III moto susret MK UNITED Žepče

Added to Calendar: 08-07-11, 09-07-11, 10-07-11

pa dobro Lena jesssss živ .
 
Robija said:
pa dobro Lena jesssss živ .

Šta jel živ???? Ne može čovjek više otići na susret u miru a da se ne potepe na Lenu...... :no:

Kladim se da ćemo ga sresti i u Žepču...... :palacdolje:


:LOL: :LOL: :LOL:
 
Lena zvan Kosorka  :mrgreen:

Iskače iz pašteta ko Jaca di god da se pojaviš  :LOL:
 
Lena živ samo nema se vremena ovih dana i sam neznam gdje više udaram.
Valjda ću stici i u Žepče na susret.
Pozdrav.
 
Kremenko said:
Samo vi zajebavajte.... Vi bi dali sve na svijetu da imate samo jednog člana kao što je Lena... :LOL: :LOL:
Uz dužno poštovanje nikoga ne potcijeniti.Svi moci koje sam upoznao su čista 10. (y)
 
Gašo-oš said:
jel može kakav kontak za smještaj  :misli:  :mrgreen:
Za prijatelje iz Omiša ništa ne smije faliti smještaj je najmanji problem.Biće vojnički kreveti u hali tako da za šatore nema potrebe ,a tko želi malo gotive(motel,hotel) cijene su mizerne u odnosu na more.Pa ovo je ipak Bosna. To je slatka nam briga samo dođite.Pozdrav Omišanima
 
Kremenko said:
Ma nemam ništa protiv, samo kažem da bi poželili takvog člana... (y)

da nije poželjan nebi ga ni trpili  :bojimse:
 
Lena se najviše voli spakirati u kampu, pa krenuti na put od 15 metara u punoj opremi  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :021:
 
  Phahh, sad kontam da sam na moru do 10.07. a baš se bio nabrijao (Silvio krivac :mrgreen: ), uglavnom, dobar provod i suho vrijeme vam želim!!! (y)
 
Pozdrav Leni,
da li će se moći negdje prespavati ? Malo nam se raspitaj, kakva je situacija sa smještajem...
  Veli pozdrav, vidimo se........  :012: :bananalove: :klopa: :bananapivo: :bananapivo: :bananapivo: :chainsaw: :closed:
 
gduric said:
Pozdrav Leni,
da li će se moći negdje prespavati ? Malo nam se raspitaj, kakva je situacija sa smještajem...
  Veli pozdrav, vidimo se........  :012: :bananalove: :klopa: :bananapivo: :bananapivo: :bananapivo: :chainsaw: :closed:

Pa jel ti smiješ ostat spavat??? :shock: :shock: :shock:




:mrgreen:
 
Spavanje:
Besplatno vojnički kreveti u hali koja se nalazi u sklopu kampa.(tko je bio prošli puta vidio je)
Gotiva kosta cca.10 eura bez doručka po osobi(hotelski smještaj u gradu)
Tko želi pravo da bude gospodin:15 eura po osobi sa doručkom ,hotel Marić na magistralnom putu M17.Poželjna rezervacija na broj tel. 00387 32 881 440.
Ako ima još kakvih upita slobodno navalite.
Očekujemo Vas.Veliki pozdrav ispred MK UNITED i moje osobno. (y)

 
broj mob. od djelatnice što pere motor  :mrgreen:
 
Robija said:
broj mob. od djelatnice što pere motor  :mrgreen:
Mobitel je povukao vlagu pa sad ponesi jedan ,a broj ćeš dobiti gratis. :evil: