In memoriam pres. BK CRO I Davor Javorski

Status
Not open for further replies.

djuke098

New member
Jutros se oko 8.20 sati u Sisku u Galdovačkoj ulici dogodila prometna nesreća u kojoj je poginuo motociklist.
U sudaru motociklista i kombi vozila, vozač motocikla je s teškim ozljedama prevezen u bolnicu, gdje je i preminuo, priopćeno je iz policijske postaje Sisak.

http://www.vecernji.hr/newsroom/blackchronicle/3124218/index.do




                                Pogreb Davora Javorskog je u Ponedjeljak u 16.oo. h u Voloderu
Počasna straža branitelja, MUP-a i BlueKnights-a je u 15.15. h
 
Pa jel to policajac iz sisacke pp?  :shock:  Davor il kako se zove, negdje 66 godiste... Ajme cuo sam da je isao iz nocne smjene doma, ako je to tocno  :?
 
Tommee said:
Pa jel to policajac iz sisacke pp?  :shock:  Davor il kako se zove, negdje 66 godiste... Ajme cuo sam da je isao iz nocne smjene doma, ako je to tocno  :?

evo sad baš pričam sa dadom iz Solina kaže da je to Davor Javorski -predsjednik LeMcBlue Knights cro1



                                  Laka ti Hrvatska zemlja a obitelji iskrena sućut
 
Davor Javorski - osnivaČ BK CRO i predsjednik CRO1. Forumaš poznat pod nickom Wildstardude. Veliki biker, zaslužio "Iron but" na vožnji Švedska-Hrvatska u komadu itd, itd...

Moja sućut obitelji i BK! 
Znali smo se, jako mi je žao...

 
Iskrena sučut obitelji a Davoru neka je laka Hrvatska zemljica.Amen



(Powered by frubar.net)
 
Iskrena sućut obitelji, članovima Kluba i prijateljima.

Neka mu laka Hrvatska zemlja

R.I.P
 
Bio sam jutros na mjestu nesreće, vozač kombija je bio sav izbezumljen i u šoku. Motor je prešao preko kanala uz cestu udario u mostić i završio u nečijem dvorištu. Stašno!

http://www.slobodnadalmacija.hr/Crna-kronika/tabid/70/articleType/ArticleView/articleId/14479/Default.aspx

Iskrena sućut obitelji i članovima kluba.
 
Posljednji pozdrav prijatelju

Pocivao u miru.

Iskrena sucut obitelji.
 
Jutros prilikom povratka sa posla vozeći motocikl predsjednik LE MC Blue Knights Croatia I Davor Javorski je sudjelovao u prometnoj nesreći u kojoj je zadobio tjelesne ozlijede od kojih je u Županijskoj bolnici "Sisak" preminuo.

RIP


 
Pozdrav prijatelju, trebali smo se vidjeti za par dana, a sad ćemo to morati obaviti na nekom drugom mjestu.
Iskrena sućut obitelji.
 
Nije ovo nikako dobro... i sve pokusavam ne prihvatiti cinjenicu da ga nema.

Prvo Fortuna, pa Marijeva zena, sad on... Na moju veliku zalost, posljednje vrijeme ga nisam sretao po susretima i festama nego po sprovodima.

Ne mogu vjerovati da je otisao. Bas on, kao sto ni mnogo puta prije nisam mogao vjerovati da je otisla osoba koju smatras dragim prijateljem s kojim se svaki put rado vidis. Na zadnjem sprovodu na kojem smo bili mi bas rece da mu je dosta misija, da bi se htio malo smiriti, malo vise voziti i druziti sa starom ekipom.

I onda takav covjek ode...

Puno puta mi je pomogao oko akcija koje sam organizirao, puno puta je pomogao drugima, Chapter je vodio i bio aktivan, bio izaslanik u stranim misijama. Sve kad bi i htio, ne mogu za njega reci niti jednu jedinu ruznu rijec. Nasao sam slika njega i Fortune sa prakticki svakog DDK kojeg smo do sada imali. Hvala na svemu sto si ucinio za druge ljude, a nije ih malo!

Stoga molim njegove decke i obitelj da mi jave ako mogu ikako pomoci. Znam da ga to nece vratiti, ali bi volio barem pokusati i sebi i njima olaksati grozan osjecaj da je Davor stradao.

Pozdrav stari prijatelju!

:(



Molim neka onaj tko sazna prvi stavi ovdje termin posljednjeg ispracaja, vjerujem da ce brojni forumasi htjeti ici odati Davoru posljednju pocast.
 
Sledghamer mi javlja da je moguce da je posljednji ispracaj sutra. Ako ja saznam nesto napisem.
 
Davore laka ti hrvatska zemlja.
Obitelji, klubu i prijateljima iskrena sućut.
 
Iskrena sućut obitelji, prijateljima i članovima kluba.  :(
Laka ti bila Hrvatska zemlja..  :(
 
Izuzetno iznenađeni i potreseni ovim tragičnim događajem izražavamo sućut obitelji, kolegama i prijateljima preminulog Davora koji je bio izuzetan čovjek i prijatelj. Imao sam čast poznavati ga osobno, a također članovi mog moto kluba, kao iskusnog motoristu, ali i osobu koja je imala uvijek dobru riječ za svakog dobronamjernog !

Mario Crnković, predsjednik MK 'Staaari Rokeri' Umag
 
CRNI DAN U SISKU

Policajac udario motorom u most i poginuo
Ugledni i odlikovani sisački policajac Davor Javorski (40) udario je rano jutros motociklom u betonski most u Galdovačkoj ulici u Sisku. Iako se isprva pridigao i rekao da ga jedino boli ruka, nešto kasnije se srušio i preminuo

Jutros oko 8 i 15, četrdesetogodišnji se policajac na svom motociklu uputio u Voloder, gdje je živio. U jednom trenutku krenuo je s desne strane pretjecati kombi koji je vozio 46-godišnji Siščanin, a koji je također skretao udesno.

Motocikl je nakon udara sletio u odvodni kanal, te udario u betonski most. Sisačka policija izvijestila je da je Javorski preminuo u sisačkoj Općoj bolnici, dok Slobodna piše da se nakon pada policajac podignuo i rekao da ga samo malo boli ruka, da bi se nešto kasnije srušio mrtav.

Istražni sudac i zamjenik županijskog državnog odvjetnika obavili su očevid, no obdukcija će utvrditi konačni uzrok smrti.

Javorski je bio jedan od najuglednijih policajaca PU Sisačko-moslavačke, a kao pripadnik kontingenta MUP-a na Kosovu, primio je više odličja i pohvala predstavnika UN-a, MUP-a i predsjednika Hrvatske.

Kao strastveni motorist obnašao je i dužnost predsjednika međunarodne udruge policajaca motociklista.



prenseno sa t- portala....
rip
 
Najiskrenija sucut obitelji i klubu,
napustio nas je veliki covjek,
Pocivao u miru
 
Status
Not open for further replies.