Isle of Man TT & other road races

https://roadracingnews.co.uk/organisers-positive-motorcycle-live-will-take-place-in-november/

 

Attachments

  • sss.jpg
    sss.jpg
    350 KB · Views: 96
Mi smo u ovo doba bili zauzeti drugim stvarima ali meni osobno najdraza prica sa TT-a

Veliki Hizzy i Bijeli Jurisnik  (y)

https://www.youtube.com/watch?v=VnYD8EOW3MU&list=PLN0gcY7eio_pfsKiobsa5OwgJ7SzjinuW&index=2&t=0s
 
ode norton. :wink:

https://www.bennetts.co.uk/bikesocial/news-and-views/news/2020/april/norton-future-decided-soon
 
nedostaju nam utrke ovog brzog lika,to se dogodi kad se covik zaljubi pa ga zenska stisne i postane family man. :mrgreen:
ali ipak ima dobru zenu koja mu dopusti da se vozika okolo,najvise po bespucima australije.

vrhunski road racer.  (y) (u sredini slike)

 

Attachments

  • b924ecace27f1e3d8643552c69533f70.jpg
    b924ecace27f1e3d8643552c69533f70.jpg
    90.6 KB · Views: 208
Nazadnje sam ga gledal u nekom organiziranom roadtripu po Australiji sa BMW GSovima..smije se u pozadini,uživa..boli ga kita 😂
 
Machina R said:
nedostaju nam utrke ovog brzog lika,to se dogodi kad se covik zaljubi pa ga zenska stisne i postane family man. :mrgreen:
ali ipak ima dobru zenu koja mu dopusti da se vozika okolo,najvise po bespucima australije.

vrhunski road racer.  (y) (u sredini slike)

gledajuc ovu sliku podsjecaju me na ome stare generacije nogometasa...hardcore ekipa milana,intera...
ne ko neymar,pogba,quartararo,marquez i ove danasnje fitness gay rezultat masinerije...
 
A gdje si našel muškarce uspoređivat sa nogometašima Bog te stvorio..ajd razmisli još jednom :)
 
mate said:
Nije bas neaktivan, svako malo negdje iskoci iz bespuca interneta a i komentator je  na TV.


e39 said:
Nazadnje sam ga gledal u nekom organiziranom roadtripu po Australiji sa BMW GSovima..smije se u pozadini,uživa..boli ga kita 😂


vidim,pratite na satu. (y)
 
e39 said:
A gdje si našel muškarce uspoređivat sa nogometašima Bog te stvorio..ajd razmisli još jednom :)

ma ona stara garda ne ovi danasnji...dok je i nogomet bija muski sport  :mrgreen:
 
kad smo vec kod ovoga cirkusanta,zbilja nedostaje na utrkama,svaki put kad bi ga komentaror nesto upitao na pocetku utrke covjek ne moze a da se ne nasmije,lik je showman,i on je takva osoba da moze podigniti event na visu razinu,zbilja steta,nitko mu ne moze osporiti to da je jebeno dobar vozac,mislim da ga hebe taj iom tt,osvajao je mnogo toga ali fali iom tt,i vjerovatno mu to stvara nekakav pritisak jer sve se na kraju vrti oko tt-a,koji je kao tocka na i svakog racera.
 
Ne jebe jega tt nego zadnja nesreca kad je letio po polju i čudom ostao živ .
Covjek se prestrasio i to treba postovat. Pokazao je da zna i moze al si je skonta da to moze samo lose završit i odustao. Ko kaže da je zbog tog pickica taj je budala.

Isto ka i M Dunlop, otkad brat poginuo nije isti čovjek više, mos ga jebat.

Nemaju se oni kome dokazivat više.

Poslano sa mog SM-G986B koristeći Tapatalk

 
Piljun nema se tu više kaj dodat,sve si napisal👍
Mene jedino jebe kaj ga skoro pa niš ne razumijem kad priča ..al svejedno se smijem kad počne pričat 😂
 
Kad se u jednom trenutku prestaneš čudit njihovim vrhunskim vožnjama i počneš razmišljati kako su uopće još živi, možeš zaključit da su u potpunosti uspjeli, to je to.  :wink: (y)