IGOR ERAK

demza said:
jbg, previse donacija.. al sve je za dobru svrhu...
Jedino je u tome caka. Da imam novaca dao bi brdo za svaki slučaj. Kao vjerojatno i većina nas...
 
ja sam uvjek za takve donacije i pomoći....  jbg, neću bit na ddk, ali bi volio pomoć, i mislim da ću nekakvom "privatnom" donacijom to obavit...

(ili ako je netko iz RI raspoložen da preuzme moj novac i odnese na DDK, ali ne sad da zgrabi pare i ode nekamo u birtiju, nego da to svakako donese na DDK, jer bi želio pomoć tom čovjeku...)
 
Sam treba poticati ljude na humanitarne poteze i malo će se njih oglušiti .  (y)

Donacija slijedi !!!
 
thule_5689 said:
ja sam uvjek za takve donacije i pomoći....  jbg, neću bit na ddk, ali bi volio pomoć, i mislim da ću nekakvom "privatnom" donacijom to obavit...

(ili ako je netko iz RI raspoložen da preuzme moj novac i odnese na DDK, ali ne sad da zgrabi pare i ode nekamo u birtiju, nego da to svakako donese na DDK, jer bi želio pomoć tom čovjeku...)

Ponajbolji prijedlog, ja sam istu stvar napravio za nekoliko ljudi kad sam isao u Delnice na Dice Run
 
Naravno da smo ZA POMOC samo recite gdje ako bude nesto od nas bikera ikli direktno na racun!  (y)
 
Prilozi ce se skupljati na DDK, tko ne moze doci moze direktno uplatiti na racun, tko zeli moze poslati po nekome novce.

Necemo biljeziti tko koliko daje, neka svako da koliko moze - na kraju cemo objaviti koliko je skupljeno i koliko je kome dano i koji dan je uplaceno.

 
svaka cast (y)
inace igijev mail je bio [email protected] 
ne znam koristi li ga jos ali ako mu netko mozda zeli posalti i koju rijec ohrabrenja sigurno ce mu puno znaciti
 
Evo ako prodam motor ovih dana uplaćujem 100 Eur u čast forumu motori.hr za sreću  (y)
 
skroz sam se najezila, nekima u zivotu zbilja ne cvetaju ruze....... ako moj mali doprinos moze pomoci.........  ja sam za!


(y)

 
nemogu vjerovat, bas sam sinoc rekao da cu danas otvorit temu...  Ja cu dat koliko cu moc  (y)
 
uh, ne znam kak ce to moje kraljevsko dupe podnjeti ... ali vidi da je ovo moralni izazov
i ok, pristajem

popit cu pivu dve manje i lovu strpat u kasicu-felgicu
mislim da svijet nece propasti ako ne popijem i te dve pive



a sada prijevod:

MISLIM DA SVATKO MOZE ODVOJIT I PRILOZIT NOVCANU PROTUVRIJEDNOST JEDNE PIVE​
 
svi mi skucamo love i love na gluposti - yeap - moze se itekako...  (y)
 
tako je ! nas će tamo biti puno. svako po jednu pivu manje, biće manje pijanih ljudi, više novca u kasici-felgi- kotaču-kutiji za priloge. višestruka korist !!!
ako me vidite da ganjam Bandića oko petrove s Erakovom slikom, nemojte se čudit !
 
Igor Erak

Ako mu želite pomoći možete to učiniti na sljedeći broj tekućeg računa: 3213383428; Zagrebačka banka

Igor Erak, mob. 098/9240-127


Copy-paste sa RTL-ovih web stranica
( br.Zagrebačke banke je 2360000)
 
Evo i teksta na www.motori.hr:

http://www.motori.hr/Pomozimo_Igoru_Eraku__1553.html