Iz fzr u srebrenu strjelu :)

sacs-in-line four said:
kako kočiš s tim prednjim krajem?

Kakvo je to pitanje   :shock:  pa flinstones edition   :mrgreen:


Btw : od cijele te kRRame može se prožvakat rep, tank, ralica i ona krilca na kileru od Z-a, još eventualno skinut farove i blatobran, prodat za 100-150 eura, a sve ostalo lagano raskopat, pravac otpad i na kile utopit, aluminij je ovi dana na cijeni   (y)
 
KING RR said:
Kakvo je to pitanje   :shock:  pa flinstones edition   :mrgreen:


Btw : od cijele te kRRame može se prožvakat rep, tank, ralica i ona krilca na kileru od Z-a, još eventualno skinut farove i blatobran, prodat za 100-150 eura, a sve ostalo lagano raskopat, pravac otpad i na kile utopit, aluminij je ovi dana na cijeni   (y)
  :LOL:  :LOL: kakav lik  :jesus:
 
ropee said:
Odlična prerada, samo tako dalje, za sitnice uvijek imaš vremena  (y)


Fala...


kokic said:
Di si ovu ralicu nabavil


SVe je izlivano od poliestera  samo sto neznam  od kog je motora :)  meni se nesto svidjela..




Sm rider said:
Dali je mozda prednja vilica sa kaliperima na prodaju?


A bice  dok vlasnik  zavrsi  za drugu  , inace po lijen je :) ...


p.s.  ili da cekas ovog RR--a ,  on takve baca u smece :)
 
hehe , sta je ta zivaca popila  ogranicenim  tupanima  pogotovo  ovaj rep u nebo  :D


P7270268.jpg
 
Vidio sam motor večeras u Trebinju. Super je, samo što su neki već naveli, a uživo se još više primjeti je prednji kraj-koji nije propocijalan ostatku motora. A o kvaliteti voznje da i nepričam :palacdolje:  Auspuh je neki stari  Marving, vjerujem da ima super zvuk.
 
svako ima pravo na svoj ukus, po meni ovo je vise nego odlicno kada pogledas od kakvog je motora izveden (na dizajn mislim).  ;)
 
croivan001 said:
svako ima pravo na svoj ukus, po meni ovo je vise nego odlicno kada pogledas od kakvog je motora izveden (na dizajn mislim).  ;)
slažem se! (y)
Uostalom uvijek će se netko naći kojem se neće sviđati prerada, hvala Bogu pa neki ljudi imaju nezasitan ukus... :jesus: :jesus:
 
ENGINES said:
hehe , sta je ta zivaca popila  ogranicenim  tupanima  pogotovo  ovaj rep u nebo  :D



srebrni ti odlično izgleda, prednji kraj je jedan od žešćih koje sam uopće vidio, a ovo narančasto... :misli: :misli:

sam ću reć piši još jednog "tupana"! :mrgreen: :mrgreen:
 
Svidja mi se,nego jel ram toliko povukao da se vidi i na slici da je viljuska pobegla prema agregatu,ili se samo cini zbog kawinog prednjeg kraja...
 
gastajbarter said:
pa nisu sve srebrne stRRjele..ima ih i orange :mrgreen:

rani radovi :LOL:


Divota.......................za boga miloga...................... :shock: