koji su oni imali za skupljanje priloga, u njega mozemo trpati sve novce.

Sada je samo pitanje da li dijelimo priloge na njih troje, znam da je to neveselo, ali nijedno od 3 ljudi koje smo naveli da zasluzuju nasu pomoc i svi su podjednako u gabuli. Da sad ne pojasnjavam kakva je situacija kod ostale 2 osobe, koga zanima mogu mu napisati na PP.

Ostaje nam jedino skupiti puuuno novaca, a to cemo postici da si svako da malo truda da dovuce cim vise ljudi. Mislim da cu organizirati da kotac bude i u Petrovoj pa ako necija mama zeli doci vidjeti s kim joj sinek provodi virtualno vrijeme neka se isprsi s nesto kuna u kotacu, da krv a ja cu je voziti do PIT-a.

Poanta je da u Petrovu dodje cim vise ljudi, bez obzira da li voze motore ili ne i nije bitno da li daju krv ili ne - bitno je da tamo dodju!

U svakom slucaju prestrasna i potresna prica koja zasluzuje da pomognemo koliko mozemo.

:(
 
jbg, previse donacija.. al sve je za dobru svrhu...

koliko god se novaca skupilo i na koliko god se dijelova podjelilo, ne vjerujem da ce itko biti nezahvalan kada im se da novac...

a da stavis na stranicu clanak i broj racuna za uplatu? jako puno ljudi cita stranicu a nisu clanovi foruma i mozda ih ne zanima DDK...
 
demza said:
jbg, previse donacija.. al sve je za dobru svrhu...

koliko god se novaca skupilo i na koliko god se dijelova podjelilo, ne vjerujem da ce itko biti nezahvalan kada im se da novac...

a da stavis na stranicu clanak i broj racuna za uplatu? jako puno ljudi cita stranicu a nisu clanovi foruma i mozda ih ne zanima DDK...

ok, slozim clanak nocas...

v