In memoriam pres. BK CRO I Davor Javorski

Status
Not open for further replies.
Stvarno ne mogu vjerovati. Imao sam ga prilike upoznati i djelovao mi je jako ok. RIP, i nadam se da će se rasvijetliti okolnosti pogibije.. Užas
 
evo ,totalno me ubila poruka Shedowa o smrti Našeg Davora,nadao sam se da če mo se viditi ,naravno cila ekipa ,sad za koji dan u Kaštelima,ali evo poruka smrti bila je brža .
u svoje ime,a i u ime moto klub Malari
iskrena sučut obitelji,rodbini ,prijateljima i MC Blue Knights
 
Neznam sto da kazem!  Imala sam ga priliku upoznati i kratko se druziti s njim na skupstini Blue Knights-a, a zadnji put sam ga vidjela i pozdravila prije nesto manje od tjedan dana na moto susretu i iako ga nisam jako dobro poznavala iskreno mi je zao!


Najiskrenija sucut obitelji, prijateljima i MC Blue Knights!!!
 
      R.I.P
Iskrena sucut obitelji, prijateljima i klubu.

 
obitelji i klubu iskrena sućut
 
Pogreb Davora Javorskog je u Ponedjeljak u 16.oo. h u Voloderu
Počasna straža branitelja, MUP-a i BlueKnights-a je u 15.15. h
 
napisao je Mario: "Imao sam čast poznavati ga osobno."
i ja sam imao tu čast i nemam riječi za izreći u ovom tužnom danu.....
R.I.P. prijatelju
 
iako ga nisam osobno poznavala,obitelji i prijateljima želim iskrenu sućut....


Davore počivao u miru Božjem,neka te čuvaju anđeli nebeski....
 
Iskrena sućut obitelji, prijateljima, članovima kluba i kolegama, osobno i u ime MK Fluminense riders.
Počivao u miru i laka mu bila Hrvatska zemlja.
 
Prijatelju, hvala ti na svemu.
 
Pogreb Presi. BK CRO I - Davora Javorskog je u ponedjeljak 14.07.2008. godine u 16,00 sati na mjesnom groblju "Voloder".

Počasna straža branitelja, djelatnika MUP-a i Blue Knights-a počinje od 15,15 sati
.

U prilogu posta su dvije karte sa označenim smjerovima dolaska, također će se poslije "Izlaza Popovača" i na lokalnoj cesti iz smjera Kutine nalaziti članovi Blue Knights-a koji će sve motoriste upućivati prema parkirnim mjestima pored mjesnog groblja.

U slučaju nejasnoća ili upita možete nas kontaktirati na broj mob: 091/500-7337 ili privatnom porukom.

RWP






 
Status
Not open for further replies.