Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...

S obzirom da sam jednom s frendom u garaži skidao kotače ne s jednom nego s dvije cijevi na križu, a na betonu ostali tragovi guma od auta koji je bio u prvoj i stegnuta ručna, naučil sam da kotače mijenjam sam, našpricam felge i šarafe s masti u spreju prije montaže, poslije bilo kakve intervencije na kotačima kod mehaničara ili vulkanizera otpustim doma i stegnem ponovno sam. Inače ti na cesti nema spasa.
 
  • Like
Reactions: mate and dovla
Obojica imate dosta godina i iskustva da znate da je alat koji dolazi uz vozilo igračka za djecu, znalci uvijek imaju svoje križ ključeve iz 80-ih ili gedoru sa štangom u gepeku.... zato su moji u garaži. :mrgreen:
Kad smo već dotaknuli temu, možete nagraditi i onoga tko na kablove s pumpe ili dućana upali neki noviji auto. Možda Marušić može a ako ne može onda bar sigurno zna koju bi kaznu trebalo uvesti.:p
Sorry što ne nosim 1.5m cevku u gepeku. To ti je ostalo od kamatarke.
 

Attachments

  • 889654F0-A629-4C97-821F-B923EF61EDD0.jpeg
    889654F0-A629-4C97-821F-B923EF61EDD0.jpeg
    150.5 KB · Views: 0
Pa to bi sip riješio lijevom rukom
Generalno bih se složio jer svi znamo da je on pravi supermen ali ovaj put teško, mislim da imam negdje sliku gdje trojica stojimo na štangi od dva metra i savija se ali kotač ne pušta niti nakon grijanja i udaranja. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: dovla
Vi ste svi pi...ce!
Imao sam frenda u osnovnjaku, donio lik jedan dan ogromnu hrđavu maticu u školu.
Kao skinuo s bagera na Jarunu (tad je Jarun bio šoder graba).
Skupili se mi oko njega, pitamo: Kak si to otšarafio?
Kaže: Rukom!
Eto...
 
Last edited:
  • Haha
  • Like
Reactions: alpine and cicogti
Generalno bih se složio jer svi znamo da je on pravi supermen ali ovaj put teško, mislim da imam negdje sliku gdje trojica stojimo na štangi od dva metra i savija se ali kotač ne pušta niti nakon grijanja i udaranja. :mrgreen:
Alfa se ne racuna...
 
  • Like
Reactions: Feis123 and prpa
Tip propagira totalitarizam i jos ga citiraju/objavljuju/zovu na interview?!
Tu stvarno ne znas tko je bolesniji - on ili onaj koji s njime nesto komunicira.....

Sve pod kamere, sve kaznjavati, svima se matere naje*avati .... iz koje je jazovke je taj ispuzao .....
 
Evo stručnjaka... idiot retardirani, sad je fakat too much...

 
Izgleda da treba tražiti od portala da se više drže struke (Smodlaka) nego ovog doktora za genetsku ANALizu ogulinskog zelja i međimurskog krumpira (Međimurci i Ogulinci, nemojte graknuti, nije usmjereno protiv vas 😁)