Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...

Uglavnom, sve nas treba odmah u zatvor poslati ili pred zid, nisam skužio...

 
  • Like
Reactions: Dene
Ponavlja se, fali materijala za objavu.. Ovo za Sardiniju je posebno glupo, taman da zadrzi titulu...
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Dene
Kad znaš tko blebeće ne treba na njega trošiti vrijeme. Nikad nešto pametno nije došlo od njega, zato i prometni fakultet ima takvu reputaciju. Wanna be avijatičar, a vjerojatno i biker, ali treba imat muda za to, a ne blebetati.
 
gospodin Marusic nije uvijek u krivu, ponekad pogodi nesto.

al generalno je pod teskim utjecajem vlastitih subjektivnih procjena, koje nisu bazirane na statistikama, a niti na konkretnim znanjima i informacijama, jer gosp Marusc jednostavno te informacije nema, a i vecina potrebnih informacija jednostavno ne postoji. Da bi podebljao svoju navodnu strucnost i opravdao poziciju profesora, on se sluzi izmisljenim podacima, popunjava rupe vlastitim misljenjima predstavljajuci ih kao cinjenice i stvara samo sebi koherentnu sliku u koju on sigurno i vjeruje.

zato bi on, kao magare u magli, trebao vise koristiti izraze " ja vjerujem", "ja mislim", "ja bi rekao" i slicno

time bi pokazao malo vise mudrosti, jer njegovu osobnu perspektivu dijeli cesto samo pucanstvo koje komentira moto nesrece po portalima. Slicne neuke magarce, sa pozicijama "strucnjaka" imaju i Nijemci, gledam ih svaki dan, imaju upravo ta pravila, kontrole i ogranicenja koje gosp Marusic propagira u javnom prostoru. I gle cuda, svaki vikend na njemackim cestama motoristi ginu ko muhe, a nacini na koje se to dogadje jasno pokazuju da nit Nijemci nit Marusic nemaju pojma o cemu pricaju.

U Njemackoj motore vozi redovito starija populacija, stari magarci od 60+ i glupa zenskad od 55+ godina koja krece polagat A kategoriju u 50tima, u glavi ideja o "slobodi, neovisnosti, zenskim pravima i rock n rollu". Skidaju ih svaki vikend sa kamiona, traktora, okolnog drveca i struzu sa asfalta.

Za vecinu nesreca uzroci leze upravo u teroristickoj primjeni pravila i ogranicenja koje navodi nas "strucnjak" Marusic.

Kao zanimljivost, unazad 3 godine bila su samo u mojoj regiji 4 slucaja gdje su u nesrecama poginuli polaznici u moto skoli, dakle djeca koja voze satove a iza njih se vozi instruktor u autu i govori kaj da radi, kao i kod nas. To niko nikad nije cuo kod nas nit bi trebalo bit moguce.

To pokazuje razinu njemackog debilizma, al i kretenizma svih koji takva pravila zastupaju.

Nas junak profesor bi se trebao bavit necim drugim, propagira sranja koja bi nas mogla sve stajat zivota ili zdravlja.





Srki
 
Nasi vozaci su nekulturni 😂😂
 

Attachments

  • IMG-20230731-WA0000.jpg
    IMG-20230731-WA0000.jpg
    116.2 KB · Views: 0
Kaj drugo napisati nego krele...
Idiot se okrene i napravi sranje. A po uvaženom se to valjda moglo spriječiti da je ovaj u BMW-u vozio 130 km/h?
A ovaj će posthumno dobiti veliku kaznu. Da... to će spriječiti da se ljudi okreću na autocesti i pokušavaju samoubojstvo.
 
  • Like
Reactions: stipe_zxr
Bija sam nedavno na putu Austrija, Češka 2 puta... Kako znam da austrijanci deru kazne pazio sam maksimalno. Nakon 15 dana, 2 kazne sa njihovih autoputeva. Jedna jer sam vozio 95 di je ograničenje 60, neko bezvezno suženje bilo nigdi nikoga na cesti=180 eura, druga jer sam vozio 115 di je ograničenje 100=120 eura.
Drugi put pazio jos više vozio točno po znakovima... Mogu reć da sam uživao i bio opušten u takvoj "sporoj" vožnji. Oko mene mrcine od motora i auta svi lagano voze bez presinga... Autocestom 110kmh, opustanje.
 
  • Like
Reactions: BreakM
Kaj je krivo napisal?

Po načinu vožnje (na našim cestama) vidiš da li je za volanom gasterbajter ili originalni stranac.
Zakaj?
Zato kaj to doma ne smije i ne usudi se, a tu to uglavnom prolazi bez posljedica..
Turci se voze tak da ih je uvijek nekoliko i onaj prvi/zadnji riskira da ga klepe. Kak biraju mučenika, ne znam.
 
Kaj je krivo napisal?

Po načinu vožnje (na našim cestama) vidiš da li je za volanom gasterbajter ili originalni stranac.
Zakaj?
Zato kaj to doma ne smije i ne usudi se, a tu to uglavnom prolazi bez posljedica..
Turci se voze tak da ih je uvijek nekoliko i onaj prvi/zadnji riskira da ga klepe. Kak biraju mučenika, ne znam.

Turcine van statistika, njihova voznja na ovim prostorima je vec preko 50 godina kulturno dobro, jos od cigle na gasu :mrgreen:
 
Kaj je krivo napisal?

Po načinu vožnje (na našim cestama) vidiš da li je za volanom gasterbajter ili originalni stranac.
Zakaj?
Zato kaj to doma ne smije i ne usudi se, a tu to uglavnom prolazi bez posljedica..
Turci se voze tak da ih je uvijek nekoliko i onaj prvi/zadnji riskira da ga klepe. Kak biraju mučenika, ne znam.
Kad nema stranaca, to isto pise za nase. Kad pogine netko mladi, onda su oni na tapeti. U sezoni, negativci su stranci... idiot se uvijek okrene kako vjetar puse i uvijek samo udara po maksimalnim kaznama. Reklo bi se da u EU nema nesreca ni poginulih. Tamo je idila.