Iz fzr u srebrenu strjelu :)

ENGINES

Member
Ukratko , evo slike ...umoran sam pisacemo drugi put...poz ekipi  (y)

1-17.jpg


2-17.jpg


3-17.jpg


4-17.jpg


5-15.jpg


6-17.jpg


7-16.jpg


8-14.jpg


9-13.jpg


srecni vlasnik :)

10-10.jpg


11-8.jpg


12-7.jpg


13-7.jpg


14-7.jpg













 
Užasno si otpilil ramu..  :shock: , inače mi se sviđa... (y)
 
dobro je sto je motor vracen iz mrtvih i ponovo se vozi..samo sa ovakvom viljuskom naprijed i kocnicama velike su mu sanse da opet zagine

ostalo tak tak..ima i puno gorih sklepanaca :mrgreen:
 
gastajbarter said:
dobro je sto je motor vracen iz mrtvih i ponovo se vozi..samo sa ovakvom viljuskom naprijed i kocnicama velike su mu sanse da opet zagine

ostalo tak tak..ima i puno gorih sklepanaca :mrgreen:

Kaj fali tome? Da naucim nekaj  :misli:
 
PacicLittle said:
Kaj fali tome? Da naucim nekaj  :misli:

fali sto FZR ima 145KS a i sa original kocnicama nije bas da stane u mjestu, i ova je vilica tanja od nekog GPZa..pogle diskove pa zadnji disk je veci nego naprijed :mrgreen:
 
Eh vidim neki poznavaoci situacije su vec opisali stvari :)

Otprilike ovako , ovo su slike prve faze radova tj. ono sto je dosad uradjeno.Sledi  ugradnja prednjeg kraja  komplet sa vilicama i felnom 17inca od r1 iz 2000g..auspuh je vec kupljen  karbon trivoal malo kraci..lanac lancanici i ksenon svjetla..moguce i neki privjesak  za kljuceve da legne :)  8)

p.s. guvernal jos nije odlucen da li ravni ili  klempavi..
 
ENGINES said:
Eh vidim neki poznavaoci situacije su vec opisali stvari :)

Otprilike ovako , ovo su slike prve faze radova tj. ono sto je dosad uradjeno.Sledi  ugradnja prednjeg kraja  komplet sa vilicama i felnom 17inca od r1 iz 2000g..auspuh je vec kupljen  karbon trivoal malo kraci..lanac lancanici i ksenon svjetla..moguce i neki privjesak  za kljuceve da legne :)  8)

p.s. guvernal jos nije odlucen da li ravni ili  klempavi..
samo dobra volja i naprijed ovako kao i do sada  (y)
 
ENGINES said:
Eh vidim neki poznavaoci situacije su vec opisali stvari :)

Otprilike ovako , ovo su slike prve faze radova tj. ono sto je dosad uradjeno.Sledi  ugradnja prednjeg kraja  komplet sa vilicama i felnom 17inca od r1 iz 2000g..auspuh je vec kupljen  karbon trivoal malo kraci..lanac lancanici i ksenon svjetla..moguce i neki privjesak  za kljuceve da legne :)  8)

p.s. guvernal jos nije odlucen da li ravni ili  klempavi..

inace volim streetfight prerade tako da mi se ovaj projekt svida  (y)
uz dogradnju prednjeg kraja i spuha bit ce to vrlo solidna prerada
meni jedino nisu sjeli prednji farovi... ok ako su ti ovi povoljno uletili ali konkretno mislim da bi mu bolje stajao far od N nego od S verzije Fazera
p.s. ravni obavezno... da nebi ispao pokusaj caffe racera  :D
 
samo volje i strpljenja  (y)
ralica  (y)
 
gastajbarter said:
fali sto FZR ima 145KS a i sa original kocnicama nije bas da stane u mjestu, i ova je vilica tanja od nekog GPZa..pogle diskove pa zadnji disk je veci nego naprijed :mrgreen:

Da ga ubijes meni prednji izgleda veci  :LOL: :misli:
 
po meni još izgleda malo nedovršeno ... ali ide u jako dobrom smjeru ... samo da se ne sfuša na kraju ...  (y)
 
      ...nisam komentirao prednji kraj jer sam predpostavljao da je na slikama pokazan tek početak "vraćanja u život". Gazda je na dobrom putu. Već sada je motor u najmanju ruku interesantan. Meni osobno lijep.