Ima li netko u Biogradu škare za lanac?

Tauren

Well-known member
Pozdrav,

u Biogradu sam na moru, motor sam svezao lancem za stup i netko se našao da mi stavi lokot na lanac tako da ga ne mogu skinuti. Ima netko u blizini sa škarama da mi dođe prerezati to da mogu premjestiti motor? Platim pivu i gorivo.

Samo se nadam da je netko glup, da nije blokiran motor dok ne dođu sa svojim škarama i dignu ga na kombi...
 
  • Haha
Reactions: Paf
O koje ekipe sve nema. Ne mogu mu valjda turisti parkirat od tebe.
 
Zovni me ako jos treba,doci cu sa produznim kabelima,-50 metara-malom brusilicom,negdje ce-mo se vec prikljucit 2 minute...
 
  • Like
  • Love
Reactions: Tauren and t0malito
Problem riješen, nisam bio na mobitelu, pa nisam javio u temu. Hvala svima koji su se javili i ponudili pomoć!

Dakle, stvar je bila prosta, neki deda mi je zaključao motor jer sam napisao na papir da sam kod tog i tog (prezime) i napisao sam broj, pa bi svaka krštena osoba pretpostavila da me može nazvati ako motor smeta. Deda je nazvao "prezime" i pitao ga jel netko njegov ima motor, čovjek je rekao da nema i deda je tu odlučio zaključati motor dok ne smisli šta će samnom koji lažem.
Kad smo ispilili lokot je deda došao srati, da šta mi pilimo njegov lokot (e, alo koji kurac deda!) i ponosno ispričao zašto je to napravio. Nazvao je starog od mog frenda (deda naravno nije znao da je frendov stan, tatin je bio nekad prije) koji nije skužio uopće o čemu se radi i onda je odlučio na svoju ruku mene kažnjavati.


Da nije bio deda, pojeo bi taj ispilani lokot. Krv ti jebem, kome naša država ljekove daje.
Znači deda glumi kauboja bez ikakve veze, pameti, logike i provjere.
 
ček... veza si motor za stup lancem i neko je na tvoj lanac od motora stavija katanac? a ono ako nije stavija koji profi katanac, svakog moš "ubit" sa sva ključa za 10 sekundi... ja nisan moga virovat kad je prijatelj izgubija ključ od garaže a na njoj oni klasik Titan žuti katanac, al oni "najdeblja verzija"... doša drugi prikić i sa 2 ključa 17 ili 19 ne znam točno , al znam točno da mu je tribalo 3 sekunde za polomit ga, ap cap... a to šta se stari uspizdija neka obisi mačku o rep... al situacija ti je bila vrhunska hahaha koji šou
 
Sa dva viljuskasta ključa npr 17
Nisam imao alata, imao sam ono osnovno za svoj motor.

Treba si zvat vatrogasce i poslat mu račun
E, ali onda ne bih znao tko je. Čak sam mislio nazvati policiju da naprave uviđaj, za slučaj da je pokušaj krađe.
Suludo mi je da netko ide blokirati moj lanac ako mu motor smeta.

veza si motor za stup lancem i neko je na tvoj lanac od motora stavija katanac?
Da. Stavio je lokot tako da lanac ostane držati motor i kad skinem svoj lokot.
al znam točno da mu je tribalo 3 sekunde za polomit ga, ap cap
Ma znam, lockpick lawyer i te šeme :mrgreen:

al situacija ti je bila vrhunska
Ma na kurac ga nabijem, debil stari. Ajde da nije bilo broja, ali mogao je nazvati, a ne da konjina od 7 banki igra igrice ko klinac od 14 godina.
 
  • Like
Reactions: bianconero
1000007561.jpg
 
Ma na kurac ga nabijem, debil stari. Ajde da nije bilo broja, ali mogao je nazvati, a ne da konjina od 7 banki igra igrice ko klinac od 14 godina.

takvoga imaš na svakih sto metara po Dalmaciji...
 
  • Like
Reactions: hondimir